Зашла на 5минут• 09 июля в 12:17

ВПО. Витяг з реєстру територіальної громади (дитини) для школи.

Девочки кто ВПО, школа запросила витяг з місця проживання, но мы все прописаны в оккупации и есть только документ ВПО где написано где мы на данный момент проживаем, через Дию не выходит сделать, у них нет данных, через ЦНАП тоже, им нужна домовая книга, у меня её тоже нет. Я не пойму как мне сделать этот витяг.
автор Зашла на 5минут • 09 июля в 14:08
Ответ дляСусідка зверху
Яку?
Вам дадуть витяг, що ви/ваші діти, зареєстровані у Макіівкі Донецька область.
В школу надаєте цей витяг і довідку ВПО.
Я так зрозуміла що потрібен витяг що ми тут проживаємо
Сусідка зверху• 09 июля в 14:08
Ответ дляПожмаковна
Моя тітка спадок після матері оформляла. Пішла до нотаріуса, а той каже, що треба Оксану виписати. 😳 Яку Оксану? Пішла в цнап, виявилося, що там якась Оксана зареєстрована. В цнап кажуть, то, мабуть, на вибори зареєстрували. Тобто? Щоб когось зареєструвати, то треба згоду родичів до третього коліна, а як якусь Оксану, то і без згоди власника хтось зареєстрував 🤪
Так може то бабуся і зареєструвала.) Бабусі і не таке можуть відчебучити.
Моя колись за тисячу гривень теж якусь знайому прописала, щоб та на роботу могла влаштуватися. Благо знайома порядна виявилася.
Не вмію заміряти• 09 июля в 14:09
Ответ дляЗашла на 5минут
Фактичне місце проживання це довідка ВПО. Звідки про це візьметься ’витяг’?
Пожмаковна• 09 июля в 14:09
Ответ дляСусідка зверху
Ні. Будинок був порожній 8 років.
Бабуся жила в неї весь цей час, деменція :(.
А в тому селищі одна Оксана і та місцева.
Сусідка зверху• 09 июля в 14:10
Ответ дляЗашла на 5минут
Ми теж в Дніпрі. Надали витяг, що прописані в Херсоні і довідку що зареєстровані в Дніпрі, як ВПО. Все.
автор Зашла на 5минут • 09 июля в 14:11
Ответ дляСусідка зверху
Яку?
Довідка ВПО ще з 21 року надана до школи. Я вас зрозуміла що мені потрібно поїхати за адресою і взяти витяг. Але чому вони мені кажуть в цнап що не можуть надати витяг т.к у мене немає документів на підставі чого, у мене тільки прописка в паспорті книжці.
автор Зашла на 5минут • 09 июля в 14:11
Ответ дляНе вмію заміряти
Так і я не знаю) Просять в школі
Сусідка зверху• 09 июля в 14:14
Ответ дляПожмаковна
Ні. Будинок був порожній 8 років.
Можливо та Оксана якась повязана була з паспортним столом.
Сусідка зверху• 09 июля в 14:14
Ответ дляЗашла на 5минут
Спочатку подзвоніть, бо можуть бути часи прийому.
Не вмію заміряти• 09 июля в 14:14
Ответ дляЗашла на 5минут
Так і я не знаю) Просять в школі
Що залежить від цього витягу? Без нього дитину відрахують зі школи?
автор Зашла на 5минут • 09 июля в 14:15
Ответ дляНе вмію заміряти
Нічого не кажуть, сказали надати. І на мої аргументи кажуть що інші вчителі впо виробили в дії цей витяг
Не вмію заміряти• 09 июля в 14:16
Ответ дляЗашла на 5минут
А ви така слухняна
Пожмаковна• 09 июля в 14:16
Ответ дляНе вмію заміряти
Просто дані оновлюють.
Наша класна просила принести копії нових документів дітей, хто вже має 14 р.
Сусідка зверху• 09 июля в 14:16
Ответ дляЗашла на 5минут
Бо Ви скоріше за все зверталися до ЦНАПу м. Дніпра.
