Зашла на 5минут• 09 июля в 12:17

ВПО. Витяг з реєстру територіальної громади (дитини) для школи.

Девочки кто ВПО, школа запросила витяг з місця проживання, но мы все прописаны в оккупации и есть только документ ВПО где написано где мы на данный момент проживаем, через Дию не выходит сделать, у них нет данных, через ЦНАП тоже, им нужна домовая книга, у меня её тоже нет. Я не пойму как мне сделать этот витяг.
Області пітьми• 09 июля в 12:37
Ответ дляЕдинорог_помог
А никому не интересно :для чого школе адрес( персональные данные ребенка ) и на каком частном ресурсе эти данные будут выложены???????.
Марии,шмии ,хериии- все ресурсы не государственные!!!!!
Куриные коды,для формирования которых требуют персональные данные ребенка, - это общественный доступ всем.
Адреса проживання дитини потрібно коли до школи зараховують , враховуючи мікрорайон це законна вимога
Пожмаковна• 09 июля в 12:37
Ответ дляMacOS-ница
А разве домовые книги не отменили? Мы дом покупали 6 лет назад, книга эта лежит дома, там только старые сведения предыдущих владельцев. Никто не говорил, что нужно в ней обновить данные🤔
Тут дурниці пишуть.
Чаюри• 09 июля в 12:37
Ответ дляПожмаковна
Для чого Дія, якщо витяг може дати сам ЦНАП?
На основі чого ЦНАП дав автору довідку про впо? Значить є реєстрація у фронтовому/прифронтову місті.
От цей витяг і вимагають у автора. Йього має дати цнап.
Не дає його цнап. Малому місяць тому видали паспорт без витягу про реєстрацію, бо були закриті реєстри, наразі реєстри відкрито,тільки цнап все одно нічого не дасть, я дзвонила на гарячу лінію, і там сказали тільки їхати до Києва.
Пожмаковна• 09 июля в 12:38
Ответ дляЧаюри
До чого тут Київ?
Единорог_помог• 09 июля в 12:38
Ответ дляОбласті пітьми
Пожалуйста,если у вас есть ссылка,поделитесь.
Чаюри• 09 июля в 12:39
Ответ дляПожмаковна
До чого тут Київ?
Бо так мені пояснили, щоб взяти витяг про рієстрацію якщо ти з окупованих, шуруй до Києва. Передзвонювала ще сестра, у неї син теж з айдішкою без витягу (бомж паспорт впо), так само їй відповіли.
Пожмаковна• 09 июля в 12:39
Ответ дляЧаюри
Недавно собі робила витяг, бо моя реєстрація тільки в паспорті зазначалась. Робила в цнап без проблем. Ніхто в Київ мене не посилав.
Чаюри• 09 июля в 12:39
Ответ дляПожмаковна
Ви з окупованих?
автор Зашла на 5минут • 09 июля в 12:40
Ответ дляПожмаковна
Автор, як ви підтвердили в цнапі, що ви впо?
На основі яких документів вам видали довідку?
Я не помню это было 4 года назад, мы приехали и сразу поехали в УТСЗН, и оформили справки ВПО, с адресом где мы проживаем сейчас.
Единорог_помог• 09 июля в 12:40
Ответ дляОбласті пітьми
И вам все равно,для каких мрий,шмий данные?(Не отвечайте,я догадалась о вашем ответе)
Наша ’плохое слово классная ’- сказала(@@@) для выкладывания в интернете
Області пітьми• 09 июля в 12:41
Ответ дляПожмаковна
Тут дурниці пишуть.
У мене у свекрухи будинок згорів. Свою книгу вона врятувала, а от сестри ні. Будинок один на два господаря.
Так наразі двоюрідна сестра чоловіка оформляє пільгову пенсію. А поспорт вона свій міняла. Так єдиним доказом,що вона була зареєстрована у будинку є домова книга.
І нічого не існує іншого. Жодного ресурсу, який би мав відомості про людей, що зареєстровані за цією адресою.
Я вчора знайшла по великих блатах копію книги в архівах міської ради.
А ви кажете дурня.
Пожмаковна• 09 июля в 12:41
Ответ дляЧаюри
Так в автора дитині не 14.
Коли я робила дитині ID, теж їздила в місто, де дитина зареєстрована, і там вже на основі документу ID, вносили зміни про реєстрацію, бо попередня була по свідоцтві про народження.

В автора документи дитини не змінені. Їй просто потрібно витяг про реєстрацію.

