Миловидна леді• Изменено 09 июля в 03:30
З моїми даними вже не буде нормального життя?
Я з маленького села. До того як переїхала навчатися навіть не мала інтернету вдома. Лише у школі. Обрала не дуже практичну професію через рожеві окуляри. Далі зрозуміла, що не хочу працювати за спеціальністю. Як результат після закінчення університету почала працювати на низькокваліфікованій роботах через те, що потрібні були гроші. Зараз хочу перевчитися на іншу спеціальність, але бачу як наприклад компанії все більше скорочують людей і використовують ші. Тобто новички їм не потрібні і таких вакансій все менше. Дуже жалію, що помилилася з спеціальністю коли ринок роботи був більш стабільний і коли можна було знайти роботу. З такими даними мені вже кращу роботу не знайти?
Заюшка_хозяюшка• 09 июля в 03:34
Думаю, не будет((( с Вашими понятиями…
А вот если сможете изменить свою «прошивку», то всё возможно.
МамОмужа• 09 июля в 03:39
Звідки ви цих упереджень набралися?
Визначитися із перспективним напрямом, розглянути варіанти навчання - отримати базу і практикувати.
Можна консультацію в фахового коуча взяти, буде швидше та ефективніше
Как_б_не_так• 09 июля в 03:40
Автор, многие компании предлагают обучение.
Можно еще поискать работу через рекрутинговые агентства и ЦЗ
Люблю кетчуп• 09 июля в 03:53
Не вижу каких то массовых сокращений из за ИИ. Он еще не до такой степени широко внедрен, чтобы всех везде сокращали.
Интернета когда то и в школах не было. Учитесь, это никогда не поздно.
Може ще третю?• 09 июля в 04:28
Скільки вам років?
Я теж з маленького села і пішла на ту спеціальність, що не була до душі, а просто щоб мати вищу освіту. Точніше поступала в два ВУЗа, та в один не дібрала балів. Теж починала з низькокваліфікованої роботи, аби були гроші на зйом і елемент.проживання.
долой_лама• 09 июля в 04:39
Скільки років, автор? Ви ніби в 90-00х застрягли з вашим мисленням. Працювати на низькокваліфікованій роботі після ВНЗ - абсолютна норма для більшості людей, які не народились з золотою ложкою в роті. Я тільки в 29 знайшла по суті нормальну роботу, до цього ким тільки не працювала і де тільки не тинялася
Най хоч раз• 09 июля в 06:14
девушка, вы живете в 21 веке, в мире, где любая информация доступна в одном клике, парень из села просто зашел в гугл тренды и увидел всплеск интереса к мультиваркам, создал 3 сайта с рецептами для них и на рекламе зарабатывает деньги
а вы ноете, когда у вас есть даже ИИ
Некомильфо• 09 июля в 06:41
** З такими даними мені вже кращу роботу не знайти?**
С таким мышлением вам хорошую работу не найти.
Вот эти отговорки ’я из села’, ’новички не нужны’.
Ещё и ИИ сюда втянули...🤦
Вы ищите оправдание своей профессиональной невостребованности, бездеятельности. А ещё оправдание своим страхам, что вы только думаете что-то изменить но не делаете ничего конкретного.
Ещё и ИИ сюда втянули...🤦
Крайня невістка• 09 июля в 08:04
«нормальне життя» зараз у всіх шкереберть, незалежно від даних або фаху. Не беруть не тільки новачків, але й з досвідом теж.
А вам менше б скиглити. Не тягнете головою, то працюйте руками.
