Небалувана Галя• 08 июля в 17:50
Я просто понити про свою роботу. Що ви думаєте, я себе накручую?
Перейшла на іншу роботу і розумію, що це найгірше рішення, яке я могла прийняти. На попередній роботі пропрацювала трохи більше 10 років і вирішила, що треба щось змінити і змінила на свою голову.
1. Роботи набагато більше ніж було на попередній, ну це ще нічого.
2. Колектив просто жахливий.
3. І що більше всього бісить, що з друг х відділів начальники дівчат відпускають постійно раніше додому, а я сижу чітко до кінця робочого дня.
Я прям не можу, мене ця несправедливість водить из себе.
Заробітна плата у всіх однакова, а умови праці ні.
Намагалась поговорити зі своїм керівником, а він каже, ну що я зроблю, ті начальники хороші, а я поганий.
Таке враження, що йому це приносить задоволення. Та і як людина він дуже тяжкий.
Я розумію, що не треба на інших дивитись і пому подібне, але ж як воно бісить, словами не передати.
Щоб ви робили на мому місці? Звільнялися чи далі працювали?
Для мене правильно чи всіх відпускати чи нікого.
Щось мене накрило сьогодні
2. Колектив просто жахливий.
Щось мене накрило сьогодні
Сама вумна тутички• 08 июля в 18:12
Ответ дляНебалувана Галя
Нет, работу свою я успеваю делать. И тоже бывает сижу и с обеда ничего не делаю. Я не к тому, что я сижу полный рабочий день жалуюсь. А к тому, что если отпускать, то всех. А ни одни с обеда уходят домой, а другие работают.
Ок, якщо вам підвищать зп, а всім ні, теж будете справедливості вимагати?
Вподобайден• 08 июля в 18:12
Ответ дляНебалувана Галя
Ну це ж не значить, що я не встигаю її робити
Це лише свідчить про об´єми мізерні.
Небалувана Галя
• 08 июля в 18:12
Ответ дляВподобайден
А може вони куми і сестри, родичі жінки чи коханки? Ще революцію хай автор затіє.
Та ніякі вони ні куми і не коханки
Вподобайден• 08 июля в 18:13
Ответ дляМарафетчица
У вас это где? В рабстве?
Ну серьезно, не очень верится, что на небольшую ЗП люди строят всю жизнь вокруг работы и нет у них ни детей ни выходных.
Поїдьте в райцентри з приватними підприємствами. Легка промисловість, харчова і поцікавтесь як люди працюють і за які гроші. В цеху ти можеш бути швець, жнець і на дуді гравець. Я була менеджером, бухгалтером, перевізниками займалась, постачанням матеріалів із за кордону і ще складом іноді, плани на цех складала.
Марафетчица• 08 июля в 18:13
Ответ дляНебалувана Галя
Так те начальники отпускают, а ваш нет, все логично. Наш тоже нас отпускает, а остальные нет, но при этом когда надо я и ночью работаю.
Сама вумна тутички• 08 июля в 18:13
Ответ дляВподобайден
Офігеваю. Всю роботу до обіду роблять і платять мабуть тисяч по 40?
В мене більше, набагато, сьогодні за дві години роботу зробила, не відриваючи дупи з ліжка і не знімаючи піжаму. Це від часу проведеного на роботі не залежить
Небалувана Галя
• 08 июля в 18:14
Ответ дляЛетчица
Я была в такой ситуации, в итоге продержалась в такой компании меньше года и нашла другую работу. Увольняться в никуда не вариант, попробуйте параллельно что-то поискать и потом уходите.
Спасибо, вы хоть меня понимаете
Вподобайден• 08 июля в 18:15
Ответ дляСама вумна тутички
Більше від кого, чи від чого з чим ви порівнюєте?
Барабасиха• 08 июля в 18:15
Ответ дляНебалувана Галя
Ні, у всіх премія однакова
Откуда вы это знаете? Вы там работаете всего ничего а уже у всех зарплаты поспрашиапли или как?
Сама вумна тутички• 08 июля в 18:16
Ответ дляВподобайден
Від 40 тисяч,буває зп залежить від конкретних результатів. Нема результатів, нема зп.
Небалувана Галя
• 08 июля в 18:16
Ответ дляВподобайден
Ні звичайно. По мірками порадниці копійки але в нас так повсюди. На всіх приватних підприємствах. Мало того після мене прийшли на мої обов´язки три людини. В нас немає робіт де не працюють. Тому мене автор щиро дивує.
Де ви прочитали, що я сижу цілий день і в носі колупаюсь?
