АдеКВАтная• Изменено 08 июля в 10:51

Кажуть, що у Львові дівчина читала книгу в трамваї, це правда?

Попалась така новина:

«Львівський трамвай. Дівчина з паралельного Всесвіту», – йдеться у повідомленні.

А ви пам´ятаєте, як були колись такі книжки бумажні? Треба було гортати сторінки і робити спеціальні закладки, щоб швидко знайти потрібну сторінку. А хтось пальця слюнявив, щоб сторінки краще гортатались. І якось же умудрялись люди читати та навчатися так))

Яке враження на вас справляє ця новина, що читання бумажник книжок в транспорті вже сприймається як щось неймовірне і прямо інфопривід?
Результат:
вже голосів: 401
361 (90.02%) Я досі читаю бумажні книжки
40 (9.98%) Я сучасна і вся на гаджетах
В шоколаде• 08 июля в 11:18
Ответ дляГугелП@лАмался
Глаза от шрифта и излучения не выпали?
Здесь многие жаловались о таких проблемах.
Та нет, на месте.Желтый фон, шрифт нормальный
ГугелП@лАмался• 08 июля в 11:18
Ответ дляПовелитель бітка
В Києві постійно бачу людей в транспорті, що читають паперові книги. Шкода тільки, що вони такі дорогі зараз. Віддавати 300-400 грн за книгу особисто мені складно.
Честно, не пойму, как глаза должны бегать при чтении, это ж транспорт - туда -сюда, а потом, очки(
ХаДиДиШь• 08 июля в 11:21
Я недавно бачила, що читали паперову книжку. Мабуть в тому же львівському трамваї.
ГугелП@лАмался• 08 июля в 11:22
Ответ дляВ шоколаде
Понятно)
Гола з конопель• 08 июля в 11:23
Ответ дляАдеКВАтная
РЕАЛЬНО?!!! Саме молодь?
ви дійсно така дика чи прикалуєтеся?
зайдіть в будь-яку книгарню, подивіться вікову категорію покупців
гляньте в своїх гаджетах, сучасна ви наша, такі події як Книжкова країна і Книжковий арсенал - яка кількість людей відвідала ці міроприємства
подивіться в своїх тіктоках відео від буктокерів, які читають, обговорюють паперові книги

молодь читає і це прекрасно
Гола з конопель• 08 июля в 11:24
Ответ дляАдеКВАтная
Цікаво. Тільки вдома читаєте, чи можете десь навіть з собою взяти?
та ви шо з собою взяти!!!
розстріляють як побачать паперову книгу в руках
Гола з конопель• 08 июля в 11:26
Ответ дляАдеКВАтная
Хіба не видно що то був сарказм про динозаврів? Альо-мальо
якесь трохи недалеке у вас почуття гумору, якщо чесно
автор АдеКВАтная • 08 июля в 11:28
Ответ дляГола з конопель
та ви шо з собою взяти!!!
А ще уявіть, треба пальця підслюнявити, щоб ті сторінки розділяти, а зараз сіко вірусів ходить
ПироженкА• 08 июля в 11:30
Ответ дляАдеКВАтная
У меня всегда с собой электронная книга, всегда читаю в транспорте.
Или электронная и бумажная - это две большие разницы?
автор АдеКВАтная • 08 июля в 11:30
Ответ дляГола з конопель
Будемо працювати над цим!
Петриківна• 08 июля в 11:30
Ответ дляАдеКВАтная
РЕАЛЬНО?!!! Саме молодь?
Моей 13. Только бумажные и читает. А вы с какой планеты?
Гола з конопель• 08 июля в 11:31
Ответ дляАдеКВАтная
я то якраз і уявляю, тому як читаю по 8-10 книг в місяць
а у вас звести тему на жарт не дуже вдається))
почитайте краще книжку
автор АдеКВАтная • 08 июля в 11:37
Ответ дляПироженкА
Дивлячись для чого. Якщо просто читати одну книгу довгий час, то бумажна може давати більше емоцій. А якщо ви поїхали кудись в подорож, то тащити за собою усю бумажну бібліотеку - це вже зайвий головняк.
Copy-Paste• 08 июля в 11:44
Що за єресь? Повно людей читають і купують книги
Пульт от линолеума• 08 июля в 11:53
Ответ дляАдеКВАтная
РЕАЛЬНО?!!! Саме молодь?
Ви зараз серьозно?

