ЗдесяЯ• 06 июля 2025

Куди можна поїхати із дитиною закордон без грошей?

В зв´язку із зрозумілих причин
Чоловік каже ,що не зможе скидати грошей,так як можливо скоротять на роботі його скоро і не буде роботи взагалі,а в якщо піди в зсу то там зп буде 20-50 тисяч гривень,тобто скидати ,щоб я там самостійно щось орендувала не буде просто що
Детские_Будут?• 06 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Дай бог, знайдеться живим та здоровим!!!
дякую.дай Бог.
Голубая фишка• 06 июля 2025
Ответ дляЛюблюДевчонок
Мне интересно, почему украинцы не делятся информацией с украинцами? Типа, чтоб конкурент не приехал?
Ну, вот написал человек ,просит помощь. Ну, напишите приезжаете в такой то город в Германию идёте туда .
Не ужели живя в Германии тяжело написать?
Другие национальности друг друга поддерживают, один устроился тянут другого на тоже место. И только наши, мне было тяжело то и ты ищи информацию как хочь
Другие нации друг друга поддерживают с самого начала. А наши сначала обгадили тех, кто уехал, а пачему из Киева! Скоро перемога ! А пачему из Западной, а пачему заняли места ?
А теперь хотят помощи от своих же устроенных? Понимаю тех, кто не хочет помогать, если их обгадили
Ирина Веселуха• 06 июля 2025
Німеччина. Сьогодні приїхала в гості подруга з Дрездену. Країна забезпечує біженців більш, ніж достатньо .
Khmelnichanka• 06 июля 2025
Якщо готові довго жити в таборі і скромно харчуватись, то Німеччина.
палка-копалка• 06 июля 2025
Ответ дляЗдесяЯ
Він робить ремонт в своїй іпотечній квартирі ,там і планує жити,комуналка каже 900 гривень,і піди в зсу служити там зп 20 тисяч,тобто на одного йому вистачить,але з чого буде платити іпотеку я не знаю..
З чого ви взагалі вирішили, що йому там будуть платити 20 тисяч? На нулі більше платять
автор ЗдесяЯ • 07 июля 2025
Ответ дляпалка-копалка
Ну 50