Пуки-куки• 08 июля в 11:07

Бухгалтер в американську компанію, QuickBooks

Цікавить можливість праці віддаленно бухгалтером в американській компанії в програмі QuickBooks. Маю великий досвід в ураїнській бухгалтерії, в т.ч. міжнародній компанії, але рівень розмовної англійської А2, читання, писання В1, зараз займаюсь. Програми QuickBooks не знаю. Чи є шанс влаштуватись в американську компанію? Поділіться, будь-ласка, своїм досвідом, які умови і вимоги: зарплата, рівень англійської, знання QuickBooks, чи було навчання, робочі часи, перерва, як попали туди (через українську чи американську компанію).
Стрибну в гречку• 08 июля в 13:13
Вы знаете, это во многом, вопрос удачи
автор Пуки-куки • 08 июля в 13:25
Згодна, вона потрібна завжди)
Дюйм оф о4ка• 08 июля в 14:57
Це буде скоріше data entry в їхній софт.
Я теж так попала. Думала, упор на бухгалтерію, а там просто тони документів вводити.
Не зви чайна• 08 июля в 15:35
Ответ дляПуки-куки
Теж зрозуміла, що ідеального рівня не буде, тому задумалась, що може потрібно шукати можливості з тим, що є. Тим більше, на курсах англійської побачила, що люди приблизно з моїм рівнем вже працюють на американські компанії, продовжуючи далі вчитись
Так они кодеры, и они работают в украинских компаниях на америку, это называется аутсорс. А вы хотите сходу устроиться в американскую компанию, так не бывает) Хотя я думаю, что вы прокачанный тролль)
автор Пуки-куки • 08 июля в 16:14
Ответ дляДюйм оф о4ка
Дякую! А Ви працюєте? Можете поділитись досвідом? Рівень англійської мінімальний, зарплата і т.д...
Дюйм оф о4ка• 08 июля в 19:36
Ответ дляПуки-куки
Ні, не працюю. Досвід вийшов поганий.
Ви можете подавати в логістичні (перевозки), їх зараз повно. Але мені було десь вісім відмов.
Дюйм оф о4ка• 09 июля в 08:16
Ще наші біг4, що вУкраїні, таким займаються для іноземних компаній, але там гроші мізер і велика текучка.