No problems• 05 июля 2025
Співробітниця постійно просить ЗП завчасно
Як керівник, як би ви ставилися до такого? Є 2 співробітниці, які постійно не дотягують до ЗП. Виплатами займаються з мого ухвалення і ось пару раз пішла назустріч, бо були проблеми з дітьми та хворобами.
І ось тепер чи не щомісяця то одна, то інша пишуть в приват і просять раніше виплатити ЗП що мені геть незручно.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Ок, виплатили на 5 днів раніше, цього місяця - та ж історія з обома.
Минулого місяця питаю - щось екстрене?
- Ні, просто вже майже пуста картка.
Все буде Україна• 06 июля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Копійки це скільки? Я тут тему читаю про вузи, то поняття ’копійок’ у людей різне. Ну і щось таки та обходилося, тобто, знову ж таки, умовно безкоштовно.
Я не пам,ятаю,бо було давно, але реально не суттєво. В оці усі легкі атлетики і флейти, як правило , ходять діти з не дуже забезпечених родин, на відміну від тієї ж худ гімнастики. Якщо підняти оплату- перестануть ходити ,тому реально все було доступно і багато чого оплачувало місто в підтримку спортшколи
Все буде Україна• 06 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Канари й Україна, нічого не плутаєте?
І скільки дочці років? Явно не 10 і 12 як моїм)
Ви думаєте, вона в 10 і 12 жила теж на Канарах???
Єдина Країна• 06 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Ну дуже давно я ходила на всяке таке, і це було не прям суттєво для НАШОЇ родини. Більшість моїх однокласників не могли собі дозволити навіть такі гуртки. В зараз мало що змінилося, питання лише в місці, на якому сидиш конкретно ти сам. Ну і я вам пишу про конкретно зараз - прям дешевого в прям безкоштовного не існує, це міфічний єдиноріг. Безкоштовне воно лише умовно, і для багатьох родин - дорого
Все буде Україна• 06 июля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Я працюю з дітьми, живу в передмісті Києва,то люди живуть добре і гроши в них є на гуртки і не тільки.Дуже шкода родин ВПО без батьків і на зйомі, але це їх дивний вибір не виїзжати. Звичайно, Київщина- то не вся країна, я розумію
Чудо в декрете• 06 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Почитайте нашу переписку. Ви ж самі написали написали про проф.спорт і хоббі.
Що в Україні безкоштовно.
Тепер пишете, що дуже розумієтесь в укр.спорті за рахунок дочки, яка живе на Канарах.
Така собі експертиза
Що в Україні безкоштовно.
Така собі експертиза
Все буде Україна• 06 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Що в Україні безкоштовно.
Така собі експертиза
Що в Україні безкоштовно.
Така собі експертиза
Ще раз перепитую, як ви думаєте,де в 10, 12 ,14, 16 років жила моя дочка??? На Канарах?Чи в Україні????
Мядуза аля моргонер• 06 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Не поверите покрывал) и мед страховку с спортзалом оплачивал)
24 календарных дня, у меня так-то больше было)
)) не повірю, хоча б з того що ви спочатку по 20 днів писали, а тут вже більше 24, можна у автора запитати про спортзал і медстраховку їх фопам
Автор ви ж платите за Приватне страхування, спортзал, англійський, всі лікарняні, от люди кажуть що так
Чудо в декрете• 06 июля 2025
Ответ дляВсе буде Україна
Коли це було, коли їй було 10? При союзі? Що ви мені розказуєте про безкоштовний спорт. Чи баба згадала як дівкою була?
Все буде Україна• 06 июля 2025
Ответ дляЧудо в декрете
Моїй дочці зараз 21. З 18 вона працює в Іспаніі . З 10 до 18 вона тренувалась в державній ДЮСШ за символічну оплату, виїзд на змагання і збори оплачувало місто. Наскільки я знаю, так є і досі. Звичайно, якби в нас був не гандбол, а великий теніс чи художня гімнастика - такого б не було. За престиж треба платити, що ви і робите
Ms. Iphone• 06 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Я писала про 20 рабочих дней, это больше 24 календарных,, так что тут скорее вы не разбираетесь в терминах)
Мядуза аля моргонер• 06 июля 2025
Ответ дляMs. Iphone
Ви можете писати що завгодно))) особливо смішно як ви там зрозуміли в чому я розбираюсь, хто із сусідв проститутка ви також гарно розбирається, із вашим талантом думаю гарно
можна побачити де Автор пише про спортзал, місяць відпустки і все інше?
Ms. Iphone• 06 июля 2025
Ответ дляМядуза аля моргонер
Вы показали своими комментариями в чем разбираетесь) ваша интимная жизнь меня не интересует
На этом и разойдемся э.
Мульйонерша• 06 июля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Я знаю. Останній чек на ’безкоштовний’ гурток склав 1600 костюм+ 800 конкурс+ 50 на автобус+ 200 з собою. На рік треба 2-3 костюми і проходить 4-10 виступів, залежно від навантаження. А так гурток абсолютно безкоштовний)))
На конкурси не обов´язково їздити.
Принаймні на всі конкурси.
На один конкурс можна знайти в бюджеті 2000грн на рік
Принаймні на всі конкурси.
Will_Be...• 07 июля 2025
Ответ дляВесела бджілка
А скільки? У вас погодинна оплата? І як це все іде через бухгалтерію? Що ви оплачуєте тоді, коли комусь потрібно?
Оплата сдельная. Каждая транзакция фиксируется. Люди заказывают к выплате заработанные деньги тогда. когда считают нужным. Выплата производится в течении 72 часов с момента заказа (обычно, если заказать утром, то вечером деньги уже зачислены, остальное время оставили себе на подстраховку, мало ли что - вдруг у банка какой заскок случится)
Will_Be...• 07 июля 2025
Ответ дляНу ниче се
Наперед» пишемо разом , бізнесменша 🤣
Я, может, и пишу с ошибками, но у меня прекрасный коллектив, на который можно положиться, в отличии от автора.
Will_Be...• 07 июля 2025
Ответ дляМульйонерша
Скоріше,що все буде точно навпаки
Вы встречали людей, которые ВСЮ ЖИЗНЬ не могут найти работу, потому, что её нет? Я - не встречала, а, вот, компании, которые развалились, по тем или иным причинам - сколько хочешь.
Єдина Країна• 07 июля 2025
Ответ дляМульйонерша
На конкурси не обов´язково їздити.
Принаймні на всі конкурси.
Звісно не обов´язково. От коли всі друзі їдуть на конкурс, ваша дитина сидітиме ´бо грошей немає, а гурток мав бути безкоштовним ’? Безкоштовні гуртки це щось приблизно як безкоштовна медицина. Вони то є... В досить дивно подавати досвід десятирічної давнини як істину людині, яка описує проточний стан речей. Вам так не здається? Сто років тому все ще інакше було
Мульйонерша• 07 июля 2025
Ответ дляЄдина Країна
Було б бажання,є безліч реально безкоштовних хобі і гуртків.А так,то далі шукайте виправдання чому так.
І так,медицина безкоштовна теж є.
Єдина Країна• 08 июля 2025
Ответ дляМульйонерша
І так,медицина безкоштовна теж є.
Знов за рибу гроші) у нас безкоштовний гурток. І всі безкоштовні гуртки такі (зараз) - умовно безкоштовні. На все треба гроші. Завжди. Що ви тичете мені своїм гандболом десятирічної давнини? Форму не купували, з собою не давали? Прям усе -усе безкоштовно, вірю, ага. Великі чи малі гроші і є гроші, у когось і таких не було, як і зараз немає. Бажання...