ЗдесяЯ• 06 июля 2025

Куди можна поїхати із дитиною закордон без грошей?

В зв´язку із зрозумілих причин
Чоловік каже ,що не зможе скидати грошей,так як можливо скоротять на роботі його скоро і не буде роботи взагалі,а в якщо піди в зсу то там зп буде 20-50 тисяч гривень,тобто скидати ,щоб я там самостійно щось орендувала не буде просто що
ЛюблюДевчонок• 06 июля 2025
Ответ дляЧарочка діда
Открываете сайты типа нашего олх и мониторите каждый день те, которые подходят по нормам под оплату Джобцентра. Пишите заранее составленное письмо. Найти не можете/не приглашают на просмотр/сразу отказывают/вообще не отвечают. Расширяет круг поиска и пишите, пишите. Мы жили в селе в лесу, там ничего не нашли, получилось найти в городе за 100 км от этого села.
И тут начинается смена Джобцентра и новое оформление бумаг ..
Спасибо за ответ
ЛюблюДевчонок• 06 июля 2025
Мне интересно, почему украинцы не делятся информацией с украинцами? Типа, чтоб конкурент не приехал?
Ну, вот написал человек ,просит помощь. Ну, напишите приезжаете в такой то город в Германию идёте туда .
Не ужели живя в Германии тяжело написать?
Другие национальности друг друга поддерживают, один устроился тянут другого на тоже место. И только наши, мне было тяжело то и ты ищи информацию как хочь
автор ЗдесяЯ • 06 июля 2025
Ответ дляПП-шница
що значить у своїй квартирі. Ви дружина?? Скільки років дитині?

Якщо піде служити, то хто ремонт робити буде? Якась чухня написана.
Ремонт вже робиться
Детские_Будут?• 06 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Він робить ремонт в своїй іпотечній квартирі ,там і планує жити,комуналка каже 900 гривень,і піди в зсу служити там зп 20 тисяч,тобто на одного йому вистачить,але з чого буде платити іпотеку я не знаю..
яке зсу((
мій син провоював аж два дні після учебки
автор ЗдесяЯ • 06 июля 2025
Ответ дляГерцогиня
Тобто, виходить, чоловік вас утримувати не хоче або каже, що не зможе, і ви вирішили виїхати закордон. А там як плануєте далі жити? Якщо, наприклад, знімуть соціал, або захочете з´їхати окремо з табору? Підете працювати, дитина в садок? Знову ж таки, багато країн,які надають саме соціал, обмежили території, люди з яких можуть на нього претендувати. Ви звідки?
В Києві живемо
автор ЗдесяЯ • 06 июля 2025
Ответ дляЧарочка діда
Если у вас есть средства, можете оформить документы и искать за свой счёт. Если нет, оплачивает Джобцентр.
Немає на жаль
Чарочка діда• 06 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Немає на жаль
Джобцентр оплачивает
автор ЗдесяЯ • 06 июля 2025
Ответ дляФрекен бок
Яка?
Законна
автор ЗдесяЯ • 06 июля 2025
Ответ дляУси Пуси
Закордонний паспорт маєте?
Маю ,і айті карту на днях зроблю ,як на роботі вихідний дадуть
автор ЗдесяЯ • 06 июля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
яке зсу((
Загинув?
Детские_Будут?• 06 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Загинув?
пропав безвісті.
подзвонили з в/ч і сказали, що з стріма бачили як він лежав на землі,а потім до нього підійшли орки і затягли на свої позиції.
як з цим жити...
Нога на ногу• 06 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
квартира важлива за дитину...
де знайшла такого оленя?
автор ЗдесяЯ • 06 июля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
пропав безвісті.
як з цим жити...
Мої співчуття!
На жаль (
А скільки років було?
Детские_Будут?• 06 июля 2025
беріть кредит і їдьте в Німеччину.
Детские_Будут?• 06 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Мої співчуття!
На жаль (
А скільки років було?
автор ЗдесяЯ • 06 июля 2025
Ответ дляНога на ногу
квартира важлива за дитину...
де знайшла такого оленя?
На сз
Конотопська відьма• 06 июля 2025
Ну шо знайшли автору країну куди виїхати?
автор ЗдесяЯ • 06 июля 2025
Ответ дляНога на ногу
квартира важлива за дитину...
де знайшла такого оленя?
Я йому теж це казала,але він вважає ,що я хочу на курорт поїхати і щоб він мені гроші скидав просто,тобто про безпеку дитини слова і не було.
Коли вночі ,як хворий підскакуєш із ліжка ,бо не знає куди той шахед влупить ,люди щодня гинуть чи стають інвалідами саме через війну
Мама фіфті цента• 06 июля 2025
Ответ дляОколовита
А своих куда? Выгоню? У меня 11 человек живёт. Не считая нас.
Я искренне надеюсь, что у вас огромный дом!
Мама фіфті цента• 06 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Є
То нехай з вами їде! А то диви як влаштувався гарненько
Нога на ногу• 06 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
без грошей крвзь погано
живу та працюю в Києві, в мене дорослі хлопці, нікуди без них не поїду
автор ЗдесяЯ • 06 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Відмовляється категорично,каже піде в зсу служити
Мама фіфті цента• 06 июля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Так часто уже некуда приезжать. Вот смотрите, знает моя подруга где я живу. Я 3 года говорила ей выезжать тем более, что мужа нет, работа малооплачиваемая, но она видела где я жила первое время, плюс она и ее ребёнок не знали язык и она решила, что потерпит, война вот-вот закончится. Эти 3 года я, в худших традициях советчицы, говорила ей учить язык и малому тоже раз она хочет ко мне. Думаете учила? Нет. Теперь она решила переезжать. А город не расселяет уже. А ей нужна прописка для получения временной защиты, для школы. Что мне сделать? Я ей прописку сделать не могу, квартиру я орендую, жить у меня можно 2 недели максимум так как я работаю, дети, мама я не выдержу жить в кагале. Вот пожалуйста, город я не скрываю но дальнейшее размещение зависит не от меня.
Мама фіфті цента• 06 июля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
пропав безвісті.
як з цим жити...
Який жах! Ви подали в розшук?
Мама фіфті цента• 06 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
То він у вас дурачок... їдьте в Німеччину як готові пройти весь шлях
ЛюблюДевчонок• 06 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Вы тоже в Германии? Ніхто ж не проситт посилити в себе. А наприклад етапи розписати, куди звернутися як переткнула кордон
ЛюблюДевчонок• 06 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Хай йде, у вас не має чоловіка. Він сам за себе, а ви думайте за себе та дитину
Детские_Будут?• 06 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Який жах! Ви подали в розшук?
а як же!
подала десь в 10 організацій.
Мама фіфті цента• 06 июля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Не, я не в Германии. Нет уже этих этапов. Были до декабря и я ее предупреждала. А теперь нет, финансирование убрали. Тогда было ’фу как ты тут жила’, а теперь и этого нет.
Мама фіфті цента• 06 июля 2025
Ответ дляДетские_Будут?
а як же!
подала десь в 10 організацій.
Дай бог, знайдеться живим та здоровим!!!