Коплю на груди• 05 июля 2025

Сусіди палять на балконі, що можна зробити?

Писали їм не раз у чаті загальному, ігнорять. Орендарі здається. Живуть поверхом нижче. У всіх вікна зараз відчинені, а запах цигарок моментально заносить іншим у квартиру.
Не можливо дихати, труять тим запахом.
По закону можна курити у вікна та на балконах?
Самі мають дітей, інших сусідів просять, щоб не шуміли, бо діти не сплять, а самим на інших все рівно((
Порадьте, що можна зробити.
Мию чакри щоденно• 05 июля 2025
У мене алергія на деякі ароматизатори, але у сусідів порошок саме з таким ароматизатором. Запах іде у вікно, на балкон взагалі хоч не виходь. І що можна зробити в цьому випадку? Пральні порошки ароматизовані у нас не заборонені. Приймаю антигістамінні, зачиняю вікна, поки знімуть з балкону випрані речі. Інших варіантів у мене немає.
автор Коплю на груди • 05 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Співчуваю вам
Мая твая не панимать• 05 июля 2025
Ответ дляТвоя космішна
Как хорошо, что я курю айкос. Дыма нет, запаха особо тоже, курю прямо в кровати🥰
От курящих айкос пахнет, как кто-то ’подпустил’ после того, как наелся тушеной капусты. Все это знают, но терпят из вежливости.Лучше уж чистый табак.
Спілий баклажан• 05 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
На своєму балконі, нехай закривають вікно і курять у своєму просторі, а не у загальний простір.
И где прописана их обязанность закрывать окна на время курения ?
Твоя космішна• 05 июля 2025
Ответ дляМая твая не панимать
Я королева. И пахну Том Фордом.
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 июля 2025
Ответ дляТвоя космішна
На своём балконе они могут делать что хотят
Даже русскую музыку слушать? Просто говорили что если слышно русскую музыку за пределы автомобиля, откуда играет, то штраф. Я так понимаю, так же если дым выходит за пределы балкона, то есть в общественное место, тоже штраф должен быть
Правильно_Валерчик• 05 июля 2025
Гупайте чим тільки можна і чим гучніше! З часом їм дах зірве від постійного гупання по голові. Самі прийдуть. Тоді будете домовлятися
Твердая валюта• 05 июля 2025
Ну у нас сосед из соседнего дома выходил во двор курить. А все шло к нам в окна, так что.. если только не курят в дымоход, то все равно будет затягивать.
Твердая валюта• 05 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Ооо, порошки это капец, у нас так же.. и еще духи в таком же объеме с улицы задувает порошком и духами и дымом, а в подьезде колом стоят духи, да такие удушливые, липкие ужас..
Последний вагон• 05 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
А если балкон не застеклен
Джага-джага• 05 июля 2025
Ем, нічого. Закривайте вікна
Джага-джага• 05 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Вони не нарушають, але коли сусіди робили ремоент вдень, вони просили щоб ті у день на трохи перестали дрелити, бо діти не можуть заснути. Це чисто людяність і взаємоповага у багатоквартирному будинку. Ти не створюєш іншим проблем і тобі не створюють. Коли живеш і плювати на інших, то і до тебе так будуть. Власники їх квартири кілька років тому, прийшли і попросили мене наклеїти на стільчики войлочні наклейки, бо зранку їм голосно дуже було, коли я на кухні, мені було не влом, дрібниця.
То, на вашу думку, де мають ті сусіди палити, якщо вже на свому балконі не можна? У вас є якась спеціальна зона для курців? Чи куди їм треба дітись, щоб вам добре жилось?
Джага-джага• 05 июля 2025
Ответ дляМию чакри щоденно
Тю, скажіть про проблему сусідам, купіть їм тортик. Змінити пральний порошок взагалі ж не проблема, але ж про це треба знати)
Герцогиня• 05 июля 2025
Ответ дляНакладні мюслі
Соседи курят круглосуточно? Можно же на время когда курят закрыть окно например.
Каждые 30 минут закрывать? У меня в подъезде квартиранты, алкашня какая-то, то мокро и вонь возле этой квартиры, то сидят сутками пьют на балконе и курят.
Герцогиня• 05 июля 2025
Ответ дляНе люблю натовп
Балкон чи лоджія немає різниці. То їх територія.
Роблять що хочуть
То нехай закриють вікна і насолоджуються. Повітря не їх власність.