Барабасиха• 08 июля в 18:16
Ответ дляВподобайден
Я надеюсь вы там к 12 приходите хотя бы с таким графиком
Нічна ненажера• 08 июля в 18:17
Неприємно звісно, але у Вас такий керівник, що поробиш. Це ж не в одному відділі всіх відпускають, а Вас ні. Або думати, як в інший перейти де відпускають або іншу роботу шукати, якщо так бісить.
Вподобайден• 08 июля в 18:17
Ответ дляСама вумна тутички
А іноді буває є закази, є продажі, є результати, а зарплати лише в керівної ланки
Вірю, я повірив• 08 июля в 18:17
Ответ дляВподобайден
А ви працюйте понаднормово, ще й безкоштовно.
Сама вумна тутички• 08 июля в 18:18
Ответ дляВподобайден
Буває, але вище зарплата в тих, хто робить продажі
Вірю, я повірив• 08 июля в 18:18
Ответ дляНебалувана Галя
Так, встигаю.
Беріть підробіток он-лайн. Чого ж даремно сидіти.
Вподобайден• 08 июля в 18:20
Ответ дляБарабасиха
Зараз не працюю. Але там керівник змінився кажуть люди що стало значно краще. Організацією праці треба також займатись. А коли сидить неук, так буває.
Барабасиха• 08 июля в 18:20
Автор, как то странно все
Вы пришли недавно и знаете все зарплаты и уровень работы всех и уже даже претендовать начали чтобы вас как других отпускали пораньше.
Так этот коллектив вас и не примет с такими заходами. Ищите новое место и меньше смотрите кто что делает, не ваше это дело
Марафетчица• 08 июля в 18:22
Ответ дляВподобайден
Так у вас ЗП значит была очень хорошая. А так то я в курсе, что как раз в райцентрах обычно после 22 жизнь прекращается и никто на работе не сидит после окончания рабочего времени, это скорее проблема мегаполисов.
Творю чудеса• 08 июля в 18:27
Автор, якщо хочете - звільняйтесь. Але з описаного вами не бачу об´єктивних причин. Вам озвучии умови роботи, на які ви погодились. Якщо скорочений день інших не впливає на вашу завантаженість, то претензії не зрозумілі. Ваш керівник для вас має бути орієнтиром. Він йде раніше? До того ж, ви новенька, і чомусь порівнюєте себе з тими, хто в компанії довший час. Цілком ймовірно що за півроку чи рік вас теж відпускатимуть раніше. Ви перейшли через 10 років, зрозуміло що на новому місці у вас не буде одразу тої ж репутації й ставлення як на минулій роботі.
Небалувана Галя
• 08 июля в 18:29
Ответ дляВподобайден
Модна і до обіду зробити, а можна і цілий день робити. То вже хто як робить
Вподобайден• 08 июля в 18:30
Ответ дляСама вумна тутички
В нас трішки інша система. Замовлення нам давали наші закордонні керівники, спускали донизу. Ми не керували замовленнями, лише виконавці. Ми як працьовиті китайські жіночки. І замовлень іноді бувало ну дуууже багато але на наші зарплатні це не впливало. На експорт було багато виробів, і на ікею. Де пишуть на бірочках виробник Германія чи Литва. Так от багато роблять саме українці.
Вподобайден• 08 июля в 18:33
Ответ дляНебалувана Галя
Обсяги різні. Коли ви справляєтесь за три, чотири години, роботи у вас майже нема автор. Як і робота звичайно дуже різна
Ща как дам• 08 июля в 18:36
Я би у спокійному темпі шукала нову роботу. Не погоджуватись на першу ж пропозицію, а придивитися більш прискіпливо.
Вподобайден• 08 июля в 18:38
Ответ дляМарафетчица
Не було гарної зарплати. Після роботи не сидять, люди працюють. А так то в райцентрах навіть магазини і кав´ярні до 19 працюють часто. Ви ніколи не працювали на виробництвах. Там ще іноді в дві, три зміни працюють, а часто по 12 годин.
Стріляний птах• 08 июля в 18:41
Скільки я працювала, жоден керівник не відпускав раніше, хоча сам йшов:)))
Сама вумна тутички• 08 июля в 18:41
Ответ дляВподобайден
Я знаю, теж працюю на експорт, але я заключаю контракти на вигідних умовах, щоб жіночкам робота була.
Вподобайден• 08 июля в 18:45
Ответ дляЩа как дам
У автора роботи щоденної на чотири години. Де ще знайти таку роботу?
Вподобайден• 08 июля в 18:45
Ответ дляСама вумна тутички
Ми їх не заключали. Вони заключались в Литві. Все інше то вже робота нашого керівника. Спускали зарплати з Литви. Вона ділила. Як ділила, я вже писала вище.