Брюнетка в Мармеладе• 09 июля в 08:24
Так, з вашими даними вже не буде нормальної роботи, бо ви скиглите і не надаєте ніякої конкретики щодо ваших даних. Який ШІ? Мою роботу він не замінив і у найближчі років 10 не замінить, усіх хто вище відписався, теж. Чи ви в ІТ хотіли перекваліфікуватись і гребти одразу гроші лопатою? То так, це не та сфера, куди треба дивитися дорослій тьоті без природної обдарованості і наполегливості. Інші сфери живуть собі і процвітають. Інша справа, що ви не знаєте, чого хочете, крім грошей , не маєте особливих задатків, ну так, не усім дано. Хтось винаходить вакцини, хтось мішає бетон, так завжди було.
Миловидна леді
• 09 июля в 11:08
Ответ дляКрайня невістка
У мене слабке здоров´я
Некомильфо• 09 июля в 12:10
Ответ дляМиловидна леді
У мене слабке здоров´я
Это отмазка. А здоровье нужно для любой работы.
Если ли бы вы не могли физически работать то не работали бы.
Что у вас такого со здоровьем?
Варикоз на ногах последней стадии с сильными болями?
Или может грыжи позвоночника, подтвержденные желательно, постоянные боли и защемление?
А может вы заработали тяжёлым физическим трудом грыжу пупочную или геморрой или опущение органов?
Да, возможно вы устаёте.
Но это как бы логично для физического труда.
Что у вас такого со здоровьем?
Да, возможно вы устаёте.
КошкинДом• 09 июля в 12:45
Интересно, что вы понимаете под ’нормальной жизнью’?🤔
Давайте попробую угадать - вы хотите компьютерно-офисную работу, с нормированным графиком и высоким уровнем дохода. Конечно же в хорошей престижной фирме. И чтобы вас туда взяли сразу после учебы. А ещё желательно не сильно много обязанностей и ответственности. И чтобы даже без наличия опыта вам сразу легко работалось.
Красиво звучит, правда?😁
А теперь давайте посмотрим как это выглядит со стороны.
Итак, вы уже не первый год зарабатываете себе на жизнь физическим трудом. И всё это время не понятно что вы делали, чтобы что-то изменить в профессиональном плане. У меня, как работодателя, был бы первый вопрос - что вы ждали всё это время? Если сразу после учебы поняли, что это не ваше.
Теперь вы вдруг прозрели и надумали учиться. Причем выбрали профессию в которую якобы нереально попасть, потому что и новичков не берут и ИИ, вражина такая 😂, половину вакансий отобрал. Вопрос второй - чем вы думали и как выбирали профессию, если с ваших слов, она такая недоступная?
Ну ладно в 17 лет вы лоханулись и сделали ошибочный выбор. Но в 27 уже ж нужно более осознанно и практично подходить к выбору. И знаете, если на собеседовании вас спросят почему именно эта сфера вас интересует и вы начнёте себя оправдывать вот этим ’я из села’, ’неправильный выбор’, ’слабое здоровье’ то работодатель может не понять этого. Ему нужно видеть заинтересованность.
Красиво звучит, правда?😁
Некомильфо• 09 июля в 16:39
**З моїми даними вже не буде нормального життя?**
Чем ваша жизнь сейчас ненормальная?
Вы живёте на улице?
Вы недоедаете и у вас потеря веса и истощение организма?
Вы не можете позволить себе обращение к врачу?
Вы не покупаете себе одежду?
Всем этим вы можете себя обеспечить.
Так что ваша жизнь и сейчас нормальная.
Чем ваша жизнь сейчас ненормальная?
Вы живёте на улице?
Вы не покупаете себе одежду?
Всем этим вы можете себя обеспечить.
Так что ваша жизнь и сейчас нормальная.
Миловидна леді
• 09 июля в 18:18
Ответ дляНекомильфо
Чем ваша жизнь сейчас ненормальная?
Вы живёте на улице?
Вы не покупаете себе одежду?
Всем этим вы можете себя обеспечить.
Так что ваша жизнь и сейчас нормальная.
Чем ваша жизнь сейчас ненормальная?
Вы живёте на улице?
Вы не покупаете себе одежду?
Всем этим вы можете себя обеспечить.
