Голена блондинка• 09 июля 2025

Ви морозите домашні котлети?

Розкажіть, пліз, технологію)
( чи розморожувати потім перед смаженням, чи не втрачають форму).
А то мʼясо розморозила, а котлет їсти поки нікому…
Кондуктор троллейбуса• 09 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Ви живете далеко від магазину, що не можете купити свіжого фаршу?
Котлети робляться 5 хвилин, якщо мова йде про суміш для жарки
Особливо цибулю швидко прокрутити на м´ясорубці, а потім її помити. Чи блендер.
І черства булочка теж за 5 секунд в молоці розм´якне.

Це ви з тої компанії, у кого ’борщ за 15 хв, та що там варити’
Марафетчица• 09 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Покупать фарш, это полный отстой. Вы точно знаете, что туда накрутили и помыли мясо перед мясорубкой? Фу, никогда не покупаю фарш. Правильно тут пишут, лучше самой сделать котлеты и заморозить. Хоть будешь знать, из чего они сделаны.
сладкий_ноябрь• 09 июля 2025
Ответ дляМарафетчица
В мене є мʼясорубка, тому накрутити фарш це не проблема взагалі.
сладкий_ноябрь• 09 июля 2025
Ответ дляВикупана
Не довше а навіть швидше. Чи Ви просто фарш на сковорідку кидаєте? Без цибулі, часника, приправ, овочів за бажанням, паніровки, яйця?
Та і кожного вечора після роботи займатися ліпкою котлет не всім подобається. Легше одразу дістати і на сковорідку кинути.
Все це кидаю, жарити 10 котлет на вечерю не займає багато часу.
сладкий_ноябрь• 09 июля 2025
Ответ дляКондуктор троллейбуса

Навіщо мені булочка тверда, я використовую паніровочні сохарі, різниці в смаку не бачу.
В мене посудомийка, я це не мию руками
Марафетчица• 09 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Вы покупаете фарш, при чем тут ваша мясорубка?
сладкий_ноябрь• 09 июля 2025
Ответ дляМарафетчица
А при чому тут покупний фарш?
Марафетчица• 09 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Марафетчица• 09 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
А при чому тут покупний фарш?
сладкий_ноябрь• 09 июля 2025
Ответ дляМарафетчица
фото
Ну так людина хоче швидко. Швидше купити фарш.
Що не так?
Це ж не значить, що я його купую.
Марафетчица• 09 июля 2025
Ответ длясладкий_ноябрь
Що не так?
Це ж не значить, що я його купую.
Та на здоровье)))