Кишмишная Мая• 06 июля в 22:24
Зірвалась на дитині
Вона мене допекла.
Я врівноважена сильна жінка.
Але це переходить межі.
Я мала сильний зрив нервовий. Перебила посуд, рвала одяг, перебила вазони
Мені 42 і це вперше в житті.
До психолога донька не йде, я ходжу.
Я тримаюся.але зірвалася і тепер страшенно себе виню
Прошу підтримки. Мені дуже важко
Яка я погана я і так знаю
Я врівноважена сильна жінка.
Але це переходить межі.
Мені 42 і це вперше в житті.
До психолога донька не йде, я ходжу.
Прошу підтримки. Мені дуже важко
Яка я погана я і так знаю
Нафаня Маня• 06 июля в 22:25
Поясніть дитині що це не вона винна,а ви не справилися з емоціями і своїм станом.
Кишмишная Мая
• 06 июля в 22:25
Ответ дляМаю натхнення
Что случилось у вас?
Нічого критичного. Але все разом по трохи
Кишмишная Мая
• 06 июля в 22:25
Ответ дляНафаня Маня
Я вже їй це сказала . Дякую
Цідило правди• 06 июля в 22:26
Може наступний раз пробуйте віджиматись?
Для чого бити посуд і рвати одяг?
Кишмишная Мая
• 06 июля в 22:26
Ответ дляSo_so
Сочувствую, во-первых, все мы люди, во-вторых, эти эмоции на самом деле направлены на себя, на ту Вашу часть, которую не хотите изменить.
Все знаю, все розумію, але накопилися багато. Я не справилася з цим всім
сладкий_ноябрь• 06 июля в 22:26
Маю надію, що дитині скоро виповниться 18 і в неї буде змога жити в здоровому середовищі.
Идеальная оптимистка• 06 июля в 22:26
Скільки дитині? Що було причиною? На мені матір постійно зривалась, але посуд не была, морально пресувала, могла набити. Я також дитину свою была, не могла стриматися. Іноді шкодую. Але він мене доводив навмисно.
Нафаня Маня• 06 июля в 22:26
Ответ дляКишмишная Мая
Я вже їй це сказала . Дякую
От тепер випийте щось заспокійливе, таблетки вінцо чи щось таке. Буває накриває. Дихати по колу4*4 . Зрозуміти і прийняти що вас так завело
Кишмишная Мая
• 06 июля в 22:27
Ответ дляЦідило правди
Для чого бити посуд і рвати одяг?
Не знаю. Не можу пояснити собі нажаль поведінка
Якось воно само, мабуть це називають стан афекту
Цідило правди• 06 июля в 22:27
Ответ дляКишмишная Мая
Це вперше чи вже бувало?
Маю натхнення• 06 июля в 22:28
Ответ дляКишмишная Мая
Вины ребенка нет в том, что вы били посуду. Вы дали выход своим эмоциям. Может не самый правильный. Может психолог ваш не очень, поищите другого. Ведь суть терапии не в том, что вы какой-то период времени топите в себе эмоции и заглушаете агрессию, а в том, чтоб научиться управлять этими чувствами и не давать им брать верх над вами
сладкий_ноябрь• 06 июля в 22:28
Ответ дляИдеальная оптимистка
Діти не доводять навмисно, це в батьків модель поведінки така, що вони чомусь вирішили, що можуть піднімати руки на дітей.
Кишмишная Мая
• 06 июля в 22:28
Ответ дляспальное место
Ну що зроблено, то вже зроблено. Вибачтеся. Щиро.
Так я вибачилася, бо психолог і люди так таки радять.
Але я починаю думати що оце вибачення , пробачення і всі ці методи погано впливають на виховання наших дітей.
Элька-Карамелька• 06 июля в 22:28
Ответ дляКишмишная Мая
Так может, маме пора таблеточки пить, а не крушить всё вокруг?
Кишмишная Мая
• 06 июля в 22:29
Ответ длясладкий_ноябрь
Я руку на неї не піднімала.
сладкий_ноябрь• 06 июля в 22:29
Ответ дляЭлька-Карамелька
Давно пора, бо так в стані «афекту» і вбити можна
Элька-Карамелька• 06 июля в 22:29
Ответ дляКишмишная Мая
Психиатр. Эндокринолог.
миссАрфография• 06 июля в 22:30
Ответ дляКишмишная Мая
Тобто бажання вибачитись і пояснити дитині свою поведінку у вас не було?
Кишмишная Мая
• 06 июля в 22:30
Ответ длямиссАрфография
Було бо відчула що винна, що я доросла і така слабка перед нею була
миссАрфография• 06 июля в 22:32
Ответ дляКишмишная Мая
Як донька неврівноваженої матері скажу що вибачення це дуже добре. Ну тобто краще тримати себе в руках, але часу не повернеш. Може це і справді у вас більше не повториться. І думаю дитина не маленька, не сильно злякалась.
Майор Медуза• 06 июля в 22:32
Ответ дляАмелі на мілені
Бывает с каждым. Извинитесь искренне, да и всё.
Открою вам секрет - не с каждым такое бывает)
Элька-Карамелька• 06 июля в 22:32
Ответ дляКишмишная Мая
Вам до лампочки тот психолог. У вас проблема по психиатрии. Психолог тут может быть как дополнение, а основная терапия медикаментозная.
Намакушка• 06 июля в 22:32
Ответ дляКишмишная Мая
гидазепам (психиатр или психотерапевт)
йога
массаж
бассейн
оргазмы
немножко холодного просекко, после курса)
психолога нах, он вам не помагает.
йога
массаж
бассейн
оргазмы
психолога нах, он вам не помагает.