Дуже дуже вумна• 09 июля в 01:52

ДавІд з буквою І

Це таке імʼя тепер є? Знайома назвала ДавІд, виправляє, що не Давид, а саме з І
Ухахайкина• 11 июля в 15:16
Ответ дляМerida
Тут лишь бы обосрать, для того, чтоб обосрать. Я в прошлой теме писала, хочу дочку таисию, вивьен или Элеонор. В итоге мне сказали, что с меня село не вышло. Назвала сына Миша( Мишаня, как вв выразились), и все равно плохо . Забавно:))) любой ответ не верный получается. И так плохо, и так не хорошо
ви взагалі не читаєте,що я вам писала? Ви почали видумувати, що моє ім´я Ольга не так вимовляють іноземці, хоча я вище підкреслила що все правильно промовляють. Далі я вам написала, що як ви своїх дітей називаєте, це особисто ваша справа. Самі додумуєте і видумуєте. Про перехід на особистості краще мовчіть, відповіла на ваш перехід дзеркально.
Удачі.
Shoosha• 11 июля в 17:50
Ответ дляМerida
Удалено администрацией...
Мerida• 11 июля в 21:34
Ответ дляУхахайкина
Удачі.
Вы в тебе одна Ольга? Я писала не о вас
Самозначимость затмила глаза
Мerida• 11 июля в 21:49
Ответ дляУхахайкина
Удачі.
как поменять имя в загранпаспорте, подскажите! я три года ОльХа вместо Ольги!! Вот где полный дебилизм! Когда согласную ’g ’ мовознавцi переклали в ’h’ ! Меня даже не поставили в известность. Такие специалистки сидят в паспортном столе. И теперь мне делают все документы с Ольха! Ничего не могу добиться

Это для вас. Вам же религия не позволяет вникать в тему, участником которой вы являетесь. Вам же абы орать
А чего? А не знаю
Я не чарівниця вам• 12 июля в 17:34
Ответ дляМerida
Моя фамилия имеет сочетание ’их’ в транслитерации вылазит kh. Я сейчас в больнице заграницей. Никто просто ’ х’ не читает. Все ломают язык и читают это кх.
Ещё пример. Я - Александра. А в транслитерации aleKSandra. Ни одни докумегт мне еще не сделали без ошибки. Постоянно Х Пишут. А на днях врач говорит- имя у вас с ошибкой.тя говорю - та нет, так правильно. На что получила ответ- аааа, вы украинка
Транслитерпвция не должна искать слово. А тут у нас все новые буквы выскакиаают
Оце точно битіє опрєдєляєт сознаниє.
Ви собі вигадали ворога kh і все навішуєте на це.
Так от. Ви не єдина з kh у імені. І ніде за кордоном проблеми прочитати це не має. Більше того це не ознака українського імені. Сюрприз-сюрприз. Купа імен вихідців близького сходу та Азії мають ці літери і наш звук х. Всі знають, читають або через к, або через х.
У вас упередження і це видно.

Я взагалі здивована як багато форумчанок пригнічують свою країну, свою батьківщину. Ні у кого більше такої проблеми немає з іменами (і не лише), окрім росіян, ці теж вічно намагаються змінити імена щоб мімікрувати. Більше ніхто. Всі з гордістю носять свої імена і називають дітей традиційно ( включаючи відсутність прізвища, наприклад). Навіть азіати, вони мають ім´ям для чужих і ім´ям для своїх. Але у них культура та звичаї інші і причина не створювати дискомфорту комусь, у зросійщених це ж проста мімікрія і відмова від свого роду.
Мerida• 12 июля в 23:19
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Оце точно битіє опрєдєляєт сознаниє.
У вас упередження і це видно.

Удалено администрацией...