Пиу!Пиу!• 09 июля 2025
Які парфуми вам особисто підходять для спеки?
Мій список- Wood sage& sea salt, Neroli amara, Light blue
Астоновитесь!• 10 июля 2025
Ответ дляЛипка-прилипка
))) женщина, сходите лишний раз в душ, у вас желчь уже до колени все залила, вы свою активность на обустройство личной жизни направьте, глядишь и в вашей жизни будет место хорошим, лёгким парфумам....
а не чтобы там такое вонючие на себе льёте ...
Всі смердючки такі банальні) І такі впевнені що їхні парфуми у спеку пахнуть трояндами
MarynaMarynaMaryna• 16 июля 2025
Обожнюю ці Long Island 🤗 пахнуть полуничним мілкшейком і трошки цитрусами і кокосовим ванільним молоком. Смакота, але не приторна, а дуже літня, кайф