Бутербродница• Изменено 09 июля в 09:38
У кого діти вчаться в Поплавського (КУК) зайдить.
Будь ласка, підкажить, яка спеціальність по стандартам МОН написана в бакалавському дипломі славнозвісної Кафедри Тік-току в КУК?
І які там є перелік спеціальностей.
З сайту освіти -не зрозуміло що то за кафедра по стандартам МОН
Дитина цікавиться
І які там є перелік спеціальностей.
Дитина цікавиться
Сердючка• 09 июля в 09:40
Передайте ’дитині, що цікавитьс’, що кафедри ТікТоку в Поплавського не існує.
Кусачая Я• 09 июля в 09:44
А яка різниця? Після Поплавського нормальні роботодавці будуть гнати вашу дитину сцяними тряпками, незалежно від того, що написано в дипломі.
Фима Собак• 09 июля в 09:58
Ответ дляКусачая Я
Ваше мислення узьке
Кусачая Я• 09 июля в 10:05
Ответ дляФима Собак
Ваше мислення узьке
Як Вам навчання в Поплавку? Поділіться з автором досвідом
Бутербродница
• 09 июля в 10:09
Ответ дляСердючка
Але рекама є.
Мені як раз і треба його реальна назва
Бутербродница
• 09 июля в 10:10
Ответ дляКусачая Я
Працюють люди, бо таМ є і держ універ
Кусачая Я• 09 июля в 10:12
Ответ дляБутербродница
Працюють люди, бо таМ є і держ універ
Де працюють?
Сердючка• 09 июля в 10:13
Ответ дляБутербродница
Але рекама є.
Мені як раз і треба його реальна назва
Нехай ’дитина, яка цікавиться’ зателефонує по телефону в рекламі.
Або ви переставайте вимахуватись з темами, висмоктаними з...пальця.
Бутербродница
• 09 июля в 10:29
Ответ дляКусачая Я
Де працюють?
В різних установах - державних та приватних.
Це держ вуз з аккредітацією
Бутербродница
• 09 июля в 10:30
Ответ дляСердючка
Навіщ писати літер - без сенсу?
Не маєте інфи - проходьте....
Я на хвилинку• 09 июля в 10:37
Ответ дляКусачая Я
Де працюють?
На пример в музыкальной школе, где неправильно учат детей. У моей дочки учительница такая была. О том, что у дочки неправильно поставлены руки и дыхание узнали, когда прослушивались в Глиера, преподаватель переучивала.
Кусачая Я• 09 июля в 11:08
Ответ дляБутербродница
Це держ вуз з аккредітацією
Я пишу про нормальних роботодавців. Всі знають, який там рівень навчання і як студенти захищають сесії та дипломи.
Блакитна устриця• 09 июля в 12:09
Ответ дляФима Собак
Ваше мислення узьке
Узьке? Ви не написали р або в
Наизнанку• 09 июля в 12:15
Ответ дляКусачая Я
Бутербродница
• 09 июля в 12:36
Ответ дляЯ на хвилинку
То ви точно знаете, що вона КУК закінчувала?
Я на хвилинку• 09 июля в 12:37
Ответ дляБутербродница
Да, она сама сказала. В Глиера не смогла поступить, поэтому поступила в Кулек
Бутербродница
• 09 июля в 12:38
Ну реклама в них робоча, кольористика пророботана з врахуванням психології, а офіц сайта з цікавими рішеннями по веб дізайну.
Гроші і вмилості там є
Фима Собак• 09 июля в 22:57
Закончила , и рада что выбрала этот универ . Учеба была интересная без напряга .
Работа будет если ребенок хорошо учится , главное же знания . Их там дают достаточно , но без перебора . Я бы сравнила с европейским образованием , не напряжным .