Заставляличка• 06 июля 2025
Як в цій Хорватії плавати? Ну скажіть за що ви тут море любите? Через каміння?
Ковбой Хагис• 06 июля 2025
Я була у Чорногорії, дуже сподобалось мені там
Але каміння це теж запамʼятала
Збила там пальця добряче
Але каміння це теж запамʼятала
Збила там пальця добряче
Трейдер кріпти• 07 июля 2025
Бо Хорватія зараз модна, того і хвалять.
І теж не розумію пляжів не з піском.
Шкварочка• 07 июля 2025
Вода чиста, прозора зате. Гори красиві. Дуже багато красивих містечок. Купатись в коралках норм.
Але я б краще в Туреччину на ол-ін)
всемВсёИмного• 07 июля 2025
Шкварочка• 07 июля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
І теж не розумію пляжів не з піском.
Я не розумію її модності. В порівнянні з тією ж Туреччиною - ніякого сервісу, вічно холодна вода, каміння і дурні ціни на все. А, і їжа так собі
Редисочка• 07 июля 2025
Вот я ,например,плакала ,когда пришла на пляж.Хотя я не плакса.В Макарську Ривьеру нужно ехать,если хочется Хорватии.
Мне Хорватия не зашла.
Кіна не буде• 07 июля 2025
Потому что повыставляют таких фото, как в теме, то все и думают что там везде так)
Аннуитет• 07 июля 2025
Ответ дляКіна не буде
Хто винен, що люди перед тим як їхати не цікавляться який пляж.
Так ідеально для мене
Твоя подружайка• 07 июля 2025
Обожаю морских ежей. Тоже не поняла прикола, один раз побывала и хватит.
сладкий_ноябрь• 07 июля 2025
Ви як моя знайома, яка була в Криму лише в Алупці, дуже плювалася, що пляжі малі і багато каміння.
котопёс• 07 июля 2025
Ответ дляАннуитет
Ідеально
10 років їздимо
Ооо! А де саме така краса? Яке містечко?
ЯсноВидящая• 07 июля 2025
Я живу у Хорватії два роки. Ніколи не купляла аквашузи ні собі, ні дитині. Спокійно заходимо в море і так нам дуже подобається воно. Кристально чиста вода, чисті пляжі, навкруги красота сосни, гори. Просто рай
В моїй хаті моя правда• 07 июля 2025
Ответ дляАннуитет
Так ідеально для мене
Шикарно, обожаю море, камни и песок
дамаБезСобачки• 07 июля 2025
Марс атакует• 07 июля 2025
Ответ дляТрейдер кріпти
І теж не розумію пляжів не з піском.
Ненавиджу пісок, бо він скрізь і на тілі і в трусах, ще й в будинок несеться. Бррр. Люблю каміння
За ким я буду?• 07 июля 2025
Ответ дляЯ Головна
Наш рай . В кінці серпня знов плануємо
Вы через букинг бронируете?