Пекельнi Борошна• Изменено 08 июля в 09:57

Порадьте гігієнічну помаду на літо від сухості губ.

Помади не можу носити, заважають. Хочу щось легке,не відчутне ,але щоб зволожувало. Бо сохнуть губи і все.
Всім тихого та гарного дня 💙💛
ДелайКак_Я• 08 июля в 09:57
помады, блески - что угодно
без них губы сохнут
дома гигиеничка, любая
Морожена_курка• 08 июля в 10:13
Урьяж, топікрем
Завжди мало• 08 июля в 10:25
Это мой маст хэв. Уже третий покупаю. Забыла, что такое потрескавшиеся губы.
ПодругаМужа• 08 июля в 10:29
Кармекс. Всесезонный Мастхев и мой и детей.
Чебураха з перцем• 08 июля в 10:35
Також + за кармекс, особисто я люблю бальзам той що в тюбіку. Користуюсь вже років 5.
Творог для розжига• 08 июля в 11:08
у мене дуже сохнуть губи, перепробувала багато, звичайні ’гігієнічні’ не підходять. із останнього що працює бальзами для губ Eucerin, взимку брала інтенсивний для дуже сухих, зараз заспокійливий регенеруючий. вони є різні, можна підібрати за потребою.
всегдаДаДа• 08 июля в 13:52
Я теж рекомендую Carmex. Пробувала різні, всі класні
автор Пекельнi Борошна • 08 июля в 15:14
Дякую всім дівчата💐 піду шукати 🤗
Забрызжу ядом• 10 июля в 16:39
Нитроджина