Зашла на 5минут• 09 июля 2025

ВПО. Витяг з реєстру територіальної громади (дитини) для школи.

Девочки кто ВПО, школа запросила витяг з місця проживання, но мы все прописаны в оккупации и есть только документ ВПО где написано где мы на данный момент проживаем, через Дию не выходит сделать, у них нет данных, через ЦНАП тоже, им нужна домовая книга, у меня её тоже нет. Я не пойму как мне сделать этот витяг.
Не вмію заміряти• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Девочки кто конкретно может сказать, у нас есть ОСББ, мне теперь нужно пойти взять справку что я тут проживаю а потом пойти с этой справкой в Цнап, а дадут мне в ОСББ справку если я не прописана а просто ВПО живу? У меня уже честно голова кругом((
Що вони від вас хочуть? Довідка ВПО підтверджує ваше місце проживання. Все.
автор Зашла на 5минут • 09 июля 2025
Ответ дляНе вмію заміряти
Хочуть. Витяг з реєстру територіальної громади (дитини)
Не вмію заміряти• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Хай хочуть скільки завгодно.
Ви не зобов´язані надавати ці дані.
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
То ви ж мені на мої коментарі пишете. У нас проблема одна - згоріли документи. Ота домова книга. І людина не може оформити пенсію. І писати я почала на коментар пол навіщо домова книга і це все дурня, відмінили
Все правильно. Людина вчасно не оцифрувала свої дані і паперові знищені. Не треба чекати поки півень клюне.
Те саме зараз з житлом. Не внесені права власності в реєстри. Що люди чекають, коли прильоти кожен день?
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Скажіть, що нема можливості зареєструвати на новому місці проживання
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Ну да.... Якось ми у лютому не розрахували трошки. Сама у шоці чого мені путін не подзвонив. А отак взяв і прислав своїх орків у місто.
Не вмію заміряти• 09 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Адреса проживання дитини потрібно коли до школи зараховують , враховуючи мікрорайон це законна вимога
І навіть для цього довідка ВПО підходить
автор Зашла на 5минут • 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Дякую, так и скажу вчителю. Але вона мені доказує що інші наприклад вчителя ВПО оформили. напевно вони прописалися де живуть, бо я к інакше отримати таку довідку
Не вмію заміряти• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Моя дитина взагалі не має реєстрації. Тільки довідку ВПО.
Сусідка зверху• 09 июля 2025
Автор, у нас була схожа ситуація. У кожного окупованого регіону є представництво на вільній території. Зверніться до ЦНАП свого регіону, пропишіть дітей і буде вам щастя.
Сусідка зверху• 09 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Крім домової книги, є ще право власності. Якщо і право власності згоріло звертайтесь до суду про поновлення.
Сусідка зверху• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Є можливість.
Таке відчуття, що країна готується до виборів. Зараз скрізь і всюди вимагають витяг з реєстру про місце проживання. У нас на роботі (бюджет) місяць тому всіх прогнали через ЦНАПи.
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Є можливість.
Теж так думаю, але не в´яжеться з реальністю.
Або не вибори.....
Сусідка зверху• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Або не вибори.....
Чутки різні ходили. Були деякі, які кричали, що це для того, щоб ВПО підселяти.))
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Право власності не підтверджує термін реєстрації. Вона була власником, наприклад, але не факт,що проживала..а в нашому випадку їй потрібно роки, коли вона взагалі була ще ученицею, власником були баба з дідом..
Бо це потрібно для оформлення пільгової пенсії.
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Селище, де я зареєстрована, майже пусте. Але там і умов нема. Як там виживують впо?
Живе одна жінка переселенка з Донецької області. Жила кілька місяців в гуртожитку, каже не хочу, я з села, хочу в село. Дали будинок, всім допопогти, козу подарували. Живе спокійно. Інші не хочуть. Але там проблеми з водою
Сусідка зверху• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Ну, як на мене це абсурд повний. Але ж ’людям рота не затулиш’.))
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Моя тітка спадок після матері оформляла. Пішла до нотаріуса, а той каже, що треба Оксану виписати. 😳 Яку Оксану? Пішла в цнап, виявилося, що там якась Оксана зареєстрована. В цнап кажуть, то, мабуть, на вибори зареєстрували. Тобто? Щоб когось зареєструвати, то треба згоду родичів до третього коліна, а як якусь Оксану, то і без згоди власника хтось зареєстрував 🤪
Сусідка зверху• 09 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Не підтвержує. Але на підставі власності можна зареєструвати місце проживання і бути в реєстрі.
автор Зашла на 5минут • 09 июля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Так а як приписати на з´емну квартиру,?))
Сусідка зверху• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Вам не потрібно прописуватися на орендовану квартиру.
Реєстрація у орендованій квартирі доречна для не ВПО. Реєструють тимчасово на час дії договору оренди.
Дітей пропишуть за місцем реєстрації батьків.
У чоловіка в паспорті стояв штамп прописки. Його також не було в реєстрі. Його внесли до реєстру за штампом, а потім прописали за його заявою дітей.
Мене внесли в реєстр на підставі права власності, у мене ІD.
В школу надали витяг про місце реєстрації та довідку ВПО.
автор Зашла на 5минут • 09 июля 2025
Ответ дляСусідка зверху
У нас реєстрація в Макіівці Донецька область окупація. Там ми прописані.
автор Зашла на 5минут • 09 июля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Якщо у нас тут немає ніякої власності.?
Сусідка зверху• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Де ви зараз проживаєте? В якому населенному пункті?
автор Зашла на 5минут • 09 июля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Дніпро
Сусідка зверху• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Якщо у нас тут немає ніякої власності.?
Вам не треба тут права власності.
автор Зашла на 5минут • 09 июля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Вам не треба тут права власності.
А на якій підставі мені нададуть цю довідку?
Сусідка зверху• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Дніпро
Ваше представництво у Дніпрі-вулиця Макарова, 1-Б
+38 (068) 851 5089 (представник відділу реєстрації місця проживання).
Сусідка зверху• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Яку?
Вам дадуть витяг, що ви/ваші діти, зареєстровані у Макіівкі Донецька область.
В школу надаєте цей витяг і довідку ВПО.
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляСусідка зверху
Їй потрібно довести, що вона в конкретний період була зареєстрована у місті.
Власником ( по спадщині) вона стала набагато років пізніше.
Роки, які потребують підтвердження - це коли вона була ще дитиною