Мольфарочка• 08 июля в 09:36
Ім´я Матвій для хлопчика
Як вам це ім´я, чи не занадто популярне воно зараз?
Ми ще навіть не знаємо стать дитини, але чоловік вже пообирав імена. З іменем для дівчинки я згодна, та й Матвій ніби гарно звучить, мені подобається. Але я не впевнена
Чудо Ф_ф КеДаХ• 08 июля в 09:48
Гарне імʼя. Хлопчики зазвичай спокійні, старанні, слухаються маму. Іноді не активні і скромні, але кмітливі. І часто мають невисокий зріст.
Мольфарочка
• 08 июля в 09:48
Ответ дляЛокшина на вухах
Что за бред? Чем портить жизнь?
Чим псувати? Це ж не Антон чи Едік якийсь там
Моль Моллівна• 08 июля в 09:48
Ответ дляПригаю-цибаю
Тільки хотіла написати про це скорочення жахливе. Імʼя мені подобається, до того ж,якщо дитина в майбутньому буде жити за кордоном,то англійською теж імʼя гарно звучить.
Коли я народила хотіла назвати Матвієм на честь діда, але мама була проти бо все життя в соромилася по батькові бути Матвієвною
ЛюбимаЯНЬ• 08 июля в 09:49
Хорошее имя, мне нравится. У нас Матвеев никто Мотей, Мотрей не называет
Вбигудях• 08 июля в 09:49
Ответ дляМоль Моллівна
Мотя. Ну якось для хлопчика не альо
Мотря для хлопчика дійсно не альо
Моль Моллівна• 08 июля в 09:49
Ответ дляМольфарочка
А Мотя краще?
ТочноБудет• 08 июля в 09:49
Живу у Луцьку
Донька ходить в садок і гуртки - не одного Матвія не зустрічала
а взагалі головне щоб вам подобалось
Ми чакаємо дівчинку і обрали 3 варіанта - Єва, Афіна та Мілена
і яка різниця багато їх чи ні - головне щоб вам подобаллсь
а взагалі головне щоб вам подобалось
Пригаю-цибаю• 08 июля в 09:50
Ответ дляМоль Моллівна
На мій смак і по-батькові від цього імені теж звучить добре
Золота орда• 08 июля в 09:50
Матвій — це форма імені (одного з 12 апостолів), у перекладі з означає «подарунок Бога». Дуже гарне ім´я.
Мольфарочка
• 08 июля в 09:53
Ответ дляМоль Моллівна
А Мотя краще?
Скільки бачила Матвіїв і працювала з ними, ніхто ніколи їх так не називав, навіть бажання не було. В групі в садочку було три Матвія, навіть в голову не приходило кликати їх Мотями чи Мотрями
Директор Пляжу• 08 июля в 09:53
Ответ дляПульт от линолеума
Нормальное имя. Мотя. В Кривом Роге знаю 6 Мотей из одного района от 12 до 4 лет.
я і старших Мотєй знаю.
Мені це ім´я не подобається через свою ’безхретність’ як для чоловічого імені.
ПробілНеПрацює• 08 июля в 09:56
Есть Матвеи ( в множественном числе) и у старшей и у младшей в классе. Мотями никто не называет, родители видимо в классе все нормальные попались.
Нагайна• 08 июля в 09:56
Ответ дляПригаю-цибаю
За кордоном тільки Англія?
Освічую темряву• 08 июля в 09:57
Люблю це ім´я. Дідусь був Матвієм, зараз онук Матвій. Любить своє ім´я. Як був менший, то називали Матюша. Зараз Матвій, Матвійко, Мет´ю іноді)
Директор Пляжу• 08 июля в 09:58
Ответ дляМольфарочка
Думали про це. Скорочувати не будемо скоріш за все. В колі сім´ї буде Матвійко або Матвійчик)
ми дітей в родині завжди називали Богдан, Богдашка, Богданчик, доньку - Улянка, Уляночка, Лянка - вона сама себе називала у 2 рочки. Вони і самі так представляються. Тільки так! При цьому в садочку, в школі їх здебільшого називали Бодя і Уля.
Моль Моллівна• 08 июля в 10:09
Ответ дляМольфарочка
Ну то називайте
Мию вікна у мороз• 08 июля в 10:09
Очень популярное сейчас. Мне лично не очень нравится. Если вам нравится - называйте, зачем вам чье-то мнение? Тем более анонимов на советчице. У меня Миша, тоже очень популярное имя сейчас, реально одни Миши кругом, от 0 до 18, сыну 12 (лучший друг - Матвей)). Но это мое любимое имя, и я бы в любом случае так назвала сына
ФсеСама• 08 июля в 10:15
Ответ дляМольфарочка
Я просто працювала в садочку нянею, і там на групу 10 дітей було 3 Матвія. Хоча там де ми живемо, я дійсно не зустрічала ще хлопчиків з таким ім´ям
У меня племянник Матвей, ему уже 18. Очень приятный милый мальчик. Когда родился и родители его выбрали это имя, вся родня начала причитать - а как сокращенно, Мотя?
Теперь понимаю, что от недалекости. Эти люди спустя время такую дичь творили.
Поэтому, теперь это как маркер для меня, если человек начинает кривлять имя и элементарные вещи для них позор, а вот обокрасть кого то, подставить - это для них норма, потому что в голове пусто
Н
Бжоли-бандерівці• 08 июля в 10:19
Ответ дляМоль Моллівна
А Гордій можна якось скоротити?
Гордя, возможно. Но зачем? Это не длинное имя, как и Матвей.
Ноунэйм• 08 июля в 10:23
Сосед Матвей. Тоже зовут Мотей. По мне имя по звучанию глухое, неприятное.
Чучало яблуні• 08 июля в 10:25
У нас в школе был мальчик Матвей, то как его только не называли, и Матюха и Матюк и Матня.... Сори!
Хорошо подумайте прежде чем дать такое имя ребенку.
Печенюшка• 08 июля в 10:26
Ответ дляВбигудях
У вас. А у дитини??
В мене Даша і Софій нема, а в дитини половина класу. І Настя ще з Марійкою
Я ждала вас
. Специально для вас распишу подробно: ни у меня, ни у моего ребенка. Кроме этого, нет детей с таким именем у моих знакомых.
бифидобактерияЖоржик• 08 июля в 10:30
це ДУЖЕ популярне ім´я. просто кожен третій хлопчик Матвій.
думайте ще. Іван, Тарас, Станіслав, Владислав, Роман, Василь, Степан - є безліч прекрасних незатасканих імен.
Максим теж прекрасне, але затаскане.
сЛАдКОежКА• 08 июля в 10:31
Ответ дляДама с собачкой
Имя хорошее, но как его сокращать? У всех они становятся Мотями. У подруги сын Матвей, ему 14. И как она не боролась, он уже бесповоротно Мотя.
Мат)
вАлнуюся сильнА• 08 июля в 10:34
Ответ дляДама с собачкой
У меня тоже у знакомых Матвей, дома он Мотюша,на улице Мотя
.А ребёнку 12...И в 17 он вряд-ли перестанет быть Мотей
сЛАдКОежКА• 08 июля в 10:43
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Максим теж прекрасне, але затаскане.
Вы перечислили самые ’незатасканные’ имена