Пуки-куки• 08 июля в 11:07
Бухгалтер в американську компанію, QuickBooks
Цікавить можливість праці віддаленно бухгалтером в американській компанії в програмі QuickBooks. Маю великий досвід в ураїнській бухгалтерії, в т.ч. міжнародній компанії, але рівень розмовної англійської А2, читання, писання В1, зараз займаюсь. Програми QuickBooks не знаю. Чи є шанс влаштуватись в американську компанію? Поділіться, будь-ласка, своїм досвідом, які умови і вимоги: зарплата, рівень англійської, знання QuickBooks, чи було навчання, робочі часи, перерва, як попали туди (через українську чи американську компанію).
ПампушОК• 08 июля в 11:10
Ответ дляЗоркая Зорро
А как Вы планируете пройти собеседование на английском?
Додам - професійну співбесіду, а не просто what is your name and where are you from...
Пуки-куки
• 08 июля в 11:12
Ответ дляЗоркая Зорро
На своєму рівні і планую. Питаю, тому що іноді в вакансіях бачу ’базова англійська’, зустрічаю людей, які працюють в сфері IT з моїм рівнем. Так розумію, що мій рівень низький, але хочу дізнатись досвід інших.
Нульовий сантиметр• 08 июля в 11:13
Международные сертификаты есть какие-то? Имею в виду CPA, CIMA, ACCA и CIPA. Ну и вы осознаете, что украинский бухучет и американский - это два разных учета и вам нужно начинать с нуля.
Лиса Патрикевна• 08 июля в 11:14
Такого опыта нет, но могу вас уверить, что если вы задатитесь целью, то все у вас получится
1. Подтяните английский до минимум В1.
2. Изучите программу самостоятельно - в интернете должны быть курсы онлайн.
3. Найдите того, кто вас подтянет именно на прохождение собеседования на английском для бухгалтера.
Удачи! И не сомневайтесь в себе! Если будете учиться, то все выйдет.
1. Подтяните английский до минимум В1.
Кусюче сонечко• 08 июля в 11:15
А если придется созваниваться? Будете работать по ночам?
В любом случае я бы спрашивала условия
Силиконочка• 08 июля в 11:15
Ну після того, як кіпа наших бухгалтерок влаштувалась з В1 реальним в Німеччині, мене нічого не здивує.. пробуйте потім нам розкажете.
Лиса Патрикевна• 08 июля в 11:16
Ответ дляСиликоночка
Не только там и в других странах тоже. И их уровень языка подошёл.
Это только на советчице нужен идеальный английский, а в жизни часто все проще. Но учиться в любом случае нужно
Нульовий сантиметр• 08 июля в 11:17
Почитайте об американском бухучете. Он базируется на Общепринятых принципах бухгалтерского учета (GAAP). А украинский - близок к МСФО, это другая система.
Пуки-куки
• 08 июля в 11:17
Ответ дляЛиса Патрикевна
1. Подтяните английский до минимум В1.
Дякую за підтримку!
Пуки-куки
• 08 июля в 11:23
Ответ дляНульовий сантиметр
Я в курсі, сертифіката міжнародного не маю, але курси проходила, працювала в міжнародній компанії. Не вважаю, що для рядового бухгалтера, який виконує однотипні операції потрібні сертифікати. Хвиліє більше рівень англійської та QuickBooks.
Борисфенка• 08 июля в 11:23
От що значить мати великі амбіції, вчіться, дівчата!
GAAP не знаю, QuickBooks не знаю, англійську ледве знаю - але хочу працювати в американській компанії бухгалтером.
А чому не акторкою в Голівуді? Шанси приблизно однакові.
Пуки-куки
• 08 июля в 11:26
Ответ дляЛиса Патрикевна
Теж зрозуміла, що ідеального рівня не буде, тому задумалась, що може потрібно шукати можливості з тим, що є. Тим більше, на курсах англійської побачила, що люди приблизно з моїм рівнем вже працюють на американські компанії, продовжуючи далі вчитись
Нульовий сантиметр• 08 июля в 11:27
Ответ дляПуки-куки
А, ну если расти вы не хотите, то норм.
Лиса Патрикевна• 08 июля в 11:28
Ответ дляБорисфенка
Вы странная
А те, кто знают это все, тоже когда-то не знали.
Человек учится всему. Главное желание и начать действовать.
Техноложка• 08 июля в 11:30
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вы странная
Все верно. Только обычно человек сначала учится всему, а потом ищет работу, а не наоборот.
Борисфенка• 08 июля в 11:30
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вы странная
Як правило, роботодавці незацікавлені вчити працівників, шукають вже навчених.
Авторка чарівна. В неї нема ніякої бази і ніякого досвіду. Ви б взяли таку людину на роботу?
Лиса Патрикевна• 08 июля в 11:31
Ответ дляТехноложка
Так автор учится сейчас на курсах английского. И начнет и на других курсах учиться. В чем проблема?
Или она уже прям ищет? Или только спросила?!
Лиса Патрикевна• 08 июля в 11:33
Ответ дляБорисфенка
Автор НЕ ищет, а просит поделиться опытом.
Пуки-куки
• 08 июля в 11:33
Ответ дляБорисфенка
Я Вас чекала , дякую, підвищили мою самооцінку
. Але якби мала Вашу характеристику, тут би не задавала питань. Для того й питаю тут про реальний досвід, щоб зрозуміти свої шанси зараз чи на майбутнє або взагалі відмовитись від цієї ідеї )
Пуки-куки
• 08 июля в 11:35
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так і є, дякую!
Пуки-куки
• 08 июля в 11:35
Ответ дляЛиса Патрикевна
Так, дякую за розуміння!
Борисфенка• 08 июля в 11:35
Ответ дляПуки-куки
Я хочу стати оперною співачкою, але слуху нема - якими будуть мої шанси?
QuickBooks - це програма для маленьких фірм, де даром непотрібні віддалені бухгалтери.
Вчіться, що тут ще сказати.
Лиса Патрикевна• 08 июля в 11:38
Ответ дляБорисфенка
Вчіться, що тут ще сказати.
А к чему сравнение с оперной певицей?
Автор уже работает бухгалтером и работала в международных фирмах, значит ’слух’ у нее есть.
Зачем унижать человека?
Вы, наверное, бухгалтер?
Зачем унижать человека?
Вы, наверное, бухгалтер?
Борисфенка• 08 июля в 11:44
Ответ дляЛиса Патрикевна
А к чему сравнение с оперной певицей?
Зачем унижать человека?
Вы, наверное, бухгалтер?
Зачем унижать человека?
Вы, наверное, бухгалтер?
Мені щось лінь зранку сперечатися.
Спитайте у авторки, що вона чула про GAAP.
Міжнародна компанія - це три ящики сала в іншу країну продали.
Я в минулому житті була бізнес-аналітиком і писала документацію для бухгалтерських програм в тому числі.
Пуки-куки
• 08 июля в 11:50
Ответ дляБорисфенка
Вчіться, що тут ще сказати.
О, ти Ви бачу експерт
.
Пуки-куки
• 08 июля в 11:57
Ответ дляБорисфенка
Мені щось лінь зранку сперечатися.
Непогана кар´єра!
З аналітика в минулому житті до спеціаліста по знеціненню та самоствердженню за рахунок інших в теперешньому
Борисфенка• 08 июля в 11:58
Ответ дляПуки-куки
Непогана кар´єра!
То ви так і не відповіли, що ви знаєте про GAAP ?
Пуки-куки
• 08 июля в 12:53
Ответ дляБорисфенка
А навіщо? Ваших оцінок достатньо і без цього.