Не худа ні разу• 05 июля в 10:38
Как отличать нормальные вакансии от шарашкиных контор?
От всех этих офисов, колл центров, онлифансов, брачек?
Они звонят и говорят нормально же изначально, предлагают прийти на собеседование…так сразу и не поймёшь что это шарашкины конторы.
Вчера позвонила девушка, предложила прийти на собеседование администратора.
Очень вежливая. По телефону доброжелательная, улыбчивая.
Вот что-то тут не чисто…обычно работодатели или HR все серьёзные.
Как научится их отличать, чтобы не кататься просто так?
Полонянка SexShop-а!• 05 июля в 11:13
Ответ дляТреба ось так
Окко для вас достатньо нормальна компанія?
Укрнафта нормальна?
Мхп, концерн величезний
Ні однієї нормальної.Бо ні одна не написала конкретну заробітну плату,або хоча б старт.Не написано чи вона повністю офіційна,чи частково.
А в однієї з цих компаній вона точно офіційна лише частково,бо маю двох знайомих,які там працюють.Інше в конверт.Плюс контрактна система.
Ви наприклад знайдіть нормальні вакансії від Giesecke+Devrient (G+D) ,Boeing,Crane currency,3М,та інших подібних.
Треба ось так• 05 июля в 11:14
Ответ дляНе худа ні разу
Практическая психология
І ви хочете працювати психологом? Робіть собі ФОП і набирайте клієнтів.
Я би особисто ще радила попрацювати десь типу в садочку, школі, в центрі підтримки будь якому. Шукайте там вакансії. Як наберете досвід - ідіть у власний бізнес повністю, консультуйте.
Не худа ні разу
• 05 июля в 11:14
Ответ дляТреба ось так
Я не хочу работать психологом. По крайней мере сейчас.
Треба ось так• 05 июля в 11:16
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Ми теж не пишемо зп одразу.
На співбесіді говоримо. Але у нас повністю біла зп 1000 євро чистими на руки, мед страховка, закордонні поїздки.
Полонянка SexShop-а!• 05 июля в 11:26
Ответ дляТреба ось так
Ми теж не пишемо зп одразу.
То чому не пишете? Чому іноземні компанії пишуть все чітко, з рівнем почасової стартової зарплати за конкретною посадою, а ви не пишете?
В чому секрет?
Ну і 1000 доларів в нормальних компаніях це старт. Тому і вакансій їх немає, бо в HR є купа резюме, які приходять на ел.адресу компанії. Є з чого обирати, і немає потреби розміщувати вакансії десь на ворк.
В чому секрет?
Весёлая морковка• 05 июля в 11:30
Ответ дляНе худа ні разу
У меня есть адрес только офиса
Обычно ссылка на сайт компании и приглашение на собеседование.
Так было у меня .
Весёлая морковка• 05 июля в 11:32
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В чому секрет?
Сейчас работаю в международной компании , зплату обговаривали при встрече
Полонянка SexShop-а!• 05 июля в 12:04
Ответ дляВесёлая морковка
Так,вона обговорюється,але ж пишеться приблизний рівень,щоб людина розуміла,чи варто взагалі звертатись.Наприклад від 23,25,32 $ на годину,або перший рік тимчасовий контракт з 20$ на годину.
А то приходиш,а там старт 20000-30000грн.Тобто ти втратив свій час, прийшовши на співбесіду.
Весёлая морковка• 05 июля в 12:10
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Так старт 20000 - 30 000 грн., потрапити в міжнародну компанію для старту це вже головне . Э можливість розвитку .
ВсеЧетко• 05 июля в 12:10
Мій досвід, перед тим, як відправляти резюме, дивитись інформацію про компанію в усіх відкритих джерелах, коли телефонують, задаю купу питань, якщо це чудо-рекрутер, який не має уяви, куди запрошує, в сад. Якщо ейч ар, який не дає повну інфу, слухаєм уважно відповіді, інтонацію, як він уходить від чітких відповідей, погоджуємось на співбесіду, бажано онлайн, зазвичай, у нормальних компаніях перша співбесіда, саме в цьому форматі, далі дивимось інфо про компанію, якщо не подобається, телефонуєм і відмовляємося. Шукала роботу два місяці тому, знайшла те, що хотіла.
ВсеЧетко• 05 июля в 12:17
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
В чому секрет?
Якщо для вас рівень зарплати в пріоритеті, і про те чи офіційна вона, можна спитати, коли вам подзвонили, я завжди питаю, щоб взаємно час не витрачати.
Полонянка SexShop-а!• 05 июля в 12:36
Ответ дляВсеЧетко
Якщо хтось працюєте за ідею,то звісно їх рівень зарплати не цікавить.Я працюю за гроші.
Але про рівень, і чи офіційна вона повністю чи ні,ні один HR вам не скаже по телефону,бо якщо в них сіра,і неофіційна,це може бути використано проти нього.Звідки він знає хто дзвонить,податкова,НАБУ,чи хтось ще.
Полонянка SexShop-а!• 05 июля в 12:37
Ответ дляKalips0
Нет названия компании, графика, зп, обязанностей или локации - пролистываем, не тратим время
Так.В нормальних компаніях саме такі вакансії,або умови.Загальнодоступні,а не завуальовані.
ВсеЧетко• 05 июля в 13:03
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
По перше, про рівень зп, принаймі діапазон говорять, з приводу чи офіційна зп, вам або скажуть так, або почнуть щось вигадувати, типу оформлення офіційне.
Полонянка SexShop-а!• 05 июля в 13:05
Ответ дляВсеЧетко
Якщо зарплата сіра,ніхто нічого не говорить по телефону.
Ну можливо в когось розуму немає,і він дійсно може ляпнути.
ВсеЧетко• 05 июля в 13:07
Ответ дляПолонянка SexShop-а!
Вам не скажуть але уйдуть від прямої відповіді чи біла врна
Мама Карло• 05 июля в 21:57
Ответ дляnectar45
врач - анестезиолог . я тоже врач и мне звонят только по профессии
Точно
Забыла