Ms. Искренность• 05 июля в 09:44
Київ, Троєщина. Потрібен готель для собаки
Дівчата, хто користувався такою послугою, порадьте. Маю їхати на 5 днів, треба на ці дні влаштувати собаку , бо з собою брати не варіант, вона просто не переживе стрес
сладкий_ноябрь• 05 июля в 09:47
Не переживе
Собаці важливо бути щ людиною, то для кота буде стрес, бо йому головне бути в своєму звиклому місці.
Трактор Віка• 05 июля в 09:48
Посмотрите на олх услуги частников. В квартиру к себе берут животное. И не в клетке будет, и погуляют на улице. Берут они и кошек и собак и грызунов. Я так кошку оставляла пару лет назад. Все ок
Ms. Искренность
• 05 июля в 09:51
Пояснюю: собаці 13 років, є аритмія і вона на пожиттєвих таблетках , 10 хвилин в машині до вет клініки її трусить як під час вибухів чи грози, мені їхать 8 годин машиною в місця де будуть вибухи і назад . Не їхати не можливо , бо крім собаки в сім´ї є ще люди . І так клітка для неї буде краща ніж 16 годин в машині і 4 дні в незнайомому місці
Ms. Искренность
• 05 июля в 09:52
Ответ дляТрактор Віка
Дякую, але якось хотілось рекомендацію до кого саме
Трактор Віка• 05 июля в 09:53
Ответ дляMs. Искренность
К сожалению, давно дело было, уже нет контакта( надеюсь, найдёте оптимальный вариант
БЦАшка• 05 июля в 10:36
Оставляли собаку в А-вете, это Оболонь, мы там обслуживались. Тоже собака в возрасте, на тот момент были серьезные проблемы со здоровьем, поэтому они ее еще и подлечивали. Но мы оставляли не как в гостинице, а как на стационаре.
Без Баяна• 06 июля в 02:34
Ответ дляMs. Искренность
На крайняк можу до себе взяти на кілька днів. В нас також немолода собачка. Я на Позняках.
Ms. Искренность
• 06 июля в 08:32
Ответ дляБез Баяна
Дякую! Знайшла варіант оптимальний