Дмитро-7249• 06 июля в 15:43

А комусь може бути цікавий такий хлопець?

Чи взагалі може бути комусь цікаві довготривалі стосунки з таким хлопецем?
- 183/75/33/17;
- без ш/з, чистоплотний;
- інженер, 1,5к$+/місяць;
- розлучений, є донька (живе окремо);
- хобі: гітара, клавіші;
- автівка: Ланос;
- земельна ділянка (15 сот. Харківська обл.);
- квартира: аренда (передмістя Києва).
Чи це комільфо з таким зустрічатися?
Результат:
вже голосів: 208
168 (80.77%) так
32 (15.38%) ні
8 (3.85%) так, лише, як інтрижка
Люблю пиво• 06 июля в 17:46
Ответ дляХропочка з гривкою
Я не Лёха)
Ок. Перепрошую. Нагадайте своє ім´я.
Люблю пиво• 06 июля в 17:47
Ответ дляНайщасливіша
Є потреби, які зумовлені невирішеними психологічними проблемами. Це от я називаю затиканням дірок. І жодна інша людина не здатна допомогти в цьому
То це інше.
Ок.
Хропочка з гривкою• 06 июля в 17:47
Дмитрий, видите, как бабы реагируют. Лезут и лезут в диалог.
«Прекрати» «какой-то Лёша».
Я вам даю реальный совет) смотрите на мир неоднотонно) парнишки тоже умеют любить и доставлять удовольствие. Им все равно на ваш ланос и с ними вам не нужно будет бегать с цветочками, браслетами, пандорами.
КондуктЕр тролейбуса• 06 июля в 17:49
Ответ дляЛюблю пиво
Шукайте далі.
Знайдете.

Тільки змістіть трохи фокус і параметри пошуку.
Та Дмитро мабуть хоче припаковану дівулю, щоб сіськи-піськи-губи а для такої 1.5к то лише на манікюр. І то мінус оренда, бенз, аліменти, то 500 дол залишається.
Люблю пиво• 06 июля в 17:49
Ответ дляЛеди_в_ночи
Тільки 17 см теплого пенсіла
Пенсіл - то дерев´яний олівець, діаметром 0,7 см.
Теплий...
Ну, ок, у кожного свої потаємні бажання...)
Люблю пиво• 06 июля в 17:50
Ответ дляДмитро-7249
Це не партнерство - а базар. З того, що Ви написали виходить, що лише чоловік любить, дарує та турбується, а жінка типу з огидою займається сексом, жбурляє тарілку зі сніданком на стіл, та невдоволено пиляє за все...Це не пролюбов і не про взаємність.
Моє бачення полягає в тому, що як жінка, так і чоловік мають ОБИДВА бути зацікавлені і в проявах любові, і в подарунках, турботі одне про одного, а також ХОТІТИ займатися сексом (а не робити це ’на відчепись’), частувати смачненьким та радити, як вчинити в тій чи іншій ситуації.
То був сарказм.
То - по-перше .

По-друге, Ви багато дофаниазували чи дописали з власного досвіду.

По-третє, запит нормальний.
автор Дмитро-7249 • 06 июля в 17:50
Ответ дляПопельшка
знаю
встречала таких, они задротные, очень хотят секса, на все готовы.
но женщины их не хотят категорически
и они не понимают почему
Не задротные - это душа компании, легкие, все время шутят?)
автор Дмитро-7249 • 06 июля в 17:51
Ответ дляХропочка з гривкою
Поэтому смотрите не только на девок, но и на парней. Им пох что у вас ланос или Мерседес
Ваша думка зрозуміла. Дякую. Не цікавлять. Не наполягайте!
Хропочка з гривкою• 06 июля в 17:52
Ответ дляДмитро-7249
Почему так категорично?)
Уравнобешенная• 06 июля в 17:57
А такий може бути цікавий?
нечистоплотний
4000$/мес
автор Дмитро-7249 • 06 июля в 17:57
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
Не вгадали. Мені прості подабаються, без пакування.
Люблю пиво• 06 июля в 18:00
Ответ дляУравнобешенная
А такий може бути цікавий?
нечистоплотний
4000$/мес
Не створюйте тут автору конкуренцію своєю нечистоплотністю)))

