Смурфик• Изменено 08 июля 2025
Як жінки із 0-1 розміром грудей вигодовують дитину?
І чи сильно збільшиться груди? А потім зменшаться чи ні?
Люблю порядок• 08 июля 2025
У всіх індивідуально. Знаю з маленьким розміром багато було молока. А у іншої з великими взагалі ледве було
ХуАнита• 08 июля 2025
З якою метою цікавитесь?
Ві - жінка з таким розміром і переймаєтесь?
Чи ви - жінка з 5 розміром і зловтішаєтесь?
Чи ви - чоловік-дрочер????
Начальник Анонимов• 08 июля 2025
не переймайтесь, природа знає що робить 🤣
Виростуть і стухнуть, як молока не буде
Оксана -1f11• 08 июля 2025
Нормально годувала, збільшилися десь до 2 розміру, перестала годувати - зменшилися, стали менше ніж до вагітності
Я_з_Франека• 08 июля 2025
У меня 2 подруги с размером просто нулевым, то есть груди нет вообще, кормили по 2 года.
До размера вымени, конечно, не увеличивалось, неполная двойка +-.
У меня своя двойка, прям большой, размер 5й, грудь была только когда молоко пришло с самого начала, потом носила свои же комплекты 75В.
Кстати, подруга с большой грудью домучилась только до 7 месяцев на смешанном вскармливании, потом полностью перешли на смесь.
Борьба за молоко с самого рождения.
Так что это индивидуально.
Борьба за молоко с самого рождения.
Так что это индивидуально.
Алина-1240• 08 июля 2025
Ответ дляХуАнита
З якою метою цікавитесь?
Чи ви - чоловік-дрочер????
Слава богу, что интересуется)))
ГороховаЯ• 08 июля 2025
в котів цицьок взагалі нема, прищіки,ну якось же вигодовують по 5 - 6 кошенят
Смурфик
• 08 июля 2025
Ответ дляЯ_з_Франека
Борьба за молоко с самого рождения.
Так что это индивидуально.
Борьба за молоко с самого рождения.
Так что это индивидуально.
А потім вони обвисли? Шкіра ж розтягується
Яжбоматусяблін• 08 июля 2025
в мене не сильно виросли під час ГВ.... а молоко частіше прибувало під час кормління - прямоток був))) після ГВ розмір лишився малим як і до ГВ
Смурфик
• 08 июля 2025
Ответ дляОксана -1f11
Потім вони обвисли?
Яжбоматусяблін• 08 июля 2025
Ответ дляСмурфик
Потім вони обвисли?
в мене ні. Годувала обох ще до 30 років, трошки обвисли ближче до 40 років, але вони малі - то особливо нема чому виснути..просто втратили навіть мінімальний обʼєм
Я_з_Франека• 08 июля 2025
Ответ дляСмурфик
С двойки обвисать?
Да нет, не заметила, чтобы обвисло.
Просто снова почти нет груди.
Да нет, не заметила, чтобы обвисло.
Просто снова почти нет груди.
Мао_Мяо• 08 июля 2025
У меня 1, молока всегда очень много, сейчас выкармливаю 3-го ребёнка. Дело не в размере груди. Есть с 3 размером, а молока нет или мало. Форма сосков поменялась, пообвисали, ну что ж уже.....
Ласкове телятко• 08 июля 2025
У подружки вообще минус 1 был, реально 2 горбика, в беременность и кормлении ходила со вторым размером, фоткалась каждый день, нарадоваться не могла. Потом две тряпочки остались, уши чиха, бо на спаниеля они не тянут
Завжди мало• 08 июля 2025
Ответ дляЛюблю порядок
у мене ледве другий розмір, маленька грудь, але молока було так, що могла трьох вигодовувати. до 2-х років свою годувала,ледве відучила
Кусман Сиру• 08 июля 2025
Коли народжувала першу дитину розмір був 0. Під час годування став 2-й. Годувала більше року. Потім перев´язувала груди.
Спочатку груди пропали🫣. Потім все відновилося. Маю другу дитину. Теж годувала довго. Наразі нічого ніде не висить.
ТебеОноНадось• 08 июля 2025
Ответ дляСмурфик
Потім вони обвисли?
Як пісюн у чоловіків - після ерекції вже зміни необоротні, обвисає шкіра з часом до колін
Маруська Му• 08 июля 2025
Молча годують.
Что ж за ипанутые темы строчат.. форум протух совсем, поднимают трафик сиськами-письками🤮
Злюка-закусюка• 08 июля 2025
Был ноль кормила больше года, стал минус первый и обвисшими сосками. Пришлось делать пластику. Гв не рекомендую
Престидижитатор• 08 июля 2025
Ответ дляСмурфик
Ні не обвисли, не сподівайтеся))
В мене груди просто повернулися у довагітний стан.
Годувала два роки.
Мороженная курица• 08 июля 2025
Я така. Молока була багато! Годувала дитину трохи більше 2х років. Груди збільшились десь до 2го розміру в перші місяці годування. Як закінчила годування то повернулись до свого розміру як і були до. Це досвід з однією дитиною, якщо двоє і більше то може бути інша ситуація