Ворожу на каві• 05 июля 2025

Дитина сказала

Що я не гарна.Дитині 8 років.Чи треба щось змінювати в собі?
Светка-пипетка• 05 июля 2025
Ответ дляМания-Величия
Тупа, якщо не розуміє, які речі вголос не говорять. Тупа, якщо не розуміє зв´язок причина - наслідки. Тупа, якщо повторює за батьком чи свекрухою з метою образити маму.
А якщо мама має власну думку і розуміє , що дитина тупа - це можно озвучити?
А, якщо мама реально зовні не «вау» і сама цього не розуміє, то, виходить, що мама тупа?
Питання не в тому, що дитина не має право на власну думку. Проблема в сприйнятті цієї інформації мамою.
Сало не люблю• 05 июля 2025
Ответ дляВорожу на каві
Тато гарний.Я пояснюю, що зовнішність не важлива.Важливий характер і те ,як людині добре чи ні разом.
То ви сама себе гарною не вважаєте?
У будь якому разі, краще б сказали, що людям такого не кажуть.
Святатабожа• 05 июля 2025
Ответ дляСало не люблю
То ви сама себе гарною не вважаєте?
Мені цікаво як автор красунчика зацікавила)). Значить а неї ж щось, що приваблює чоловіків. На це треба зробити акцент
Сало не люблю• 06 июля 2025
Ответ дляЧукИГеки
Ваш ребенок 21 века с его лукизмом никогда не поверит в эти гоупости. У нее есть соцсети или она видит их у подруг, где полно прекрасных и успешных мам. Да, соглашусь с мнением,что вашей дочери ща вас стыдно скорее всего. А вы сама прекрасно знаете,что у вас не так с внешностью,если она не главное.
Просто є такий період, коли діти соромляться батьків. Які б вони не були. Мій син з дитинства каже, що я красива, його друзі також роблять компліменти, але це не відміняє того, що він не хоче ходити зі мною кудись, щоб хтось раптом не побачив. А якщо йдемо разом, то він йде трохи вперед, ніби сам.
Карапулька• 06 июля 2025
Чому ви вирішили, що автор негарна? Бо дитина це ляпнула. У 8 років сприйняття краси буває ой яке розпливчате. Тьотя, схожа на Барбі, з надувними губами, сісями, нігтями і далі по тексту, може, бути ласа до грошей, а не до почуттів. Та їй буде абсолютно все одно, що там в дитини. То в тьоті-Барбі на першому місці лише вона сама. Автор, ви все правильно робите, вчіть дитину, що близьких люблять за те, що вони є. А не за зовнішність. Зовнішність та краса ну дуже суб’єктивне поняття. Розпитайте дитину детально, що не так? Можливо, дитина б хотіла ваші туфлі, вашу косметику чи блиск на губи з тінями. Чи може хотіла би вас у сукні типу з Анни та Єльзи і фотосесію.
Я супер-пупер• 06 июля 2025
Ответ дляВорожу на каві
Рідна дитина
Капец..обычно мама для ребенка самая красивая. У вас очень плохо с внешностью?
Агент Пинкертона• 06 июля 2025
Ответ дляСало не люблю
А скільки років сину? Моєму 14 і він досі з радістю зі мною ходить в парк, кафе, на піцу, в кіно і т.д.
Сало не люблю• 06 июля 2025
Ответ дляАгент Пинкертона
17 років. Але почалося раніше. Ми теж ходимо і сидимо разом, їмо піцу чи ще щось, але саме на вулиці соромиться зі мною, щоб ніхто з друзів не побачив.
Шаманю второпях• 06 июля 2025
малого гівнюка пора відп...ти
Залетна Я тут• 06 июля 2025
Я памʼятаю, як казала мамі, що вона гарна і дійсно так вважала, приміряла постійно її взуття на підборах, рожевий костюм, якісь заколки, все таке жіночне, що вона мала. Але того було обмаль. А пізніше зрозуміла, що мама за собою не доглядає, не любить себе і не балує. Ні кремів, ні парфумів, ні нарядів, взуття, сумочок, косметики. Десь мені потім було років 8-10, мамі я нічого не казала, але прямо мліла і закохано дивилась на її подруг з манікюром, в гостях була в шоці і захопленні від кремів і парфумів, косметики у ванних… дуже хотілось, щоб і у мами таке було. З підліткового віку, коли почала заробляти, регулярно їй щось купляю, дещо вона не розуміє, не користується. Воно стоїть, але я все одно купляю досі. Дуже жаль, що деякі жінки себе недооцінюють і в якомусь віці просто ставлять на собі хрест: це не для мене, я вже стара, мені ніякий крем вже не допоможе в т.д.
Автор, я не кажу що ці репліки про вас, просто подумайте, може донечка не бачить у вас такого всього жіночного, манікюру, платтів, підборів, прикрас, що ви собою займаєтесь, купуєте собі гарні речі, доглядаєте за зовнішністю і т.д.
Мания-Величия• 06 июля 2025
Ответ дляСветка-пипетка
95% популяції не вау з точки зору сучасних еталонів. То що, ставати в чергу до пластичного хірурга? Робити з себе чергову клоновану інстасамку на кшталт Меган?
Мода на фігуру і поняття ’гарна’ міняється приблизно кожні 10 років. Кім недавно вийняла імпланти з жопи. Трохи раніше почали зменшувати чи виймати грудні імпланти. Звичайна жінка не може так швидко мінятися відповідно до трендів, в більшості нема коштів та часу на такі зміни. З віком більшість жінок навчається досягати певного рівня не через тіло, а через мізки і вже не мусить бути постійно в тренді і в конкуренції з іншими жінками. І ніхто ще не подолав старіння.
’не вау, не розуміє’ часто поєднується з харизмою і впевненістю в собі всупереч традиційним стереотипам. ’Не вау і розуміє’= комплекси. Ні стосунків, ні заміж, ні дітей.
Дитина не сприймає маму як її сприймає чоловік. ’Негарна’ це не оцінка дитини, це вона почула і повторила. ’Гарність’ мами ніяк не впливає на життя дитини. Мама може бути зла, несправедлива, нечесна, жорстока, при цьому канонічно гарна. Чи звертатиме дитина увагу на красу матері, яка її щодня б´є? Або ігнорує. Принижує. Так само, коли мама добра, уважна, турботлива, розуміюча - і дитині при цьому повернеться язик сказати ’а ти негарна’? Це щоби що?
Не зацілована• 06 июля 2025
ви ростите егоїстку
хто вас зницінує?
скоріш за все чоловік, а дитина повторює