В моїй хаті моя правда• 09 июля в 08:57
Робота, як би ви зробили?
Робота подобається, колектив норм, але кілька місяців тому, мене перевели на інше місце, і там трішки менша зп, і графік гірший, не критично, але й не в захваті. Керівництво аргументувало тим що так буде краще, на моє місце взяли іншу людину, яка спочатку влаштувалась, нікому не сказала що вагітна, тепер вона скоро піде в декрет. І наче є надія що я повернусь на те місце де і була, але щось не вірю вже
Херсон це Україна• 09 июля в 09:00
Не боятись і говорити з керівництвом. Чому вами кидаються туди сюди.?
Зп на скільки менша?
Миссис Буркул• 09 июля в 09:01
Я б пішла до керівництва й сказала, що хочу повернутися за своє місце.
В моїй хаті моя правда
• 09 июля в 09:02
Ответ дляХерсон це Україна
Зп на скільки менша?
Десь на пару тисяч, з керівництвом говорила на цю тему. В мене був мій індивідуальний графік, я роботу всю виконувала, а тепер вони повідомили що їм на це місце треба людина яка буде ходити з 9 по 18, і мені буде краще на іншому місці в цьому ж відділі
Завтра не пью• 09 июля в 09:05
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну якщо ви зацікавлені в індивідуальному графіку, то які можуть бути варіанти.
Экспертиза• 09 июля в 09:05
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Звучит так как будто вас спихнули с этого места.
Если вы хорошо выполняли обязанности то вам могли предложить работать по новому графику, а не отправлять сразу на другое место.
Вам предлагали?
Тракторні війська• 09 июля в 09:06
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Скоріше за все не повернуть бо їм треба людина на цілий день
В моїй хаті моя правда
• 09 июля в 09:06
Ответ дляЗавтра не пью
Там куди мене перевели графік з 8 по 17, але можна раніше піти, пізніше прийти
Завтра не пью• 09 июля в 09:06
А та нова співробітниця не факт,що не сказала про свою вагітність. Тому кому потрібно знати більше усього, що знали. Як варіант, її спеціально взяли на роботу.
Тракторні війська• 09 июля в 09:06
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ой йой автор, вас просто вижили. А чого? Посвалилися з кимось?
В моїй хаті моя правда
• 09 июля в 09:07
Ответ дляЭкспертиза
Вам предлагали?
Мені сказали, що вже є людина яка готовп працювати по цьому графіку, в неї стаж роботи більший.
В моїй хаті моя правда
• 09 июля в 09:07
Ответ дляТракторні війська
Ні( не знаю
Экспертиза• 09 июля в 09:10
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
До этого ваш стаж устраивал, а в один миг перестал устраивать.?
Думаю это место просто пообещали другому человеку.
А вас просто выпроводили.
А вы не сильно и сопротивлялись..
А вас просто выпроводили.
А вы не сильно и сопротивлялись..
Тракторні війська• 09 июля в 09:11
Ответ дляЭкспертиза
А вас просто выпроводили.
А вы не сильно и сопротивлялись..
А вас просто выпроводили.
А вы не сильно и сопротивлялись..
А шо їй робить? За неї вже все по рішали. Он, скільки ’аргументів’ і досвід і графік.
Экспертиза• 09 июля в 09:14
**І наче є надія що я повернусь на те місце де і була, але щось не вірю вже**
На чем основана эта надежда?
На вашем желании вернуться?
Или был разговор с руководством?
На чем основана эта надежда?
На вашем желании вернуться?
Или был разговор с руководством?
Капитанша• 09 июля в 09:19
Наверное руководству не нравилось, что вы позже приходите и раньше уходите, а может и коллегам, как в соседней теме, они тоже хотят раньше уходить. Убрали вас чтобы глаза не мозолили.
ЗдесяЯ• 09 июля в 09:20
Так а что автор может сделать в этом случае? на большинтве работ в Украине это нормальная практика особенно если ты не свой а тебя взяли с улицы, твоя задача рот вовремя закрыть и делать что сказали. У нас на работе даже если специалисты отличные так всегда было принято, если ты не свой человек и за тебя родственники не поручаться или друзья будут переводить так как удобно руководству, у нас начальница в таком случае говорит будьте благодарны что не безработные сидите, а то есть те кто с горяча уволился потом когда уже детей кормить нечем в слезах прибегают обратно просится хоть даже на место уборщицы... Я то и автора могу понять но к сожалению нам простым людям такое только терпеть и это лучшее что нам осталось ((
Мой_ужин• 09 июля в 09:37
Досить дивна ситуація,коли працівника безальтернативно переводять на місце з меншою зарплатнею та гіршим графіком. А на його позицію беруть людину зі сторони.
Ви впевнені, що у вас все добре в колективі, ви справляєтесь і у вас зацікавлені?
В моїй хаті моя правда
• 09 июля в 09:49
Ответ дляЭкспертиза
На чем основана эта надежда?
На вашем желании вернуться?
Или был разговор с руководством?
На чем основана эта надежда?
На вашем желании вернуться?
Или был разговор с руководством?
На бажанні повернутись)
Экспертиза• 09 июля в 09:57
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
На бажанні повернутись)
Кстати, вам могут предложить эту должность.
Но только на время декрета сотрудницы.
А она может и через полгода вернутся.
А вас снова попросят переместиться.
Будет обидно вдвойне...
Но только на время декрета сотрудницы.
А она может и через полгода вернутся.
А вас снова попросят переместиться.
Будет обидно вдвойне...
Херсон це Україна• 09 июля в 10:00
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
В будь якому випадку, ви погодились самі на це