Ло Шарик• Изменено 07 июля 2025
Ненадійна подруга
Домовились поїхати з подругою та моїми дітьми на відпочинок, якраз у обох відпустка, забронювали собі будиночок в лісі. І тут подруга каже, щоб ми поїхали на два дні пізніше, бо і її чоловік хоче з нами поїхати. Хоча спочатку вона казала, що ми їдемо самі без нього. Ви б образились за таке? Це ж ненадійно з її боку
размахер• 07 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Я розлучена
А вот если бы ставили на первое место мужа, а не подруг, то может были бы в браке
Сосиска_Втесте• 07 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Так, це правда. Не треба було погоджуватись. Вона просто думала, що він не зможе поїхати
Ну змінились обстаставини. У вас теж могли змінитись
Сосиска_Втесте• 07 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Дякую, більше не буду погоджуватись.
Вона вас просила про щоб ви поїхали з нею?
Бандитка Сью• 07 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Це одне і те ж саме
Ні, не одне))) вам потрібна не людина, а користь від неї, це не про дружбу взагалі.
Сосиска_Втесте• 07 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Потягом
Так їдьте з дітьми. Вона з чоловіком приїде через два дні.
Фея_3уровень• 07 июля 2025
Ответ дляАлина-1240
Нет не обиделась бы, у подруги есть своя семья и ценности
А про сім´ю і цінність можна згадати до початку планування відпустки?!
Бандитка Сью• 07 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Ні, вона має ставити на перше місце свій вибір та слово, а їх в неї немає
)) а ви самі що поставите, якщо потрібно виникне питання про дітях? Будете інтереси дітей рухати, так я зрозуміла? В вас немає розуміння що не тільки вам ваші близькі важливі, зробіть ласку ’подрузі’ і розважають себе і своїх дітей без них
Ло Шарик
• 07 июля 2025
Ответ дляФея_3уровень
Та вона думала, що чоловік не зможе поїхати взагалі
Бандитка Сью• 07 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Я розлучена
)) от виходячи із ваших повідомлень це видно
Сосиска_Втесте• 07 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Мої малі думали, що подруга теж з нами буде
Купіть їм грушок, нехай смокчуть
Ло Шарик
• 07 июля 2025
Ответ дляLediBlac
Автор, если оплата была 50/50, то считаю справедливым два дня уступить мужу подруги, а если 3:1, то в сад подругу. И, кстати, а на сколько дней бронь была?
50/50 і подруга пропонує, що її чоловік нас повезе, пальне за його рахунок. Броня на 4 дні
Сосиска_Втесте• 07 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Ніфіга ви нагла
Ответ дляЛо Шарик
Ну у вас изначально странный расчет...
. В принципе подруга по полной взяла с вас за ’бесплатный’ проезд. Тут только самой ехать на утверждённые даты и готовьтесь что подруги у вас больше нет. Хотя с таким раскладом она и даром не нужна.
Ло Шарик
• 07 июля 2025
Ответ дляLediBlac
Ну у вас изначально странный расчет...
Так, не потрібна. Але за бронювання ми поки нічого не платили
Фея_3уровень• 07 июля 2025
Ответ дляразмахер
Она думала, что у мужа не выйдет, наверное
Я бы тоже предпочла отдых с мужем, а не с подругой и ее детьми при таком раскладе. Езжайте по отдельности
Звичайно, ви в своєму праві проводити свій відпочинок, як вам заманеться. Але в такому випадку навіщо було про щось домовлятися з подругою, яка скоріш за все теж підлаштуватися під певні вимоги до відпочинку.
Я так два рази з´їздила з такою предпочитаючою, в цьому році вона вже планувала без мене. Образилась чомусь
Ситуація: їхати в ліс без мужика 2 баби і діти? Навіть якщо домовились. Добре, що мужик прибився - буде на кого звалити чоловічу важку роботу. Я взагалі не бачу проблем, я не ревную своїх подруг до їх чоловіків, і їх чоловіки такі ж самі мої друзі як і подруга. Що значить вона ненадійна? Вона ж не клялась на святому письмі, що нікого не візьме ні при яких обставинах. Мені б було сумно, якби подруга взагалі в останні дні відмовилась від поїздки а я уже настроїла дітей, і вони б плакали. Це ситуація ненадійності, і то можуть бути раптові обставини, як разово норм, якщо постійно таке робить - факт вона ненадійна людина.
Сосиска_Втесте• 07 июля 2025
Ответ дляLediBlac
Ну у вас изначально странный расчет...
Як це даром. Зовсім не даром. Подруга мала оплатити 50% спільного відпочинку.
Ло Шарик
• 07 июля 2025
Ответ дляСосиска_Втесте
Кожен за свій номер
размахер• 07 июля 2025
Ответ дляФея_3уровень
Там же написано, почему договаривалась с подругой. У мужа подруги автора не получалось, а потом возможность появилась. И естественно, что гораздо приятнее провести отпуск с мужем, чем с подругой и ее детьми. А подруга даже не отменила отдых, а просто чуть подвинула даты. Не подходит - можно поехать самостоятельно
Я не знаю, почему ваша подруга обиделась. Согласна, это странно. Я бы не обижалась, все отдыхают так, как им комфортно. Не понимаю эти претензии к чужим людям
размахер• 07 июля 2025
Ответ дляLediBlac
Ну у вас изначально странный расчет...
А какой должен был быть расчет? Подруга должна была оплатить проживание автора и ее детей?
Фея_3уровень• 07 июля 2025
Ответ дляразмахер
Образилася, бо сиділа вдома. А я прекрасно відпочила так як хотіла, а не підлаштовувалася під чужі забаганки і мінливі плани.
Просто треба мати взаємну повагу і не буде таких ситуацій.
Пишу вірші, дорого• 07 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Діти це одне, а чоловік інше
Тому вона як розумна жінка вибрала свого чоловіка, а не Ваших дітей. Я поступила би так само як подруга.
Пишу вірші, дорого• 07 июля 2025
Ответ дляЛо Шарик
Дайте їй цю тему прочитати.
Автопортрет нурофена• 07 июля 2025
Ответ дляLediBlac
Ну у вас изначально странный расчет...
В чем странный? Они бронируют две отдельные комнаты, каждый оплачивает свою
Почемучка• 07 июля 2025
Ответ дляПишу вірші, дорого
Дайте їй цю тему прочитати.
Я тут. Читаю і в ах$рі
Фея_3уровень• 07 июля 2025
Ответ дляПочемучка
Я тут. Читаю і в ах$рі
Вечір перестає бути томним) а розкажіть від чого в а...є?