Мішечок щастя• 06 июля 2025
Bella Bio Based щоденні прокладки поділіться відгуками будь ласка
Наскільки добре вбирають, чи комфортні і чи дійсно не викликають подразнення.
Завчасно дякую.
Бабуся мороз• 06 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Не знаю я пока лучше этих ничего не нашла.
Они вонючие
Бриджит_Фрикандо• 06 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Олвейз, то мій жах з пологового
Бриджит_Фрикандо• 06 июля 2025
Була давно тема про прокладки.
Я була здивована тими, які більше за всіх хвалили, купила на пробу.
Дуже класні виявилися. Знайду тему, якщо хочете
Мішечок щастя
• 06 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Була давно тема про прокладки.
Так, дякую!
Мішечок щастя
• 06 июля 2025
Ответ дляКоханозадовільна
Купіть і спробуйте
Замовила, але їхатимуть тиждень. Мені в лікарню, потрібні трохи раніше, бо ті, якими зараз користуюсь, не самий вдалий варіант.
Бриджит_Фрикандо• 06 июля 2025
Ответ дляМішечок щастя
Так, дякую!
Тема https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3706443
Я тепер купую бела тінз
Болтушка Му• 06 июля 2025
Я вже більше року не користуюсь щоденками. Коли користувалась, то були постійні виділення. Перестала користуватись і вже пів року забула про виділення та дискомфорт пов´язаний з відчуттям що там мокро. Тепер виділення є трохи під час овуляції і все. Тому я тепер протівніца щоденних прокладок.
Мішечок щастя
• 06 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я тепер купую бела тінз
Дякую!
Мішечок щастя
• 06 июля 2025
Ответ дляБолтушка Му
На жаль, іноді без них ніяк.
Мама фіфті цента• 06 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Олвейз, то мій жах з пологового
Меня наоборот олвейс спасли когда лохии были, они единственные кто не протекали.
Мішечок щастя
• 06 июля 2025
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Я тепер купую бела тінз
Були тінз, на жаль, через декілька днів носіння вилазить болюча вавка на статевій губі ((( це моя давня проблема, більше 5 днів не можу користуватись прокладками. Але іноді без них ніяк((
Мама фіфті цента• 06 июля 2025
Ответ дляМішечок щастя
Вавка це алергічна реакція в мене так на котех.
Мішечок щастя
• 06 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Дякую!
Мішечок щастя
• 06 июля 2025
Ответ дляМама фіфті цента
Я думала, просто через перегрів і недостатню циркуляцію повітря((( Дякую! Тоді можливо антигістамінні виправлять ситуацію. Спробую.
Мішечок щастя
• 16 июля 2025
P.S. Купила. Алергікам не рекомендую - не знаю, що там натуральне, але маю не просто вавки, а нестерпний свербіж з сильним подразненням вже через 8 годин((( Перші 6 годин все було ок, далі наростаючий дискомфорт.