Млинці зі смайликом• 09 июля в 09:31

Кавуську пʼємо?

Мааарковная• 09 июля в 14:28
Ответ дляКапуста Маша
всем доброго утра))) автор хорошо вам в кроватке!!! тоже пью кофе в офисном кресле, с легким послевкусием получения пизд.... от шефа. Ну ничего... прорвемся!!!
А кем вы работаете?
Чучело-Мяучело• 09 июля в 14:34
Ответ длявсе по ГОСТу!
Що НЄТ? Ні, Немає, Нема. Про що ви вирішили спорити?
Сперечатися, а не спорити.
Ви б краще не бралися повчати людей)
Капуста Маша• 09 июля в 14:40
Ответ дляМааарковная
А кем вы работаете?
сфера инжиниринг, разрабатываю архитектурные и технологические проекты, тех. спецификации и т.д.
Позитивна• 09 июля в 15:00
Ответ дляМалая Налегке
Дизлайк за мерзенне слово ’кавуська’.
Кавуська 😘😘😘
Позитивна• 09 июля в 15:03
Ответ дляМалая Налегке
Баняк з ронделем на стіл, на ровер сідай, верету в руки і гайда попри фоси на город за бурачинков.
Як же ви задовбали українську мову своїми діалектизмами та суржиком калічити
А чому вас так воно тригерить ?
Мова -це жива одиниця.
І складається вона з діалектів , говірок ,розмовної мови .
У жодній країні світу у побуті не розмовляють чистою мовою , і тільки українці наполягають на цьому .
Малая Налегке• 09 июля в 15:03
Ответ дляПозитивна
Кавуська 😘😘😘
Стало легше? Вітаю.
Чим би дитя не тішилось, лиш би не плакало
Позитивна• 09 июля в 15:04
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Ważaj это польское слово
Учитывая какой процент ездили и едят на заработки в Польшу- это слово переползло в Украину
Жду когда вместо денег будут пеньошки давать
Аби не рублі .
А рос мова -то ок ?
Малая Налегке• 09 июля в 15:06
Ответ дляПозитивна
Аби не рублі .
А рос мова -то ок ?
Тобто полонізми вам ок, русизми ні?
Лицемірствооооо
Позитивна• 09 июля в 15:07
Ответ дляМалая Налегке
Стало легше? Вітаю.
Кавуська.
Панянко ,вам ☕️☕️☕️
Малая Налегке• 09 июля в 15:08
Ответ дляПозитивна
Кавуська.
Панянко ,вам ☕️☕️☕️
За КАВУ дякую.
Кавуську самі нямайте
Позитивна• 09 июля в 15:08
Ответ дляМалая Налегке
Тобто полонізми вам ок, русизми ні?
Лицемірствооооо
А рос мова ?
Не лицемірство? Ні?
Малая Налегке• 09 июля в 15:09
Ответ дляПозитивна
А рос мова ?
Не лицемірство? Ні?
От і побалакали: що одне, що друге - спотворюють українську мову.
Я до того і веду - що в нас є СВОЄ, навіщо чуже тягнути?
Позитивна• 09 июля в 15:10
Ответ дляМалая Налегке
От і поговорили 😘
Мааарковная• 09 июля в 15:11
Ответ дляКапуста Маша
Вы умная. Молодец) не то что я. Гуманитарий )
Мааарковная• 09 июля в 15:11
Ответ дляМалая Налегке
Дизлайк за мерзенне слово ’кавуська’.
Да да
Мааарковная• 09 июля в 15:11
Ответ дляПозитивна
А чому вас так воно тригерить ?
Мова -це жива одиниця.
Потому что оно мерзкое. Вот так
Мааарковная• 09 июля в 15:12
Ответ дляМалая Налегке
Тобто полонізми вам ок, русизми ні?
Лицемірствооооо
Кстати
Позитивна• 09 июля в 15:15
Ответ дляМааарковная
Потому что оно мерзкое. Вот так
«Мерзкое»🤮🤮
Яке противне слово . От так .
все по ГОСТу!• 09 июля в 15:32
Ответ дляЧучело-Мяучело
Сперечатися, а не спорити.
Ви б краще не бралися повчати людей)
Ще одна. Ви якщо прискіпуєтесь, то хоч читайте до кого. Я чітко написала що російськомовна. В школі не вчила. То мої знання з гуглу. Я написала що каже гугл. Так тепер ви всі до мене прискіпуєтесь. Чи краще щоб я перейшла на російську щоб без помилок? Люди ви хоч розумієте наскільки складно самостійно вчити мову? Коли пам´яті вже нема, а ти 50 років розмовляв іншою мовою! А потім із-за таких як ви, та інших хто до мене прискіпався, люди не хочуть розмовляти. Бо лізуть і лізуть такі як ви виправляти!
Підіть до когось на вулиці прискіпайтесь, бажано до великого чоловіка.
Чучело-Мяучело• 09 июля в 15:37
Ответ длявсе по ГОСТу!
Я не перечитую ВСІ коменти того, кому відповідаю. Не бачила про російськомовність.
У такому разі Ви досить непогано пишете українською.
Але не треба повчати людей в питаннях, у яких самі є новачком.

Насамкінець. Це погана манера - агресивно відгавкуватися від тих, хто виправляє. Вас не ображали, а з Вас поперло таке... Дякувати треба за те, що підправляють Вас, запам’ятовуйте і робіть висновки.
Ниф_ниф• 09 июля в 15:48
так)))
все по ГОСТу!• 09 июля в 15:50
Ответ дляЧучело-Мяучело

Ще одна. Перечитайте мої пости. Достали! Це просто остання крапля! достали оттакі виправляки. Про етику колись чули? Що не гарно виправляти чужих людей якщо вони не просять? А вам ще й спасибі треба сказати за те що зіпсували ранок і гарну тему про кавусю.
Чучело-Мяучело• 09 июля в 15:52
Ответ длявсе по ГОСТу!
Омг
Йдіть вже собі.
Любимка-анонимка• 09 июля в 15:54
Ответ длявсе по ГОСТу!
Весь прикол в том, что я процитировала совсем другого автора поста
А вы решили сами себе испортить настроение, доказывая что суслик есть
Или у вас два акка и вы запутались?
Мааарковная• 09 июля в 16:40
Ответ дляЛиса Патрикевна
Дивно, що сьогодні вас , автор, тут не забембали за слово кавуська. Бо вчора тут одну дівчину за кавуську з гімном змішали.
Уважуха к тем, кто это сделал
Мааарковная• 09 июля в 16:40
Ответ дляЛиса Патрикевна
Йду і я собі кавуську зроблю
Лучше ха..и
Я-ваш шанс• 09 июля в 16:57
Ні, я тільки каву, що таке «кавуська» не знаю, але судячи з огидного слова, щось дуже гидотне)
Позитивна• 09 июля в 16:57
Ответ дляМааарковная
Уважуха к тем, кто это сделал
А потім ми дивуємося чому в школах діти булять одне одного .
Мааарковная• 09 июля в 16:58
Ответ дляПозитивна
Просто это слово самое мерзкое в мире
Лиса Патрикевна• 09 июля в 18:27
Ответ дляМааарковная
Просто это слово самое мерзкое в мире
Для мене саме омерзенне - це слово ГРЕЧА