Вам потрібно звернутися до свого представництва, показати штамп у паспорті, зареєструватися самій і зареєструвати дітей.
автор Зашла на 5минут • 09 июля в 14:17
Ответ дляНе вмію заміряти
А ви така слухняна
Ну так якщо просять , я ж не можу відмовити та і самій цікаво що і до чого. Не зтикалася з таким.
Не вмію заміряти• 09 июля в 14:18
Ответ дляЗашла на 5минут
То чого не спитаєте?
На навчання цей витяг ніяк не впливає.
автор Зашла на 5минут • 09 июля в 14:18
Ответ дляСусідка зверху
Я трохи заплуталася, тобто я надам їм довідку що ми зареєстровані на окупованій території, чи вони на підставі довідки впо мене оформляють
Сусідка зверху• 09 июля в 14:21
Ответ дляНе вмію заміряти
У нас була така ситуація при переході з початкової школи до середньої. До п´ятого класу треба писати заяву про зарахування і надати документи. Без заяви не зараховують.
Впершу чергу зараховують тих, кто має місце постійного проживання на території обслуговування школи, потім тих хто має пільги. Усі пільги мають підтвержуватися документально. Якщо не буде вільного місця відправляють до інших шкіл в окрузі. Якщо і там не має вільних місць, то гумдеп розподіляє у найближче, де є місце.
Не вмію заміряти• 09 июля в 14:22
Ответ дляСусідка зверху
Це правило діє тільки для зарахування до першого класу
автор Зашла на 5минут • 09 июля в 14:24
Ответ дляСусідка зверху
Зрозуміло, так ми переходимо до 5 класу
Сусідка зверху• 09 июля в 14:24
Ответ дляЗашла на 5минут
Кому їм?
В ЦНАП Ви надаєте паспорт з штампом і Вас вносять в реєстр. Потім пишете заяву і в реєстр вносят дітей. Потім отримуєте витяги на себе і дітей і разом з довідкою ВПО надаєте до школи.
автор Зашла на 5минут • 09 июля в 14:25
Ответ дляСусідка зверху
Кому їм?
А що вони напишуть, реєстрацію в Макківці окупована территорія?
Сусідка зверху• 09 июля в 14:25
Ответ дляНе вмію заміряти
Я кажу як було у нас. В минулому році до п´ятого класу усі писали заяви на зарахування.
Сусідка зверху• 09 июля в 14:26
Ответ дляЗашла на 5минут
Так, в витягі буде ваша прописку у Макеєвці. І до витягу в школу додаєте довідку ВПО.
Сусідка зверху• 09 июля в 14:27
Ответ дляЗашла на 5минут
Зрозуміло, так ми переходимо до 5 класу
Ну ось. У знайомої донька у цьому році йде в 10 клас, теж вимагають витяг і довідку.
Пожмаковна• 09 июля в 14:27
Ответ дляСусідка зверху
В якому році це було?
Зараз недобір дітей по класах
Сусідка зверху• 09 июля в 14:29
Ответ дляПожмаковна
В якому році це було?
Зараз недобір дітей по класах
В минулому році. У нас було 6 п´ятих класів. У цьому році (в шостому класі) 37 учнів. Не знаю де недобір, у Дніпрі перебір.
Не вмію заміряти• 09 июля в 14:36
Ответ дляСусідка зверху
То самодіяльність вашої адміністрації
Сусідка зверху• 09 июля в 14:50
Ответ дляНе вмію заміряти
То самодіяльність вашої адміністрації
Ну бачите, не тільки нашої.)
Скоріше за все, це самодіяльність нашого гумдепа під керівництвом міської ради. Бо без них у державних школах міста ’паски не святяться’.
Не вмію заміряти• 09 июля в 14:52
Ответ дляСусідка зверху
Ну бачите, не тільки нашої.)
Дітей відрахували зі школи? Цікаво, з якою формуліровкою