Все возможно• 07 июля 2025
Вопрос тем, кто красится хной, басмой, амлой
Девочки, кто красится этими красителями или готовыми красками с ними в составе - как долго Вы запариваете краску?
У меня была леди хенна, я ее заливала, мин на 15 оставляла и потом красилась. Купила Чанди - состав примерно такой же, а написано в инструкции запаривать на 2 часа.
Как вы делаете?
И еще вопрос. Кто красится в светлые тона - как долго держите?
Как вы делаете?
постою_послушаю• 07 июля 2025
Заливаю не кипятком, настаиваю около 1-2 часов, держу на волосах не меньше двух часов. Это хна. Басму лучше заливать именно кипятком и потом домешивать к хне
Удачная• 07 июля 2025
Розумію, що чим натуральніше, тим краще, але оці танці фарбування так набридли, що я рік і 3 міс взагалі не фарбувалася. Потім повернулася до ось такої фарби на основі хни. Запарила, додала 1 ч.л. масла, яке є, виноградних кісточок останнім часом і одразу наношу, витримуючи 30 хв, змивати довго, з кондиціонером, але хоч не так фарбує рушники і постіль. Волосся менше випадає, нема лупи, фарба тримається добре, сивину зафарбовує. Треба закупитися на мейку поки є
Борщичок• 07 июля 2025
Ответ дляУдачная
Покажіть будь ласка як на волосах вона?
Все возможно
• 07 июля 2025
Ответ дляУдачная
Спасибо)
Ну вот и я натуральными крашусь, т к есть проблемы с волосами. Чтоб не усугубить.
А у Вас на седые нормально берется та, что в верхнем пакетике, темно-русый которая? Даже за полчаса?
Надо Вашу попробовать) мне в идеале именно русый и надо бы. А я находила только светло-коричневый
Удачная• 08 июля 2025
Ответ дляБорщичок
Покажіть будь ласка як на волосах вона?
На волоссі поки не вийде, бо фарбувалася більше місяця тому, замовила, протягом 10ти днів точно буду фарбуватися, треба в поїздку, тоді зазніму. Останній раз я змішувала каштан і темно-русий, вийшов досить приємний колір. Як все буде добре, тут відпишуся🙌
Удачная• 08 июля 2025
Ответ дляВсе возможно
Спасибо)
На сивину нормально береться, тільки не гарантую точності колористики, у всіх по-різному і як перетримати такі фарби, виходить темніше, аж до чорного.
Все возможно
• 08 июля 2025
Ответ дляУдачная
Спасибо)
Попробую и Вашу краску
Удачная• 17 июля 2025
Повернулася в цю тему після фарбування волосся, скажу так - мені більше сподобалась попередея суміш темно-русий+каштан. Сьогодні я взяла 2 уп темно-русого, заварила, додала 1 ч.л. масла виноградних кісточок, нанесла як завжди, тримала 45хв і мою сивину пофарбовано слабенько, загалом колір став свіжіший, волосся плотніше, але треба тестити індивідуально. Ця фарба хоч не так бруднить рушники і подушки, хоча ванну після процедури я завжди ледве чищу з різними засобами-( це мінус фарб на основі хни, як на мене
Все возможно
• 17 июля 2025
Ответ дляУдачная
Спасибо
Да, у меня седые тоже только тонируются.
А вот что ванная, что раковина отмываются просто струей воды. И полотенца и подушки тоже никогда не пачкались.
Тоже, как и Вы, долго смываю, сначала просто водой, потом наношу кондиционер и через пару мин вымываю опять водой.
Наверное, таки индивидуально на волосы краска садится.
Окрашивались вещи у меня только от тонирующих средств типа маски рябина.