Млинці зі смайликом• 09 июля в 09:31

Кавуську пʼємо?

Любимка-анонимка• 09 июля в 10:10
Ответ дляЛиса Патрикевна
Та ж без ’угадивания’ все зрозуміло. А взагалі, відстань від мене. Йди кавуську пити
Я кофе выпила
Два раза
С битой шметанкой и пистацио))
Ку ка ку ка ку• 09 июля в 10:11
Какое то нездоровое второй день со своей кавуськой безуспешно пытается устроить мовосрач.
Кукарачка• 09 июля в 10:12
Ответ дляКликОЛЬКА
Кавуська з горнятка зі смаколиками
Саме так, з трускавкою дуже смачно, ще й фіранки розсунула, вітерець подуває, кайф
Малая Налегке• 09 июля в 10:13
Дизлайк за мерзенне слово ’кавуська’.
ТигрЛьвович• 09 июля в 10:13
Только что выпила чашку кофе с молоком и круассан заточила)
Кукарачка• 09 июля в 10:15
Ответ дляМалая Налегке
Дизлайк за мерзенне слово ’кавуська’.
Кавуська
Малая Налегке• 09 июля в 10:18
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вам точно це ніколи не зрозуміти. Для вас це означає ʼ’осторожно’
Не ’важайте’, а ’вважайте’, і не ’осторожно’, а ’внимательно’ або ’будьте бдительны’.
Не повчайте інших, якщо самі не дуже обізнана.
Лиса Патрикевна• 09 июля в 10:21
Ответ дляШалена красуня
Все зрозуміло. Коли до пуття не знаєшь жодної мови то ліпешь шопопало
Ліпеш, знаєш без ь
Лиса Патрикевна• 09 июля в 10:22
Ответ дляМалая Налегке
Важайте і вважайте мають різні значення, розумниця ти наша. Вчи мову
Кукарачка• 09 июля в 10:23
Дівчатка, не сріться, пийте кавуську
Малая Налегке• 09 июля в 10:25
Ответ дляКукарачка
Баняк з ронделем на стіл, на ровер сідай, верету в руки і гайда попри фоси на город за бурачинков.
Як же ви задовбали українську мову своїми діалектизмами та суржиком калічити
Кукарачка• 09 июля в 10:26
Ответ дляМалая Налегке
Кавуську будете?
Малая Налегке• 09 июля в 10:27
Ответ дляКукарачка
Кавуську будете?
Не буду, нудити почало над тим, як ви над українською мовою знущаєтесь.
Любимка-анонимка• 09 июля в 10:27
Ответ дляМалая Налегке
Ważaj это польское слово
Учитывая какой процент ездили и едят на заработки в Польшу- это слово переползло в Украину
Жду когда вместо денег будут пеньошки давать
Кукарачка• 09 июля в 10:27
Ответ дляМалая Налегке
Ну, буває, банячок візьміть
Малая Налегке• 09 июля в 10:31
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ważaj это польское слово
І що цікаво - коли жителі західних областей через слово вживають польські, угорські, словацькі займані слова - то ок, вони українською спілкуються, а коли люди вживають займані з тієї ж російської - їх принижують.
Таке лицемірство
Из Кукуева я• 09 июля в 10:32
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ой, я на приколе с копи лювак, тоже досталась пачечка однажды по цене крыла самолета. Вы свою допейте, потом доскажу свою впечатления, чтоб вкус не перебивать ;)
Розказуйте!
Я теж цю каву полюбляю ☕☺️
Малая Налегке• 09 июля в 10:33
Ответ дляКукарачка
Ну, буває, банячок візьміть
Працюйте над розширенням свого словникового запасу.
В даному контексті логічніше було б вжити слово ’путню’, якщо ви так старанно продовжуєте калічити українську.
Кукарачка• 09 июля в 10:36
Ответ дляМалая Налегке
Таке лицемірство
А ви мовою за русизм виступаєте - це не лицемірство?
Кукарачка• 09 июля в 10:39
Ответ дляМалая Налегке
Ви би чайку заспокійливого випили, тема в розділі ’дозвілля, розваги’. А ви тут не для розваг
So_so• 09 июля в 10:42
Нарешті, я ожила 🥰
МЕСТО_Встречи• 09 июля в 10:42
Ещё сплю.
И кофе сделать некому
Тут как тут• 09 июля в 10:46
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ще й з трускавками. Важайте, бо свідомість можете втратити
То є Львів, шановні!
Mag-inna• 09 июля в 10:47
Саме зайшла на порадницю почитати,давно не була.)
Ку ка ку ка ку• 09 июля в 10:55
Ну что, пора звать админов, чтобы сняли анонимы со всех любительниц кавуськи? Обычно после этого экзорцизма вся нечисть исчезает, остаются только сертифицированные боты типа мани и ко
Белая котичка• 09 июля в 10:57
Ответ дляКапуста Маша
всем доброго утра))) автор хорошо вам в кроватке!!! тоже пью кофе в офисном кресле, с легким послевкусием получения пизд.... от шефа. Ну ничего... прорвемся!!!
не пи..ди, а мотивации)
Хитрушка-чекушка• 09 июля в 11:06
Ответ дляМалая Налегке
Уважно, а внимательно
Хитрушка-чекушка• 09 июля в 11:06
Ответ дляЛиса Патрикевна
Ліпеш, знаєш без ь
ЛіпИш
Малая Налегке• 09 июля в 11:07
Ответ дляКукарачка
Пруф, де я ’виступала за русизм’. Не буде пруфів - будете брехухою.
Малая Налегке• 09 июля в 11:08
Ответ дляКукарачка
Ото вас бомбануло, все пишете і пишете, ніяк не заспокоїтесь))
Питання, кому з нас чайок заспокійливий пити необхідно