СкиниУскачи!• 07 июля 2025
Ви навіть не уявляєте які жорстокі підлітки і діти бувають
Я вже давно не викладаю у школі, але надивились на такі речі. Особливо проявлена конкуренція, заздрість і булінг серед дівчат, там такі інтириги крутяться
Можуть ображати навіть якщо у когось краще виходить щось, зафукають, обісруть
А потім ти знаєш хто як до кого відноситься і які речі каже, а вони в одній компанії, цьом цьом і ніж у спину при нагоді
І це дівчата 12-15 років. І я не класним керівником була, але спілкувалась з вчителями, є жахливі випадки. Це навіть уявити складно, скільки хворих, заздрісних, не щирих, які з гімном розтопчуть при нагоді і так і ростуть і нічого не міняється. Одна конкуренція
Чогось згадалось, дуже неприємні роки були
Глас_Народа• 07 июля 2025
Переходной возраст у всех проходит по разному , у нас тоже это все было , а то любят идеализировать у нас нет , да все также
СкиниУскачи!
• 07 июля 2025
Ответ дляГлас_Народа
У нас напевно теж, але я до цього відносилась по іншому
Зі сторони жахливо це все і не прийнятно
Нічна ненажера• 07 июля 2025
У вас какие-то другие подростки были? О ком тогда фильм ’чучело’ сняли? Всегда дети такие были
СкиниУскачи!
• 07 июля 2025
Ответ дляЗ царем в голові
Ми такі самі були, обирали найслабшого і ображали
Я в такі ігри не грала. І тут не про біле пальто
Оцененная• 07 июля 2025
Я в 12-15 была редкая гадина. Ничего не изменилось, все и всегда такие были. Вы просто выглянули из своего пузырька.
Mrs.Sexuality• 07 июля 2025
Чому ж не уявляю ? Мені 43 , але памʼять не відбило . Прекрасно памʼятаю усе те що творила . Людмила , Наталя пробачте мені будь ласка
СкиниУскачи!
• 07 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Це від дефіциту любові і прийняття
Булять завжди ті де проблеми у сімʼї є на глибшому рівні, де батьки постійно порівнюють когось, наставляють, що ти повинна бути кращою, або взагалі не приділяють увагу дитині
Кошка Мурка• 07 июля 2025
В своей юности с гадостями не сталкивалась. Но сейчас же из каждого утюга про буллинг, избиения и всякое жуткое у подростков. Разве для кого-то это секрет?
Лівий Локіть• 07 июля 2025
Бо тих діток виховують відповідні батьки. Я вчилася в ’елітній’ школі, було різне, і я помітила, що діти з забезпечених, але інтелігентних сімей не цькували однокласників. У них було інше виховання. Цькувала біднота (хоча відверто неблагополучних не було, їх просто не допустили би до навчального процесу). Але факт у тому, що бидляча голота цькувала, у котрої п₴#_#5ві стосунки з батьками були і т. д. Врахуйте, що задир зазвичай лупцюють у сім´ї. Це все закономірно. Не буде адекватна дитина з люблячої сім´ї цькувати. Вона хіба що вихоплюватиме від сволот
барабанщица• 07 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Грали. Просто Вам зараз вигідно про це не думати. Всі грають в такі ігри. Навіть частково.
Лівий Локіть• 07 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
Це від дефіциту любові і прийняття
Зазвичай дітей відверто лупцюють, від простої нестачі уваги рідко буде булінг. Я навіть по вихідних не бачила маму, котра виховувала мене сама, але діти від мене не страждали
Кошка Мурка• 07 июля 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Зря вы оправдание придуркам поидумываете, есть просто люди которым на всех пофиг. Не психопаты, но что-то рядом. Нормальная у них жизнь - и при это жестокость присутствует в характере.
Сметчица• 07 июля 2025
а коли я писала тут на форумі, що не хочу віддавати через це дитину до школи, мені багато хто доводив, що має бути соціалізація.
Нічна ненажера• 07 июля 2025
Ответ дляСметчица
Какая альтернатива? Домашнее обучение?
РокерША• 07 июля 2025
Ответ дляЛівий Локіть
В нас таке було. Дівчинка з менш забезпеченої сімʼї дружила з однокласницею довгий час. Закінчилася ця дружба після того, як вона побувала в гостях у подруги в побачила, що та живе більш забезпечено… після того почала обзивати, писати різні нехороші речі і далі по списку.
Лівий Локіть• 07 июля 2025
Ответ дляКошка Мурка
Я особисто таких не знаю. Були в класі дурники-шути, але особливого трешу від них не спостерігала. А от хлопчити й дівчата, котрих батьки били, принижували, влаштовували вистави з побиттями, викиданням речей у смітник постійно. Всі інші вели себе помірковано на їхньому фоні, навіть нахаби, котрі рота закрити вчасно не могли.
СкиниУскачи!
• 07 июля 2025
Ответ дляСметчица
Соціалізація і правда має бути, але ж така, де дитина може себе безпечно відчувати
Янгол в камуфляжі• 07 июля 2025
Уявляємо. Для цього не обов´язково вчителем працювати навіть. Достатньо мати очі, вуха і бути спостережливим. Мені вчителів шкода взагалі, це і моя спеціальність, але вчителем працювала тільки рік після універу. Мені вистачило. Але зараз вам тут напишуть, що ’зараз діти кращі за нас’. Неправда. Одиниці нормальні.
Лівий Локіть• 07 июля 2025
Ответ дляSo_so
Поэтому уровень школы имеет огромное значение.
Не має жодного. Бидлота є усюди. 100%
Сметчица• 07 июля 2025
Ответ дляНічна ненажера
Какая альтернатива? Домашнее обучение?
Да. Мой ребенок сейчас в группе риска касаемо булинга
Лівий Локіть• 07 июля 2025
Ответ дляСметчица
Я через це в принципі не планую народжувати
Сметчица• 07 июля 2025
Ответ дляСкиниУскачи!
А що таке соціалізація? Що школа дає саме для соціалізації дитини? Державна школа - майже нічого.
Мастер Класс• 07 июля 2025
Всё правда. Я школу относительно недавно окончила (мне 24) и у нас тоже все такие как описала автор. В десятом все девочки в классе вели половую жизнь, а меня буллили за то что я её не вела, это типо очень стыдно. Ещё и песни ставили про письки, маты, секс. До сих пор ненавижу школу и своих дебилов одноклассников!
Янгол в камуфляжі• 07 июля 2025
Ответ длябарабанщица
Не всі, облиште. Я як в дитинстві в таке не грала, так і дорослою не виношу всіх цих зміїних підкилимних ігор (на роботі, серед друзів). І дитина в мене така ж. Страждає від цього, але пояснюю їй, пройде. А поки ще досить мала, раджу їй більше товаришувати з хлопцями (нормальними).
Сижу_и_плачу• 07 июля 2025
Так посмотрите на наших советчиц. С такой публикой и врагов не нужно. И это, вроде как, взрослые тетки
ПАЦАНКА О• 07 июля 2025
Ответ дляЛівий Локіть
Интеллигентных возможно. а мне год довелось учиться в классе, где более обеспеченные дети, выбрали несколько учеников из бедных семей, которых третировали, самую бедную девочку, вообще постоянно толкали, цепляли и по классу таскали. она была чистенькая опрятная, но локти протёрты были на кофточках. Верховодили две подружки, у одной кто-то там в РОВД работал, а у другой, у родителей ресторан.
Кава з адреналіном• 07 июля 2025
Знаємо) Потім вони виростають, приходять на Совєтчицю і проявляються під анонімами і не тільки🤣