Кацапи вирішили показати щось. Що їхні лапи можуть дістати найвіддаленішу частину України.
Поляки в повну бойову приводили свої ППО.
Дякую ЗСУ - це було дуже потужно. Всі живі.
Ответ дляWomAnn
Я не вижу на данный момент возможности окончания войны. Разве что Путин захочет ее закончить. Но он не останавливается. И от Украины на сегодня окончание войны не зависит. На сегодня нам доступна только опция защищать свои земли, пока возможно что-то не поменяется. Теперь ваши размышления?
мои размышления такие. Путин не останавливается и не будет, ему это ни к чему. На сегодня 4 области мы потеряли, без перспективы отвоевать их военным путем. Мы все видим как проходить насильная мобилизация и понимаем, что это не те вояки с которыми мы можем отвоевать земли. Оружия не хватает. Поэтому нам нужно думать как закончить войну уже сейчас, пока мы не потеряли еще больше территорий. Возможно нужно пойти на уступки, пока у нас силой не забрали еще больше городов и не перебили еще тысячи жизней.
Ответ дляsnejs
Как? Это все слова вокруг да около. Опишите окончание войны.
Ответ дляWomAnn
я также вам могу ответить, это только слова. Напишите конкретно, кто будет защищать свои земли, если желающих нет и чем, если оружия нет?
Ответ дляlilul990
Не нойте. Скільки разів за всю війну вас обстрілювали? Миколаєву, Нікополю, Марганцю набагато важче. До речі Марганець такий само як Луцьк
Зачем про кому больше, кому меньше. Везде живут люди. Кацапы показали, что могут достать в любую точку нашей страны.
Ответ дляsnejs
Защищать как сейчас защищаем. Я вам говорю прямо. Давайте конкретику и название все своими именами. После капитуляции, а мира на наших условиях не будет, вы же знаете требования Путина, у нас будет Россия. Вы за это?
Ответ дляsnejs
вам набросать шаблон договора? это не в моей компетенции. Могут взять за основу стамбульский
Ответьте прямо, о чем можно договориться с Россией? О сдаче наших земель? Вы этого хотите? Другого нам не предлагают. А через год два заберут и остальные. Или какие договоренности вы видите между Путиным и зе?
Ответ дляWomAnn
ну если своими именами то россия будет везде в любом случае, если не остановимся сейчас. Так как сейчас защищаем , то военные закончатся многие погибнут, многие уйдут в сзч, раша зайдет и заберет все что хочет. Не так?
Ответ дляLudaSHS
Конкретно ніхто не знає як, не має ніякого сценарію, є бажання , копни конкретику, так йде якесь відносне все, нереальне наразі, у багатьох тут були ілюзії щодо Трампа, і же вони?
Деякі мали ілюзії, що рф згодна по лініі фронту морозити, і де вони?
Є ще думки ’ дипломати порішають’, які дипломати? Рубіо? Сибіга? Лавров? Ця дипломатія поки не спроможна нічого нарішать, це не рівень Кісінджера, тощо. Тай вплив на пуйла може дати тільки інша дипломатія, Піднебесної, а вони бажають затяжний тліючий конфлікт, виграючи свої цілі.
Ось і Після останніх заяв Кремля про умови, які не є зараз компромісними, навіть в цих реаліях, , і то, то не умови, як і рік тому то розводка і імітація.
Тому ще з початку 24, вірніше з кінця 23 року по колу одне і теж саме обговорюється, якби то, се. Тільки терор щодо тилових міст зріс. Бо пуйло за мир, не переплутайте. Агресор бачить загальну слабкість заходу, вседозволеність.
Напевно, землетрус точніше передбачити, ніж сценарій закінчення війни.
Тому що для всіх зрозуміло, що не буде по лінії фронту, а віддати що окупували і що ні зараз, віддати зброю, відмовитись від допомоги Заходу, залишитись голими та босими, а через рік два і на інших землях встановити владу Росії. Тому всі хто підтримує перемовини які відбудуться тільки на умовах Росії, і ніяк інакше, Путін це не раз підкреслив, проросійські боти або зрадники. Бо нам не пропонують мирну угоду на рівних, від нас чекають здачі країни добровільно.
Ответ дляWomAnn
Легко защищать чужими руками, насильно бусифицированными. Вы там при чём?
Ответ дляWomAnn
А нам и не предложат мирный договор на равных. Потому что силы неравные. И преимущества не на стороне Украины, увы.
Такова объективная реальность
ЧупакабраЗеБест• 09 июля 2025
Ответ дляRosenica
Бідний Луцьк і його мешканці. Щиро вам співчуваю.
Київ чудово розуміє, що це таке - коли твоє місто обирають як чергову мішень.
Хай би ті кацапи всі виздихали!
у нашу Рафаловку тоже прилетело.
Ответ дляJsksksj
Переговоры, компромиссы
Ви серйозно? Ви справді вважаєте що Путін піде на компроміс і відізве свою умову роззброїтись Україні та відмовитись від підтримки Заходу? Або не буде вимагати Запоріжжя Херсон та Одесу? Ну то дзвоніть і домовляйтесь про компроміси 🤦♀️ Компроміси 😂😁🥸
Ответ дляWomAnn
А навіщо ви блазнюєте? Через відсутність конструктивних аргументів? У порадниць нема повноважень дзвонити і домовлятись
Ось бажаючі воювати далі, можуть не витрачати час на форум, ай ти і воювати, там всім знайдеться робота. Але ж на дивані воювати воно легше і безпечніше, еге ж?
Ответ дляValentina shop2020
Дипломатией,идти на уступки,а что делать,добивать города и людей
Какие уступки? Отдать оружие, отказаться от помощи, отдать территории? Года боса і їжі віночку? Своими руками все сдать отдать и остаться даже без средств защиты, чтоб в последующие года страну отобрали совсем? Или нам что-то другие предлагают?
Ответ дляNoella_
Ви про що взагалі? Сюди приносили меморандум, які Росія передала Україні в травні цього року. Ви його читали хоч?
Чи тільки транслюєте свої фантазії?
Здається ви відстали трохи від життя. Ідіть ознайомтесь з вимогами Путіна, а тоді поговоримо про «меморандуми»