Янка-угомонись• 05 июля 2025
На жаль, це просто пзц оце куріння. В нас теж курить сусід, при чому вояка, без ніг. І він на тому балконі шмалить з ранку до вечора, бо нікуди не ходить. Я скоро здурію від цієї постійної воні
Эта_Шикарна)• 05 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
У нас нема загальних балконів, у кожного свій. Це не балкон навіть, а лоджія засклена.
Автор, а вот у меня вчера ветер видимо так дул, вся квартира проснулась запахом чьих-то дранников или рыбы жареной. Даже не знаю как назвать. Я конечно окно закрыла, но поздно, до вечера стоял аромат. Вот что делать? Запретить готовить людям? А если дым приносит с частного сектора когда они там палят траву? А еще у нас есть стары дома с печками и дым из них в морозы. Вонючий страшно. То куда жаловаться?
месяцкие• 05 июля 2025
Колись вже писала тут цю історію. З сусідом у нас балкони впритул і от літом, в жару 40 градусів він виходить покурить на балкон. Сусід якщо що асоціальний, не працює , ходить по мусоркам. Так от, моя донька, їй було 7 років стоїть на балконі грається водним пістолетом, сусід куре в цей момент. Вона заходить у кімнату і каже, що їй дуже смердить і щоб я щось зробила, я відповіла, що він не розуміє коли йому роблять зауваження, тому нічого не можу вдіяти. Тоді донька йде і стріляє з цього водного пістолета водою йому по цигарці, вона згасла, сусід посміявся. Але так продовжувалося і наступного дня, після декількох разів він більше не курив, бо цигарки надто дорогі були для нього.
ничевока• 05 июля 2025
Ответ дляТоска в носках
А ничего не сделаете. У нас такой же треш 5 чел. В квартире курят...их балкон их квартира ...запашелло как в пепельнице...
У нас таким замочную скважину дважды залили суперклеем. Дошло
МатьЧасть• 05 июля 2025
Ответ дляДжага-джага
На вулиці, подальше від будинку
ничевока• 05 июля 2025
Ответ дляТвоя космішна
Нужно брать от жизни все. Кайфовать от малейших деталей.
У меня свекр умер от рака лёгких, опухоль приросла в гортань , метастазы в мозг. Кайф такой, что даже курить бросил
Ні за холодну воду• 05 июля 2025
кондишн и не открывать окна. вам никто не обязан. как и вы не шуметь когда дети спят
tereska• 05 июля 2025
Бідні ті арендодавці, бо вивести той сморід з хати практично неможливо. Тхне потім усе: і стіни, і мʼякі меблі, і все навкруги((
Летіла поруч з двома угорцями, які палять, то такий неприємний аромат від них був ще й кашляли увесь час.
Мені вас просто жаль, надійтесь що скоро зʼїдуть.
дама_из_декрета• 05 июля 2025
Ответ дляЯнка-угомонись
Ну а шо ему еще делать? ((
Мию чакри щоденно• 05 июля 2025
Ответ дляКоплю на груди
Співчуваю вам
Дякую.
Мию чакри щоденно• 05 июля 2025
Ответ дляДжага-джага
Дивлюсь на це з точки зору, що вони не зобов´язані підлаштовуватись під сусідів, якщо більшості це не заважає. Власне, нікому не заважає, окрім мене. І коли мій нічний перегляд фільмів заважав сусідці, вона просто замінила шпалери на звуконепроникні, за що я їй мега вдячна, бо слухати її сварки з чоловіком 24/7 мені також не було приємно. Тобто про свій комфорт дбаємо самі з урахуванням, що живемо не в лісній хатинці наодинці, а в багатоквартирному будинку, де кожен має право на свій власний простір.
Ду да ду да ду• 05 июля 2025
Ключевое ’ на своем’.
А там, ну мало ли что кому не так.Шум, гам, еда воняет.Терпите.
Если что- не курю и дым не переношу.
Садова гойдалка• 05 июля 2025
Ответ дляТвоя космішна
Ой та прям)
Я курю ягодку с ментолом. Вкусно)
И запаха через 5 минут уже нема😘вот прямо сейчас лежу в неглиже в кровати и курю
Фу.
Курить, там где спишь?
Прям фу.
Это прям что-то про маргиналов.Они курят там, где спят и живут.И в туалет там же ходят(((
У Вас там как, с туалетом, тоже лёжа или отходите от кровати?)))
Вітаміни косметика• 05 июля 2025
можно приучить курить их в квартире. днем когда дети их спят слушайте музон и пойте погромче диким воем. Подругому никак- сама страдаю от вони курящих - задувает ужасно в квартиру
Кудлата хмаринка• 05 июля 2025
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3736625-1#a...