Болтушка Му• 08 июля в 11:54
Кортизол
Нещодавно подивилася один ролік про кортизол, точніше про ознакт його підвищення. В принципі і так підозрювала що в мене він шкалить, бо не сплю ночами саме в період з 3 до 5 ранку, та й взагалі сон дуже поганий, що недивно з цими обстрілами. І сповільнився обмін речовин, зайва вага, висока глюкоза...
Але. Окрім порушення сну, виявляється є ще симптоми. І я їх стала знедавна помічати. 1. Червоніє та "палає" обличчя. З минулого тижня таке почалося. 2. Важко тримати вертикальне положення, хочеться весь час на щось спертися, прилягти, немає наче енергії триматися бадьоро і рівно. 3. Болі в гомілках при звичайному навантаженні - також почалося з минулого тижня.
Подумала, що кортизол вже впливає згубно на весь організм. Аналізи на нього, кажуть, непоказові, так як справжній точний рівень виявити складно.
Як його знижувати? Хтось радить ашваганду (але почитала та боюся ії приймати). Хтось каже занурювати обличчя в крижану воду. Роблю так щоранку, наче це допомагає скидати високий рівень...
Антидепресанти приймала півтори роки, наче з нервами та сном було краще, але не можна ж їх безкінечно приймати. Злізла. А обстріли стали ще сильнішими, і розслабитися не вдається, та й виспатися теж...
Дівчата, може хтось порадить, як знімати цей клятий кортизол? Я відчуваю, що повільно здоровя руйнується вже.
Болтушка Му
• 08 июля в 12:00
Ответ дляЗавтра не пью
сон
я ж тільки що написала, що повноцінний сон неможливий
коли майже щодня польоти ’стріжів’ починаються в районі 23 годин і далі...
Болтушка Му
• 08 июля в 12:01
Ответ дляІнно4каа
Я здавала аналізна кортизол, все в нормі, але по самопочуттю і симптомах,дійсно видно що підвищений
ви щось з цим робите? Як допомагаєте собі? В мене вже відчуття, що я повільно розвалююся((( все болить
Любви вам!• 08 июля в 12:02
Кортизол виробляється організмом.
Напевно ж він навіщось потрібен організмові.
Зараз дуже модно возитись з тим кортизолом
Директриссимо• 08 июля в 12:04
У меня такие же симптомы, только еще жару не переношу. Ашваганду купила, попробовала 1 капсулу, как-то меня штырит от нее, голова кружится. Бросила.
Вес стоит вообще намертво. Ничего не помогает.
Любви вам!• 08 июля в 12:06
Ответ дляБолтушка Му
Моя вам порада. Вітаміни, травки все це нехай буде.
Йога з дихальними практиками.
Скажу чесно, в мене першиц місяць погано виходило, згодом навчилась.
Туди ж медитацію
Туди ж прогулянки на свіжому повітрі
Якщо є можливість плавання, якщо немає просто душ.
Непоганою перед сном полежити на колючках типу ляпко.
Ну і саме найтяжче. Дієта на новини і соцмережі.
Абсолютна.
Йога з дихальними практиками.
Туди ж медитацію
Туди ж прогулянки на свіжому повітрі
Абсолютна.
Оябунчик• 08 июля в 12:09
Ответ дляЛюбви вам!
Йога з дихальними практиками.
Туди ж медитацію
Туди ж прогулянки на свіжому повітрі
Абсолютна.
Йога з дихальними практиками.
Туди ж медитацію
Туди ж прогулянки на свіжому повітрі
Абсолютна.
Від дієти на новини обстріли не припиняться
Любви вам!• 08 июля в 12:14
Ответ дляОябунчик
Обстріли це все ж менше ніж обстріли + нагнітання новинами
Болтушка Му
• 08 июля в 12:18
Ответ дляЛюбви вам!
Йога з дихальними практиками.
Туди ж медитацію
Туди ж прогулянки на свіжому повітрі
Абсолютна.
Йога з дихальними практиками.
Туди ж медитацію
Туди ж прогулянки на свіжому повітрі
Абсолютна.
Дякую.
Болтушка Му
• 08 июля в 12:20
Ответ дляЛюбви вам!
Я давно новини не читаю, щоб не накручуватися...достатньо того, що бачу і чую навкруги, щоб не спати. Район такий((( дію по обставновці, але майже щодня все одно відключитися не можна в ліжку. Або в коридорі, або на перший спускаємося, або взагалі в укриття
Болтушка Му
• 08 июля в 12:21
Ответ дляІнно4каа
поки стан війни,навряд чи чимось допоможеш собі, все одно постійні нерви, стреси,недосипи ( Потрібний спокій ,тиша і все само налагодиться
Так то воно так. Але...організм вже виснажений і поки наладиться зовні може і не дочекатися( треба щось робити, бо дуже здала за цей рік. До цього якось трималася
Болтушка Му
• 08 июля в 12:23
Ответ дляЛюбви вам!
Кортизол виробляється організмом.
Він виробляється і потрібен, якщо він в нормі.
А якщо його величезні надлишки, які дійсно дуже впливають на загальний стан, я вже перелічила свої симптоми, то треба з цим щось робити
Любви вам!• 08 июля в 12:32
Ответ дляБолтушка Му
А тепер дивіться що відбувається
Нервовий стан впливає на рівень кортизолу.
А не кортизол на нервовий стан.