Куда ж без меня• 07 июля 2025
За скільки вам вилікували гострий періодонтит (з наривом)
За скільки візитів до стоматолога і скільки по часу у вас зайняло лікування нарива в десні під зубом? Лікування каналів, ліки, зняття запалення, тимчасові і постійні пломби.
Ну і скільки по грошах якшо напишете - теж буду вдячна)
Нічого вдягти• 07 июля 2025
Блін, а що може бути нарив? Бо в мене це діагностовано, поки просто обійшлось запаленням, яке стихло, і я вирішила не лікувати саме зараз.
Кудлата хмаринка• 07 июля 2025
10 дней ходила каждый день, через день. По ценам не сориентирую, это было 14 лет назад. Это было перед родами, поставили постоянную пломбу и я поняла, что в организме ’что-то не так’, через 8 часов родила
Куда ж без меня
• 07 июля 2025
Ответ дляКудлата хмаринка
Через день? Капец ((( а что они делают так часто? я думала, там раз почистили каналы, поставили лекарства + прописали антибиотик, а дней через 10 постоянную пломбу ((
Куда ж без меня
• 07 июля 2025
Ответ дляНічого вдягти
В мене теж було лише запалення довгий час. Я німесил випила і все, а зараз смикає, нариває (((