Чи взагалі може бути комусь цікаві довготривалі стосунки з таким хлопецем?
- 183/75/33/17;
- без ш/з, чистоплотний;
- інженер, 1,5к$+/місяць;
- розлучений, є донька (живе окремо);
- хобі: гітара, клавіші;
- автівка: Ланос;
- земельна ділянка (15 сот. Харківська обл.);
- квартира: аренда (передмістя Києва).
Чи це комільфо з таким зустрічатися?
- 183/75/33/17;
- без ш/з, чистоплотний;
- інженер, 1,5к$+/місяць;
- розлучений, є донька (живе окремо);
- хобі: гітара, клавіші;
- автівка: Ланос;
- квартира: аренда (передмістя Києва).
Чи це комільфо з таким зустрічатися?
Результат:
вже голосів:
168 (80.77%)
так
32 (15.38%)
ні
8 (3.85%)
так, лише, як інтрижка
Элька-Карамелька• 06 июля в 16:45
Мені цікаво де у нас інженерам платять більше півтора косаря, на якому підприємстві. Це оборонна промисловість?
Мона_Лиса• 06 июля в 16:46
Ответ дляСплюшка
Если в голове вавы нет, то очень прям даже
Если эту тему пишет тот парень, то вава явно есть. Потому что странно , что взрослый молодой мужчина с нормальнолй внешностью, зарплатой и т.д. спрашивает будет ли с ним кто- то встречаться ?
Воздух в банке• 06 июля в 16:48
Ответ дляРомашкинная
33 - это не хлопец, а вполне взрослый мужик, ещё и с разводом в анамнезе.
Как женщина в 40-45 то девушка, а как парень в 33, так уже чуть ли не дед. Двойные стандарты)
к.Буланова• 06 июля в 16:54
Ответ дляДмитро-7249
Согласен. Бытовая проституция нынче в тренде. Понятно, что любые взаимоотношения это своего рода бартер. Но, одно дело обменивать заботу, внимание, ощущение безопасности для девушки на нежность, ласку и поддержку. А другое - когда на тебя смотрят только лишь как на функцию, которая позволяет либо не позволяет реализовать собственные материальные хотелки (минимальные базовые потребности не в счет).
Ощущение безопасности - це в тому числі і фінансове питання.
Люблю пиво• 06 июля в 16:56
На рахунок розміру, сама по собі ця інформація мало про що.
Це абсолютно нічого не говорить про те, як людина поводить себе у ліжку.
Ответ дляМона_Лиса
Автор, а сами , без Советчицы вы не можете найти девушку?
Та я усвідомлюю, що писати сюди це крінжатіна) Але, щось останнім часом зустрічаються такі, у яких чи то завищені базові потреби, чи то взагалі для яких людина як така у стосунках не головне. Депресняк накрив словом...)
Люблю пиво• 06 июля в 16:58
Ответ дляДмитро-7249
Шукайте далі.
Знайдете.
Тільки змістіть трохи фокус і параметри пошуку.
Знайдете.
Люблю пиво• 06 июля в 17:01
Може, подивитися, у якихось професійних кругах? Якісь клуби за інтересами?
Більше шансів саме за Вашим запитом
Ответ дляЛюблю пиво
Цілком погоджуюсь! Та і розмір зазначив для резонансу)
У ліжку відчуття партнерки для мене приорітет. Це неабиякий кайф бачити ці задоволені очі)
Элька-Карамелька• 06 июля в 17:03
Автор, то де працюєте? Фарм компанія, оборонка, алкоголь? Я працювала в легкі, харчові, не зустрічала таких зарплат в інженерів. Не Київ. І чому ви досі на Ланосі? Це особисті вподобання? Мені реально цікаво.
Люблю пиво• 06 июля в 17:03
Ответ дляДмитро-7249
Окей
Шукайте далі )))
Ответ дляЛюблю пиво
Окей
Шукайте далі )))
Дякую за розуміння та людяне ставлення)
Ответ дляДмитро-7249
Ходіть кудись компанією з колегами.
У дружин часто бувають незаміжні подруги.
Це будуть дівчата зі схожими поглядами на життя.
Хропочка з гривкою• 06 июля в 17:08
Ответ дляДмитро-7249
Удалено администрацией...
Додекаэдр• 06 июля в 17:08
Ответ дляДмитро-7249
А писать размер 17 см это не кринжатина?
Ответ дляЭлька-Карамелька
Про роботу - не на широкий загал. Поки на Ланосі (станом на зараз), тому що є інші фінансові пріорітети наразі.
Люблю пиво• 06 июля в 17:15
Ответ дляДмитро-7249
То Ваша справа, на чому їздити.
Ви виправдовується, як ніби Ви за замовчуванням комусь щось винні.
Найщасливіша• 06 июля в 17:18
Ответ дляЗа ким я буду?
образованный, воспитанный и спортивный задрот - это действительно малоинтересно ))))
Для кого як.
Я в юності нагулялась з яскравими чувачками. За плечима три шлюби, в останньому двоє дітей. Тепер мені хочеться тиші і спокою. І нарешті я дозріла до задрота.
Дмитрик для мене занадто маленький, його навіть не розглядаю, але загалом у моєму віці так
Люблю пиво• 06 июля в 17:18
Ответ дляХропочка з гривкою
Удалено администрацией...
Льоші зняли анонімний бан?
Чи як звати того здібного хлопця-гея з неврозом?
Найщасливіша• 06 июля в 17:20
Ответ дляДмитро-7249
Ви розглядаєте стосунки як бартер. Це провальна стратегія.
Найщасливіша• 06 июля в 17:21
Ответ дляЭлька-Карамелька
Божечки, я проєктант, у мене зп 1300.
Люблю пиво• 06 июля в 17:24
Ответ дляНайщасливіша
Для кого як.
А от я не нагулялася і завжди подавляла лібідо.
То зараз у свої 44 десь там ніби і хочу уже серйозних відносин, але по факту розумію, що ні. От зараз зависла з молодим чоловіком на 10 років молодшим - напевне, перший чоловік у моєму житті, якому кількості інтимну треба більше, ніж мені. Звичайно, розумію, що то короткотерміново.
Проте, у мене немає страху бути самій.
Найщасливіша• 06 июля в 17:24
Ответ дляЛюблю пиво
Льоші зняли анонімний бан?
Льоха не гей, ви що)))
Ответ дляХропочка з гривкою
Удалено администрацией...
Саме заради таких порад і був створене це питання)
Люблю пиво• 06 июля в 17:25
Ответ дляНайщасливіша
Чому ж?
А яка не провальна?
Ответ дляЛюблю пиво
То Ваша справа, на чому їздити.
Так в тому то і справа, що нікому нічого не винен за замовчуванням, але коли чують/бачать, до прикладу Ланос, то відразу падає лібідо у жінок))
Люблю пиво• 06 июля в 17:28
Ответ дляДмитро-7249
Ну, от. Мета створення теми досягнута).