Анонім Секретар• 05 июля 2025
Коли востаннє ви їли буряк не у борщі?
Що любите готувати з ним?
Варена цибуля• 05 июля 2025
Буряк зимой в салате ела, борщ не помню уже и когда, готовила наверное последний раз в 21м году
Will_Be...• 05 июля 2025
У меня дети любят сырой тырить и есть, пока режу для борща. Короче, если на кастрюлю нужен 1, то беру сразу 2, потому, что одного не будет.
Наверняка• 05 июля 2025
интересный напиток высмотрела:буряк сырой,яблоки,изюм светлый и темный и ложечку меда.
все на терку,залить кипятком,настаивать 10-12 часов, процедить, добавить мед, охладить.
Лялька в колисці• 05 июля 2025
Шубу їли тиждень тому. Десь раз на два тижні просто варю буряк і салат робимо. Донька в іншому місті живе, часто купує вже варений і робить салат
Трільчиха• 05 июля 2025
Люблю на терку і стушити потім з ол.олією і сіллю їсти, або запектм потім на салат - мікс салату, буряк брусочками, сир козячий або фета, горішки грецькі або кедрові, заправка ол. олія, гірчиця зермами, трохи меду, іноді шматочки апельсину додаю, теж смачно.
Я не в теме• 05 июля 2025
Дні три тому. В салаті: варений буряк, салат маш, сир фета, кедрові горішки, олія. Підібрала складові по своєму смаку. Ще люблю тушений буряк, робиться як заправка для борщу. Варений тертий зі сметаною (йогуртом) та часником, або з горіхами та чорносливом. Взимку буває роблю салат варений буряк, солоні огірки, цибуля. Ну і звісно вінігрет, куди ж без нього) А ще вчора доїдала той що в салат не потрапив, просто порізала скибками посолила, полила олією настояною на перці чілі, базіліку та томатах, посипала сушеними приправами для салату. Мені було смачно. Взагалі я вважаю що це як з гарбузом, ви або любите, або що не приготуй буде не смачно.