Зашла на 5минут• 09 июля 2025

ВПО. Витяг з реєстру територіальної громади (дитини) для школи.

Девочки кто ВПО, школа запросила витяг з місця проживання, но мы все прописаны в оккупации и есть только документ ВПО где написано где мы на данный момент проживаем, через Дию не выходит сделать, у них нет данных, через ЦНАП тоже, им нужна домовая книга, у меня её тоже нет. Я не пойму как мне сделать этот витяг.
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
А никому не интересно :для чого школе адрес( персональные данные ребенка ) и на каком частном ресурсе эти данные будут выложены???????.
Марии,шмии ,хериии- все ресурсы не государственные!!!!!
Куриные коды,для формирования которых требуют персональные данные ребенка, - это общественный доступ всем.
Адреса проживання дитини потрібно коли до школи зараховують , враховуючи мікрорайон це законна вимога
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляMacOS-ница
А разве домовые книги не отменили? Мы дом покупали 6 лет назад, книга эта лежит дома, там только старые сведения предыдущих владельцев. Никто не говорил, что нужно в ней обновить данные🤔
Тут дурниці пишуть.
Чаюри• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Для чого Дія, якщо витяг може дати сам ЦНАП?
На основі чого ЦНАП дав автору довідку про впо? Значить є реєстрація у фронтовому/прифронтову місті.
От цей витяг і вимагають у автора. Йього має дати цнап.
Не дає його цнап. Малому місяць тому видали паспорт без витягу про реєстрацію, бо були закриті реєстри, наразі реєстри відкрито,тільки цнап все одно нічого не дасть, я дзвонила на гарячу лінію, і там сказали тільки їхати до Києва.
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляЧаюри
До чого тут Київ?
Единорог_помог• 09 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Пожалуйста,если у вас есть ссылка,поделитесь.
Чаюри• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
До чого тут Київ?
Бо так мені пояснили, щоб взяти витяг про рієстрацію якщо ти з окупованих, шуруй до Києва. Передзвонювала ще сестра, у неї син теж з айдішкою без витягу (бомж паспорт впо), так само їй відповіли.
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляЧаюри
Недавно собі робила витяг, бо моя реєстрація тільки в паспорті зазначалась. Робила в цнап без проблем. Ніхто в Київ мене не посилав.
Чаюри• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Ви з окупованих?
автор Зашла на 5минут • 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Автор, як ви підтвердили в цнапі, що ви впо?
На основі яких документів вам видали довідку?
Я не помню это было 4 года назад, мы приехали и сразу поехали в УТСЗН, и оформили справки ВПО, с адресом где мы проживаем сейчас.
Единорог_помог• 09 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
И вам все равно,для каких мрий,шмий данные?(Не отвечайте,я догадалась о вашем ответе)
Наша ’плохое слово классная ’- сказала(@@@) для выкладывания в интернете
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Тут дурниці пишуть.
У мене у свекрухи будинок згорів. Свою книгу вона врятувала, а от сестри ні. Будинок один на два господаря.
Так наразі двоюрідна сестра чоловіка оформляє пільгову пенсію. А поспорт вона свій міняла. Так єдиним доказом,що вона була зареєстрована у будинку є домова книга.
І нічого не існує іншого. Жодного ресурсу, який би мав відомості про людей, що зареєстровані за цією адресою.
Я вчора знайшла по великих блатах копію книги в архівах міської ради.
А ви кажете дурня.
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляЧаюри
Так в автора дитині не 14.
Коли я робила дитині ID, теж їздила в місто, де дитина зареєстрована, і там вже на основі документу ID, вносили зміни про реєстрацію, бо попередня була по свідоцтві про народження.

В автора документи дитини не змінені. Їй просто потрібно витяг про реєстрацію.

Але швидше за все просто довідка впо про місце проживання
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Бо нічого для цього не потрібно.
А люди он думають,що я вигадую
Единорог_помог• 09 июля 2025
С мозгами напряжёнка у всех ’Бо то законные трЭбування’
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
А ви кажете дурня.
Хто заважав людям звернутися в цнап чи до сільського голови і зробити витяг?
автор Зашла на 5минут • 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Так в автора дитині не 14.

Довідка в школі є ще з 1 классу. Не знаю що вони хочуть від мене(
Чаюри• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Так в автора дитині не 14.

Про школу я теж не розумію, нащо їм такий витяг. Але, його походу, зараз всюди просять, сьогодні зранку були в обласній лікарні, і там в реєстратурі співробітниця пояснювала комусь про документи, які потрібні, щоб завести картку, і теж називала витяг про реєстрацію. Вам пощастило, що Ви могли поїхати до міста, де зареєстрована дитина, а як ні, то хєр тобі, мені відмовив цнап, міграційна.
автор Зашла на 5минут • 09 июля 2025
Ответ дляЧаюри
Боже...так де його взяти, капец якийсь(
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Та і не збираюсь відповідати на таке 🤣 є законодавство про освіту - хочете почитайте. А ні, то ваша справа.
Я нічому не дивуюся. У нас батьки такі ж,що заборонили використовувати дані дитини у програмі замовлення документів про освіту - бо то шахрайство. Але документи ви зобов´язані видати. А в базу внесете - подамо до суду.
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляЧаюри
Так, записи у паспорті про реєстрацію вже не приймають.
В селищі, де ми з дитиною зареєстровані, селищний голова обдзвонює всіх зареєстрованих мешканців і просить з´явитися, щоб зробити витяг про реєстрацію.

Я завжди стараюся слідкувати, щоб з документами був порядок.

Тільки тут завжди хейт, що реєстрація не потрібна. Це не так.
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
Ви про нас?
Немає даних у цнапі. Я ж пишу у жодному реєстрі немає даних до моменту отримання нею паспорта. Змінила книжечку на картку.
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Отож.... щось придумали.
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляЗашла на 5минут
Боже...так де його взяти, капец якийсь(
Оновіть довідку і занесіть в школу.
Так і поясніть, що витяг сформулювати не можуть
Чаюри• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна

Я теж завжди тримаю документи в порядку, але якщо ти впо з окупації, ти прокажений, неможливо нічого добитися.
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна

Підтримую. Мені вчора у цнапі сказали - носити тепер із собою той витяг.
Так кажу,у мене у паспорті печатка є. Каже ще з грудня того року не дійсні ті печатки. То я вчора і собі, і чоловіку і дитині зробила
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Ви про нас?
То хто цьому винен?
Люди не слідкують за своїми документами, а потім шукають винних
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
То хто цьому винен?
Їй потрібно було не віддавати свій паспорт при заміні?😂
А ще.... Треба було заборонити рашистам стріляти по нашій хаті. Додумалися
Пожмаковна• 09 июля 2025
Ответ дляОбласті пітьми
Ви ж навіть не розумієте, про що я пишу.
І без рашистів бувають проблеми
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
То хто цьому винен?
Моя свекруха, яка категорично відмовилася виїжджати з міста, ще стояла з однією сумкою на вулиці, плакала і поки хата не догоріла не змогла навіть піти звідти.... От вона встигла документи свої врятувати.
Області пітьми• 09 июля 2025
Ответ дляПожмаковна
І без рашистів бувають проблеми
То ви ж мені на мої коментарі пишете. У нас проблема одна - згоріли документи. Ота домова книга. І людина не може оформити пенсію. І писати я почала на коментар пол навіщо домова книга і це все дурня, відмінили