Млинці зі смайликом• 09 июля 2025
Кавуську пʼємо?
Кукарачка• 09 июля 2025
Ответ дляМалая Налегке
Пруф, де я ’виступала за русизм’. Не буде пруфів - будете брехухою.
Розслабтеся, перечитайте всі свої коментарі, і запитайте себе чому вас так коробить у цій темі? Гарного дня
Не гоню• 09 июля 2025
Ответ дляLike-995b
Сырники с утра сделала, но съесть не успела
Зато сфоткать успели)
Малая Налегке• 09 июля 2025
Ответ дляКукарачка
Я розслаблена, а пруфів ви так і не надали, тож ви хто?
Мене коробить в цій темі, бо купа людей ґвалтують українську своїми діалектизмами і займаними словами. Я за гарну українську, а не за ’кавуськи’ і інші потворні слова.
Лиса Патрикевна• 09 июля 2025
Ответ дляХитрушка-чекушка
ЛіпИш
То мені пишіть Шаленій Красуні, а не мені
Позитивна• 09 июля 2025
Ответ дляШалена красуня
Все зрозуміло. Коли до пуття не знаєшь жодної мови то ліпешь шопопало
«ЛіпЕшь» 🤣🤣🤣ото ви до пуття знаття
ПлюшкамиБалуюсь• 09 июля 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Розказуйте!
Я теж цю каву полюбляю ☕☺️
Рассказала выше.
Проня_Прокоповна• 09 июля 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Неземна смакота! Будете в Одесі - скуштуйте!
Планую бути скоро. Де таке знайти?
Чучело-Мяучело• 09 июля 2025
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дивно, що сьогодні вас , автор, тут не забембали за слово кавуська. Бо вчора тут одну дівчину за кавуську з гімном змішали.
Та дівчина з кавуською сама всіх забембала. Стоп’ятсот тем наклепала з цим дебільним гидотним словом.
Чучело-Мяучело• 09 июля 2025
Ответ длявсе по ГОСТу!
Рідковживане значення
Іноді ’важайте’ може використовуватися в значенні ’вважайте’ (як ’рахувати’, ’думати’, ’приймати за щось’). Проте, це менш поширене в сучасній українській мові, і частіше в цьому контексті використовується саме слово ’вважайте’.
’Рахувати’ - це про інше.
Чучело-Мяучело• 09 июля 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Кепчук и кетчуп
Мы в курсе
Котлета и каклета. Можна так, можна інакше.
Млинці зі смайликом
• 09 июля 2025
Ответ дляПроня_Прокоповна
Планую бути скоро. Де таке знайти?
Я колись в рандомній кавʼярні в тц скуштувала, зараз я думаю є багато де
Проня_Прокоповна• 09 июля 2025
Ответ дляЛюбимка-анонимка
А кофе в моде с пистацией
Все кафешки нею завалены
С лавандой не найдёшь
Даже баблти с ней делают)
Все кафешки нею завалены
С лавандой не найдёшь
Даже баблти с ней делают)
Вау! Я забула, як називається цей тип віршування. Але дуже круто)))
Проня_Прокоповна• 09 июля 2025
Ответ дляМалая Налегке
Не буду, нудити почало над тим, як ви над українською мовою знущаєтесь.
Ото поначитают своїх Інтернетів і сидят. Краще б ото сіно талувати пішли, та кварти помили.
Це не західна говірка, якщо що)))
Допоможіть знайти• 09 июля 2025
Ответ дляПлюшкамиБалуюсь
Ой, я на приколе с копи лювак, тоже досталась пачечка однажды по цене крыла самолета. Вы свою допейте, потом доскажу свою впечатления, чтоб вкус не перебивать ;)
Когда-то сотрудница привезла на работу лювак из командировки в тех краях. Мы не оценили, говн%, оно и есть говн%
Ответ длявсе по ГОСТу!
Рідковживане значення
Важайте такого нема . Вважайте , вважати.
все по ГОСТу!• 09 июля 2025
Ответ дляТайТаке
Гугліть. Це полонізм.
все по ГОСТу!• 09 июля 2025
Ответ дляТайТаке
Нет
Що НЄТ? Ні, Немає, Нема. Про що ви вирішили спорити?