Так что ваша жизнь и сейчас нормальная.
Одяг майже не купую, до лікаря дорого ходити. Економлю на всьому(
Некомильфо• 09 июля в 18:24
Ответ дляМиловидна леді
Майже не купую це не те саме,
що не можу собі купити необхідний одяг.
Лікарі і обстеження це завжди дорого, особливо якщо якісно.
Якщо вам буде реально недобре ви підете до лікарні?
Чи залишитеся вдома помирати?
Економія це нормальне явище при будь-якому доході.
що не можу собі купити необхідний одяг.
Чи залишитеся вдома помирати?
Миловидна леді
• 09 июля в 18:50
Ответ дляКошкинДом
Красиво звучит, правда?😁
Я розумію, що через свою тупість зруйнувала життя. Роботодавцям фіолетово які в мене там проблеми у житті, війна, мої помилки молодості. Мене вже ніхто не візьме на не фізичну роботу, навіть якщо я набуду якихось скілів. Нічого хорошого вже не буде.
Миловидна леді
• 09 июля в 18:51
Ответ дляНекомильфо
Майже не купую це не те саме,
що не можу собі купити необхідний одяг.
Чи залишитеся вдома помирати?
що не можу собі купити необхідний одяг.
Чи залишитеся вдома помирати?
На дороге лікування грошей в мене немає, тому до лікаря звертатися немає сенсу.
Некомильфо• 09 июля в 19:19
Ответ дляМиловидна леді
Ви не відповіли на питання..
Якщо у вас з´являться серйозні симптоми, наприклад, вагінальна кровотеча і біль. Ви залишитеся вдома і нічого не будете робити?
Чи все-таки звернетеся до лікарні?
Я допускаю що за ваші 27 років у вас не виникало таких ситуацій зі здоров´ям. Але все колись буває вперше.
То що?
Вдома - стікти кров´ю і померти?
Чи в лікарню, навіть якщо останні гроші віддати треба чи в борги влізти?
Чи все-таки звернетеся до лікарні?
То що?
Вдома - стікти кров´ю і померти?
Некомильфо• 09 июля в 19:20
Ответ дляМиловидна леді
Вас звільнили?
Що означає вже ніхто не візьме?
Якщо не звільнили то тримайтеся за те, що є і намагайтеся показати себе з хорошої сторони.
Що означає вже ніхто не візьме?
Некомильфо• 09 июля в 19:27
Ответ дляМиловидна леді
Обов´язково візьмуть.
Повертайтеся в Україну і знову влаштовуйтесь до колл-центру.
В вашому віці туди беруть.
Миловидна леді
• 09 июля в 19:57
Ответ дляНекомильфо
Обов´язково візьмуть.
В вашому віці туди беруть.
Там максимум до 30. А далі ким працювати?
Миловидна леді
• 09 июля в 19:58
Ответ дляНекомильфо
Вас звільнили?
Що означає вже ніхто не візьме?
Нічого це не дасть.
Миловидна леді
• 09 июля в 19:59
Ответ дляНекомильфо
Ви не відповіли на питання..
Чи все-таки звернетеся до лікарні?
То що?
Вдома - стікти кров´ю і померти?
Чи все-таки звернетеся до лікарні?
То що?
Вдома - стікти кров´ю і померти?
Мені все одно вже. Якщо умру, то навіть буде краще. Не треба хоч мучатися більше.
Некомильфо• 09 июля в 20:02
Ответ дляМиловидна леді
Ви цього не знаєте.
І не можете так категорично стверджувати.
Навіть в колл-центрах є кар´єрний ріст.
Некомильфо• 09 июля в 20:05
Ответ дляМиловидна леді
Ви займаєтеся самообманом.
Саме тому що з вами таких ситуацій не траплялося
то не розумієте про що говорите.
А коли прихопить біль то будете благати лікарів вам допомогти.
то не розумієте про що говорите.