Але швидше за все просто довідка впо про місце проживання
Області пітьми• 09 июля в 12:42
Ответ дляЗашла на 5минут
Бо нічого для цього не потрібно.
А люди он думають,що я вигадую
Единорог_помог• 09 июля в 12:42
С мозгами напряжёнка у всех ’Бо то законные трЭбування’
Пожмаковна• 09 июля в 12:43
Ответ дляОбласті пітьми
А ви кажете дурня.
Хто заважав людям звернутися в цнап чи до сільського голови і зробити витяг?
автор Зашла на 5минут • 09 июля в 12:43
Ответ дляПожмаковна
Так в автора дитині не 14.

Довідка в школі є ще з 1 классу. Не знаю що вони хочуть від мене(
Чаюри• 09 июля в 12:43
Ответ дляПожмаковна
Так в автора дитині не 14.

Про школу я теж не розумію, нащо їм такий витяг. Але, його походу, зараз всюди просять, сьогодні зранку були в обласній лікарні, і там в реєстратурі співробітниця пояснювала комусь про документи, які потрібні, щоб завести картку, і теж називала витяг про реєстрацію. Вам пощастило, що Ви могли поїхати до міста, де зареєстрована дитина, а як ні, то хєр тобі, мені відмовив цнап, міграційна.
автор Зашла на 5минут • 09 июля в 12:44
Ответ дляЧаюри
Боже...так де його взяти, капец якийсь(
Області пітьми• 09 июля в 12:45
Ответ дляЕдинорог_помог
Та і не збираюсь відповідати на таке 🤣 є законодавство про освіту - хочете почитайте. А ні, то ваша справа.
Я нічому не дивуюся. У нас батьки такі ж,що заборонили використовувати дані дитини у програмі замовлення документів про освіту - бо то шахрайство. Але документи ви зобов´язані видати. А в базу внесете - подамо до суду.
Пожмаковна• 09 июля в 12:47
Ответ дляЧаюри
Так, записи у паспорті про реєстрацію вже не приймають.
В селищі, де ми з дитиною зареєстровані, селищний голова обдзвонює всіх зареєстрованих мешканців і просить з´явитися, щоб зробити витяг про реєстрацію.

Я завжди стараюся слідкувати, щоб з документами був порядок.

Тільки тут завжди хейт, що реєстрація не потрібна. Це не так.
Області пітьми• 09 июля в 12:47
Ответ дляПожмаковна
Ви про нас?
Немає даних у цнапі. Я ж пишу у жодному реєстрі немає даних до моменту отримання нею паспорта. Змінила книжечку на картку.
Області пітьми• 09 июля в 12:47
Ответ дляЗашла на 5минут
Отож.... щось придумали.
Пожмаковна• 09 июля в 12:47
Ответ дляЗашла на 5минут
Боже...так де його взяти, капец якийсь(
Оновіть довідку і занесіть в школу.
Так і поясніть, що витяг сформулювати не можуть
Чаюри• 09 июля в 12:48
Ответ дляПожмаковна

Я теж завжди тримаю документи в порядку, але якщо ти впо з окупації, ти прокажений, неможливо нічого добитися.
Області пітьми• 09 июля в 12:49
Ответ дляПожмаковна

Підтримую. Мені вчора у цнапі сказали - носити тепер із собою той витяг.
Так кажу,у мене у паспорті печатка є. Каже ще з грудня того року не дійсні ті печатки. То я вчора і собі, і чоловіку і дитині зробила
Пожмаковна• 09 июля в 12:50
Ответ дляОбласті пітьми
Ви про нас?
То хто цьому винен?
Люди не слідкують за своїми документами, а потім шукають винних
Області пітьми• 09 июля в 12:50
Ответ дляПожмаковна
То хто цьому винен?
Їй потрібно було не віддавати свій паспорт при заміні?😂
А ще.... Треба було заборонити рашистам стріляти по нашій хаті. Додумалися
Пожмаковна• 09 июля в 12:52
Ответ дляОбласті пітьми
Ви ж навіть не розумієте, про що я пишу.
І без рашистів бувають проблеми
Області пітьми• 09 июля в 12:53
Ответ дляПожмаковна
То хто цьому винен?
Моя свекруха, яка категорично відмовилася виїжджати з міста, ще стояла з однією сумкою на вулиці, плакала і поки хата не догоріла не змогла навіть піти звідти.... От вона встигла документи свої врятувати.
Області пітьми• 09 июля в 12:54
Ответ дляПожмаковна
І без рашистів бувають проблеми
То ви ж мені на мої коментарі пишете. У нас проблема одна - згоріли документи. Ота домова книга. І людина не може оформити пенсію. І писати я почала на коментар пол навіщо домова книга і це все дурня, відмінили