Пишу, не читаю• 07 июля в 19:09
Скільки тут інвалідів сидить?
В Україні перевірили 1692 посадовців, які оформили собі інвалідність. Виявилось, що насправді підстав для її надання немає в кожному четвертому випадку (445 скасованих статусів), а ще в 226 випадках змінили групу, йдеться в даних МОЗ. Серед осіб з фейковою інвалідністю знайшли й прокурорів. Однак, незважаючи на виявлене порушення та скасування статусу, вони продовжують працювати та отримують і пенсію, і зарплату.
Результат:
вже голосів:
22 (95.65%)
не маємо інвалідності
1 (4.35%)
платили за отримання інвалідно
Плекаю думи• 07 июля в 20:16
Ответ дляГола з конопель
Таким би людям я дуже порадила виїхати, медичне забезпечення це небо і земля, всі ліки обстеження прийоми нам майже повністю покриває державна безкоштовна страховка. В Україні я вже думала нирку продавати, бо не тянула фінансово .
Чтоб выехать-нужно получить инвалидность,а это ох как тяжело ,хотя имеешь право
Сын уехал в Германию ?
Гола з конопель• 07 июля в 20:17
Ответ дляПлекаю думи
Сын уехал в Германию ?
Бельгія
Плекаю думи• 07 июля в 20:18
Ответ дляГола з конопель
Бельгія
Мед страховка там покупали ?
Я все таки интересуюсь на будущее
Да, я блондинка!• 07 июля в 20:18
Мужу сказали после инсульта, вы ж под себя не ходите, значит вам не положено….
Плекаю думи• 07 июля в 20:20
Ответ дляДа, я блондинка!
Вот примерно такое я сейчас слышу от врачей ,рассказывают как их пациентам отказывают
В принципе мужу тоже такого плана сказали и отказали . Вот собираем все заново
Гола з конопель• 07 июля в 20:21
Ответ дляПлекаю думи
Мед страховка там покупали ?
Я все таки интересуюсь на будущее
Ні не купуємо, державна безкоштовна страховка покриває всі базові потреби і невідкладні стани, додадкові послуги( не обов´язкові )треба доплачувати.
Плекаю думи• 07 июля в 20:22
Ответ дляГола з конопель
Спасибо за информацию
Пишу, не читаю
• 07 июля в 20:46
Ответ дляБелая-и-пушистая
Что за дебильный опрос? Вариант есть инвалидность, за которую не платили, не рассматривается? И при чем тут обычные люди к держслужбовцям?
Бо фіктивну інвалідність отримають в першу чергу ось такі ’ звичайні люди’, а не лише держслужбовці
Пишу, не читаю
• 07 июля в 20:47
Ответ дляКуплю орехи
В мене у чоловіка пожиттєва група. Можна було і донці оформити до 18 років, але як згадували ті 7 кругів аду, то і не оформляли, а просто інтенсивно займалися лікуванням. Чоловік просто принципово не хотів платити хабар, тому все було дуже тяжко. Бо питання, за що платити, якщо по закону має право. То йому перша комісія сказала: Руки, ноги маєш, іди працюй, навіщо тобі інвалідність. Чоловік каже, добре буду звертатися в обласну МСЕК, бо маю законне право. Вони подумали і дали інвалідність, бабосів не зрубиш, а можна ще й проблем заробити
Ким працює чоловік?
Доль Чекомбана• 07 июля в 21:27
Ответ дляПишу, не читаю
Ще 10 років тому пишались ’ отриманням’ інвалідності,бо починали з держави отримувати пенсію в 25+/- років
Нахріна ви таке пишете? Люди з інвалідністю часто на пожиттєвих препаратах. Ті нещасні 3000 і половини витрат на лікування не покривають. Заздрите? Хоче на собі відчути?
Доль Чекомбана• 07 июля в 21:29
Ответ дляПлекаю думи
Вашему сыну повезло или вы не все знаете
От же ж повезло так повезло...
Люди, ви при тямі таке писати???
Доль Чекомбана• 07 июля в 21:32
Ответ дляДа, я блондинка!
Людям з видаленим кишківником і стомою теж зараз відмовляють. Я просто в шоці...
Плекаю думи• 07 июля в 21:50
Ответ дляДоль Чекомбана
От же ж повезло так повезло...
Люди, ви при тямі таке писати???
Люди ,а вы пытались читать ???? Прочитайте на какой пост я пишу про везение прежде чем делать свои выводы !
Повезло ,что дали ,повезло с комиссией.
А не то,что вы себе напридумывали уже
Повезло ,что дали ,повезло с комиссией.
А не то,что вы себе напридумывали уже
Пишу, не читаю
• 07 июля в 22:12
Ответ дляДоль Чекомбана
Я знаю особисто 20+ ’ інвалідів’ і жоден з них НЕ на препаратах
Доль Чекомбана• 07 июля в 23:43
Ответ дляПишу, не читаю
А я знаю більше сотні, і всі на препаратах. І потребують подальших операцій.
Пишу, не читаю
• 07 июля в 23:51
Ответ дляДоль Чекомбана
То у вас коло знайомих з аналогічним діагнозом,можливо,пацієнти одного відділення.
А я знаю багато людей різних професій,які купили собі різні діагнози.Всі вони працюють на повний день і без обмежень,але ’ чомусь’ потребують догляду,як інваліди
Доль Чекомбана• 07 июля в 23:53
Ответ дляПишу, не читаю
Ні, є люди з іншими захворюваннями. Наприклад, інсультники, сердечники.
Пишу, не читаю
• 07 июля в 23:57
Ответ дляДоль Чекомбана
От,як раз ’сердечників’ і маю приклад
Доль Чекомбана• 08 июля в 00:18
Ответ дляПишу, не читаю
От,як раз ’сердечників’ і маю приклад
Так не рівняйте тих, хто купив, і тих, хто справді має захворювання. Моя мама в місяць на ліки витрачає біля 10000 грн.