Нечистоплотний - це той, що не користується антиперспірантом і розкидує шкарпетки по квартирі чи спить зі всіма підряд без презерватива?
Чи, може, бінго?)
Леди_в_ночи• 06 июля в 18:03
Ответ дляУравнобешенная
А такий може бути цікавий?
нечистоплотний
4000$/мес
Дуже цікавий.
Відмию.
В Києві живеш.
Чи знов передмістя
Леди_в_ночи• 06 июля в 18:05
Ответ дляУравнобешенная
А такий може бути цікавий?
нечистоплотний
4000$/мес
Це як
Хочу любов большую и светлую
Но
Согласна на
Маленькую и грязную
Люблю пиво• 06 июля в 18:07
Ответ дляЛеди_в_ночи
Дуже цікавий.
Відмию.
В Києві живеш.
Чи знов передмістя
От і склалася ідеальна пара.
А автор зі своєю чистоплотністю в прольоті.
Прадавній жіночий інстинкт ’відмити за 4000у.о.’ укотре зробив своє діло.

Так, що автор, припиняйте з цією чистоплотністю.
Люблю пиво• 06 июля в 18:09
Автор(е), шукайте і знайдете.
То без шуток.

Тільки змініть трохи місця і підкоригуйте критерії пошуку.
автор Дмитро-7249 • 06 июля в 18:11
Ответ дляЛюблю пиво
От і склалася ідеальна пара.

Та да...А за скільки ви б вбили свою матір? Питання лише в сумі походу))) Якщо це інстинкт, то я - балерина))
Смажена полуничка• 06 июля в 18:15
Автор, на хрена оно вам все надо? Мир любит деньги. И женщины любят деньги. Я женщина и я тоже люблю деньги. Найдется ВАША. Какой депресс? Зачем вы сейчас это всё пишите? Выставляете фото? Побольше самоуважения. И на ваш Ланос никто внимания не обратит( кстати отличная рабочая лошадка Ланос и комфорт минимальный есть).
автор Дмитро-7249 • 06 июля в 18:20
Ответ дляСмажена полуничка
Вы не поверите, но и я люблю деньги (просто это для меня возможности, а никак не главный фактор при выборе партнера для серьезных отношений). Дякую за підтримку.
Люблю пиво• 06 июля в 18:21
Ответ дляДмитро-7249
Почуття гумору - не сама сильна Ваша сторона.
автор Дмитро-7249 • 06 июля в 18:21
Ответ дляЛюблю пиво
На тій стороні - дірка величезна)
Смажена полуничка• 06 июля в 18:26
Ответ дляДмитро-7249
А вы бы посмотрели на Маньку из села? Ну, я образно так говорю. Добрую, хозяйственную, искреннюю? Автор, больше самоуважения! Перестаньте искать - сама найдется.
Люблю пиво• 06 июля в 18:27
Ответ дляДмитро-7249
На тій стороні - дірка величезна)
Ну, нічо.
Мімікруйте.
Їжак в панчохах• 06 июля в 18:27
Ответ длякуркулиха
А вы при знакомстве с мужчинами сразу указываете размер груди?
Или как обозначить мужчину, указывающего длину члена?
Грудь хоть видно, а писюн не всегда поймёшь. Но да, это лишняя информация на начальном этапе.
Люблю пиво• 06 июля в 18:30
Ответ дляЇжак в панчохах
Інша сторона медалі: зустрічання, взнавання один одного, взаємні прив´язки...
А потім бац - і в ліжку узагалі не зійшлися....
Їжак в панчохах• 06 июля в 18:33
Ответ дляЛюблю пиво
Никто гарантии не даст даже зная размер. Пока не попробуешь - не узнаешь.
Люблю пиво• 06 июля в 18:33
Ответ дляЇжак в панчохах
Та розмір - то взагалі не головне.

Щодо другого - нажаль, часто так.
Брехушечка• 06 июля в 18:38
Ответ дляАшотакоя
Все б прекрасно.
Але після оплати квартири і аліментів, що лишається?
Ланос с пустим бензобаком.
Брехушечка• 06 июля в 18:39
Ответ дляIQ 80
А чого розлучилися?
Бо донька заважала заправляти Ланос. На доньку грошей більше йшло ніж на Ланос.
Леди_в_ночи• 06 июля в 18:42
Ответ дляДмитро-7249
То есть Вы любите деньги. а вас должны полюбить за чистоплотность и 17 см теплого уя
Понятно что у вас остаётся после алиментов и закрытия фин вопросов совсем не много.
И мало кто хочет тратить полтора два часа времени на добирание в пригород.