Ло Шарик• Изменено 07 июля в 13:22

Ненадійна подруга

Домовились поїхати з подругою та моїми дітьми на відпочинок, якраз у обох відпустка, забронювали собі будиночок в лісі. І тут подруга каже, щоб ми поїхали на два дні пізніше, бо і її чоловік хоче з нами поїхати. Хоча спочатку вона казала, що ми їдемо самі без нього. Ви б образились за таке? Це ж ненадійно з її боку
Весняний Марафон• 07 июля в 13:32
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Женской дружбы - нет.
Лучшая подруга - друг-гей
Он уводит женихов
автор Ло Шарик • 07 июля в 13:32
Ответ дляЯ не тону
Тобто ви тягнучи своїх дітей надійна, а як подруга бере чоловіка, то вже зрада?
Діти це діти, я не маю їх з ким залишити, а чоловік не маленький
Покорительная• 07 июля в 13:32
Ответ дляМлинці зі смайликом
І що?
Ви хоч би визначилися: вас ті 2 дні хвилюють чи все ж таки наявність у подруги чоловіка…

Але і один, і другий варіант- то ваші особисті загони
о, пильнувальниці яйок пішли в атаку
автор Ло Шарик • 07 июля в 13:32
Ответ дляПокорительная
то хай приєднується пізніше, в чому проблема? Чи вона його на руках буде нести?
Там їхати 300 км, простіше вже разом
Ms. Скромность• 07 июля в 13:33
Ответ дляЛо Шарик
Потягом
Знаете, тут много нюансов. Есть гарантия что они и через 2 дня смогут ехать на авто и вас не подведут?
Освічую темряву• 07 июля в 13:33
Не понимаю что вам не так. Вас ещё и привезут, не надо с детьми в общественном транспорте толктись. Два дня всего разница, не критично. Подруга из вас тоже не очень.
Покорительная• 07 июля в 13:33
Ответ дляЛо Шарик
Там їхати 300 км, простіше вже разом
і що? нахріна той колгосп? Ще й потім отакі будуть вам розказувати, що облагодєтєльствували вас...
Покорительная• 07 июля в 13:34
Ответ дляMs. Скромность
з язика зняли, теж майнула думка подібна
Автопортрет нурофена• 07 июля в 13:34
Ответ дляЛо Шарик
Поїхати зі мною, як і домовлялись, в той час
А вам принципиально важны дни?
автор Ло Шарик • 07 июля в 13:34
Ответ дляMs. Скромность
Туди точно підведуть, а потім ні, бо вони ще їдуть кудись
автор Ло Шарик • 07 июля в 13:34
Ответ дляАвтопортрет нурофена
А вам принципиально важны дни?
Так
Покорительная• 07 июля в 13:35
Ответ дляЛо Шарик
ой, шліть нах і їдьте собі відпочивати, як запланували. Бо будете ще і на відпочинку мати концерти
Я не тону• 07 июля в 13:35
Ответ дляЛо Шарик
І тому подруга має терпіти у відпустці ваших дітей? Чим вам заважає її чоловік, який не ниє, не скаче на голові і не мамкає кожні 5 хвилин? Тільки не кажіть, що ваші діти цього не роблять.
автор Ло Шарик • 07 июля в 13:36
Ответ дляЯ не тону
Моїм дітям по 10 років, вони вже так себе не ведуть
Ms. Скромность• 07 июля в 13:36
Ответ дляЛо Шарик
Так
Тогда едьте поездом на свои даты. Правда. скоро научитесь уважать свое время и не зависеть от кого-то. Кайф не только в компании . Там на месте с кем-то раззнакомитесь и проведете время еще лучше чем с ними. Все что не делается - это новый шанс!
Ростки жимолости• 07 июля в 13:38
Ответ дляЛо Шарик
Це не дуже варіант, бо їхати 300 км. Її чоловік на машині, може нас підвезти
Вы чуток с прибабахом)))
Я не тону• 07 июля в 13:38
Ответ дляЛо Шарик
Ну звичайно. У моєї знайомої теж сину 10 і вона вважає, що він спокійний і вихований. Але це і близько не так. Цінуйте подругу, яка хоче провести з вами час, не зважаючи на ваших дітей. Хоча навряд чи ви когось цінуєте, окрім себе.
автор Ло Шарик • 07 июля в 13:38
Ответ дляРостки жимолости
Вы чуток с прибабахом)))
Це чому?
svetolino• 07 июля в 13:38
Ответ дляЛо Шарик
Це правда, на жаль
Подруг не бывает, только выгода на какое то время.😁.
автор Ло Шарик • 07 июля в 13:39
Ответ дляЯ не тону
Але вона теж нікого не цінує окрім себе. Чому в неї постійно міняються плани, ми домовлялись без чоловіка, а тут ще і на інші дати
Я не тону• 07 июля в 13:39
Ответ дляsvetolino
З боку автора так точно.
автор Ло Шарик • 07 июля в 13:39
Ответ дляЯ не тону
З боку автора так точно.
А чому це з боку мене? Що зі мною не так?
Белая и пушистая• 07 июля в 13:40
Їдьте самі в заплановані дати.
автор Ло Шарик • 07 июля в 13:40
Ответ дляБелая и пушистая
Їдьте самі в заплановані дати.
Мої малі думали, що подруга теж з нами буде
Я не тону• 07 июля в 13:41
Ответ дляЛо Шарик
Скажіть це все подрузі, хай знає, що з вами не варто дружити. Ваші претензії мали б місце, якби ви їхали без дітей. Що їх нікуди діти, то ваші проблеми.
Белая и пушистая• 07 июля в 13:41
Ответ дляЛо Шарик
І що?
svetolino• 07 июля в 13:41
Ответ дляЛо Шарик
Наївність і віра в подруг. Своя сорочка ближче 😭😁
Тирамісу на терасі• 07 июля в 13:41
Авторе, у вас з подругою окреме житло?
Я не тону• 07 июля в 13:42
Ответ дляЛо Шарик
І ви ще питаєте, що з вами не так? То подруга ще й під ваших бубочок має підлаштуватись, бо вони ж думали?
автор Ло Шарик • 07 июля в 13:42
Ответ дляТирамісу на терасі
Авторе, у вас з подругою окреме житло?
Це котедж, окремі номери