Застряла• 06 июля 2025

У доньці на руці пляма. Дуже нервую, що це може бути

Слоник-тоник• 07 июля 2025
Ответ дляЯ тут с краю постою
Тоді заспокойтеся з приводу Лайма. Бо він таке пятно залишає ( кліщ) саме у тому місці де вкусив
Ні!!!!! Тільки був у садочку випадок. У дитини була пляма від скроні до щоки, але більш виражене почервоніння. Думали, що може рукою сидів і підпирав щоку, тому почервоніння, це було вже перед обідом, а потім його забрали батьки. Вихователі сказали про пляму та про кліща спитали, але мама сказала, що кліща знімали тиждень тому, але зі спини. Наступного дня пляма була вже більша, червоніша і було видно білий проміжок. Тоді вже подзвонили ще раз батькам і сказали вести до лікаря дитину. Зараз пʼє антибіотики. А лікар сказав, що пляма може мігрувати.
На фото автора пляма не така червона, як при лаймі, тому може бути і дерматит, якщо дитина атопік
Слоник-тоник• 07 июля 2025
Ответ дляГЛЮкоза
По логіці це так.
Але мені попадались кілька статей інфекціоністів з порадами. І от вони казали не ждіть, а біжіть і купуйте антибіотик такої то групи і пийте зразу, бо потім вже процес не відворотний
А якщо людина живе біля лісу чи має собаку і кліщей вона може знімати один/два на за на тиждень, то їй щоразу пити антибіотик? Краще якщо не зʼявилася пляма після укусу кліща, то здати кров на аналіз через 2 тижні. А якщо є пляма, то пити вже антибіотик. При Лаймі може бути також мігруюча висипка, яка зникає, схожа на подразнення. Також поведінка дитини змінюватися може. Стає капризна і температура 37-37.5
ТрамвайGirl• 07 июля 2025
Мне похоже на лишай
Луковая• 07 июля 2025
Ответ дляЗастряла
Ось чіткіше зробила.
Кліщ кусав рік тому.
Дитині 3 роки
Похоже на эритему, как при боррелиозе. Вы могли и не заметить укуса. Я думала клеща только снимать надо , но они оказывается и спрыгивать могут. У моей дочки было, тоже года в 3 и тоже клеща я не видела, а увидели уже эритему. Вам в инфекционку. Там мне кстати и сказали, что вовсе необязательно клеща снимать, что они могут укусить и спрыгнуть
Луковая• 07 июля 2025
Ответ дляКнягиня пітьми
Это не лайм,белое по центру а потом розовое пятно.Лайм сразу розовый
Нет, при лайма как раз белое в центре
КвартираЧья• 07 июля 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Я ж вам пишу після успішного досвіду лікування лайма у лікаря інфекціоніста. І єдині його рекомендації.
На ваших скрінах така єрунда. Два антибіотика одразу… ну навіщо. Плюс коментарі про сонце. Не читайте краще
Про сонце- це не єрунда, а вимога до прийому цього антибіотика
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 июля 2025
Ответ дляAnnaOst
Я один раз бачила еритему яка при борреліозі, але у дорослого. І вона зовсім не схожа на те, що на фото. Та і навряд вона б через рік з явилася. Мені то більше на лишай рожевий схоже
откройте, хотя бы для интереса, картинку в интернете, что такое розовый лишай
AnnaOst• 07 июля 2025
Ответ дляЛюблю ХОЛОСТЯКА
Я його у своєї трирічної дитини пару місяців назад лікувала, мені не треба картинку в інтернеті, дякую
Люблю ХОЛОСТЯКА• 07 июля 2025
Ответ дляAnnaOst
він не буває у трирічних.. Бо є розовий лишай, є красний плаский, є цвітний, є мікоз гладкої шкіри і ще багато чого
З родзинкою• 07 июля 2025
автор, відпишіться як справи у дитини?
автор Застряла • 07 июля 2025
Ответ дляЗ родзинкою
автор, відпишіться як справи у дитини?
На 18.30 до лікаря.
Пляма стала не червона, а шелушиться.
Але тепер у мене декілька плям на тілі.
Ось такі і чухаються.
Невже це щось заразне
автор Застряла • 07 июля 2025
Ответ дляЛуковая
Ви лежали в лікарні з дитиною?
А ще були якісь симптоми?
автор Застряла • 07 июля 2025
Я поки до того лікаря дійду, то вже дах поїде 😭
культУра• 07 июля 2025
Лишай
автор Застряла • 07 июля 2025
Ответ длякультУра
Лишай
А він передається? У мене теж він?
Господи, аби не Лайма...
Луковая• 07 июля 2025
Ответ дляЗастряла
Ви лежали в лікарні з дитиною?
А ще були якісь симптоми?
Ні, приймали вдома антибіотики 21 день. Ніяких симптомів
Луковая• 07 июля 2025
Ответ дляЗастряла
А він передається? У мене теж він?
Господи, аби не Лайма...
Если пролечить Лайма на таком этапе то все будет ок
З родзинкою• 07 июля 2025
Ответ дляЗастряла
На 18.30 до лікаря.
Пляма стала не червона, а шелушиться.
Але тепер у мене декілька плям на тілі.
Ось такі і чухаються.
Невже це щось заразне
Не нервуйте, все буде добре. Лікар призначе лікування, все вилікуєте, немає там нічого страшного. Як прийдете від лікаря, то відпишіться. Хай все буде добре!
автор Застряла • 07 июля 2025
Ответ дляЗ родзинкою
Дякую Вам за підтримку!
Лікар сказала, що не схоже на лайма, але аналізи всі здамо. Перевіримо заодно все, бо півтора роки не робили жодних.
З родзинкою• 07 июля 2025
Ответ дляЗастряла
Дякую Вам за підтримку!
От і добре! Одужуйте! Нехай аналізи будуть хороші!
КвартираЧья• 07 июля 2025
Ответ дляЗастряла
А він передається? У мене теж він?
Господи, аби не Лайма...
Та не Лайма це, він не передається