Так. Саме молодь.
Так, саме паперові книжки.

Сходіть в тредс, подивіться на хвасти книжками.
Коварная Зая• 08 июля в 11:54
Ответ дляАдеКВАтная
Чому саме акцент на ’ету!’ це всюди так, в більш розвинених країнах ще більше всі цифровізовані. Збирання мукулатури - це вже для динозаврів)
Моя 10 летняя дочка читает книги только в бумажном варианте. Не динозавр, вся в гаджетах, анимации делает лучше меня)))
Кіна не буде• 08 июля в 11:59
Божечки, що ж мені робити, куди мені - до гарних чи розумних? Я ж читаю паперові книжки, із задоволенням причому, ще й з таким же задоволенням в´яжу, навіть шкарпетки. Але користуюсь гаджетами також, маю ноут, планшет, як телефон забуду - здається, пів руки немає.
Якщо серйозно, книжки тепер недешеві, а для інсти і тік-току багато розуму не треба (хоч і там є багато нормальної інформації, тільки треба вміти фільтрувати). І мені, як мамі, приємно, що мої діти, пов´язані з ІТ, читають книжки
Інно4каа• 08 июля в 12:01
для Львову це новинка?) в Києві постійно у транспорті читають
Викупана• 08 июля в 12:03
Автор троль проросійських негодований...
ДелайКак_Я• 08 июля в 12:04
В чому шок? Біля мене є дві бібліотеки, в які я записана і беру там книжки. Чоловік читає книжки по роботі, ми їх окремо замовляємо. Дитині теж переважно купуємо.
tereska• 08 июля в 12:09
Я та мій син з тих, хто досі полюбляє читати паперові книжки. їЇ аромат, цікаві політруки, ілюстрації за наявності - це якась магія для нас. Хоча у сина є чорнильна кіндл-бук, але давно закинув її. Ось маленька бібліотека сина, підліткові до 13 років вже пороздавали, у нас книжка дефіцитний дефіцит.
Пи.си: не можу прикріпити фото, помилку видає((
Сіґеле-міґеле• 08 июля в 12:15
Ответ дляАдеКВАтная
А вона надто громіздка? Багато місця займає в сумці?
Нет, конечно. Но вдруг меня начнут фоткать как динозавра. А я ж не модель😆
Коренная киевлянка• 08 июля в 12:18
Ответ дляАдеКВАтная
РЕАЛЬНО?!!! Саме молодь?
Мы не в Украине, но у меня два подростка, которые читают бумажные книги везде. Я тоже читаю только печатные издания. В окружении старшего многие парни много читают
Кицюююня• 08 июля в 12:39
Ответ дляАдеКВАтная
Донька брала з міської бібліотеки Кінга в поїздку автобусом. Їй 16 років, друковані легше читаються, і приємніше.
Підписані на Різ Візерспун, у якої є свій книжковий клуб на 3 мільйони підписників - читають саме друковані книжки !

Так що динозавр - це ви
Мотористка• 08 июля в 12:39
Ответ дляНе виправдовуюсь
В чому шок?
Не всі книги є в електронному варіанті.
А учебники в ВУЗах так и подавно.
Покращена• 08 июля в 12:46
Я читала в транспорті в цьому /тому році. Вінниця чому мене ніхто не фотографував ?!😁
постою_послушаю• 08 июля в 12:47
Ответ дляАдеКВАтная
В Канаде очень многие читают бумажные книги, и магазины книжные очень классные и в них всегда многолюдно.
Поумничка• 08 июля в 12:47
Моя дочь-подросток читает только бумажные книги, электронные не любит, да и в метро иногда вижу читающую книги молодежь (не очень часто) - так что ничего удивительного тут не произошло, чтоб аж попасть в новостной канал.
Телефон Рубика• 08 июля в 12:50
Короч, можно закрывать тему, из народа тупиздней сделать не удалось
Перша скрипка• 08 июля в 12:59
Мій підліток читає паперові. Може читати в тролейбусі чи кафе. А також слухає і аудіокниги і читає в телефоні.
Але паперові більше подобаються. Бере в бібліотеці і купує в книгарні