Печенюшка• 10 июля 2025

Чому це так важко прийняти рішення

Те саме, яке турбує зараз багатьох мам в нашій країні, чи вивозити дитину в безпечнішу країну чи залишитись на Заході України чи залишитись в Київській області.В мене є тільки пару місяців до початку школи.Що хто вирішив з Вас?
Ms. Искренность• 10 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
У вас дитині 5 років і ви не можете фізично працювати? А дитину хто доглядає тоді? Якщо ви маєте проблеми зі здоров´ям реальні, які не дозволяють працювати, то треба інвалідність оформлювати було ще три роки тому, як війна почалася і дитині два роки було. А що буде як завтра вашого чоловіка мобілізують? Я ду або швиденько все зможете, в працювати і громадським транспортом користуватися
Муж гуляет или старший ребенок, иногда няня. Инвалидность оформить почти нереально сейчас, раньше не хотела, не нужна была и мысли не было, что мужу может грозить мобилизация, так как он сам ’здоровый’. И чем мне поможет 3 группа?

И нет, не смогу, после обстрела 3 числа вообще только по квартире хожу, обострение на фоне острого стресса, делают уколы, до туалета с палкой.

Ещё рассказать о себе что то?
Ms. Искренность• 10 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Ви не розумієте як жінки в такий час беруть на себе відповідальність за своє життя і життя дитини? Давати собі раду і справлятися без чоловіка? Чи що саме ви не розумієте?
Щасливими ніхто з нас вже не буде взагалі то. Ви якась чи інфантильна чи хз
Ответственность за себя и детей надо брать изначально, тут вообще не вопрос.
Я непонимаю тез, кто спокойно рушит семью. Зачем было вообще её создавать, если вам тот мужчина все равно и вы его не любили и вам вообще все равно, есть он или нет?

С чего это никто не будет счастливым?
Ищу-брожу• 10 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Да
Тоді дуже дивний вибір країни
Библиотекарь• 10 июля 2025
Ответ дляMs. Искренность

Ещё рассказать о себе что то?
Ну так до чого тут любов? Ви, якщо все це правда, мали б просто написати що не можете виїхати по стану здоров´я та й усе. Давайте на цьому зупинимося, бо мені здається як людина не повністю дієздатна, то вона просто пише ’не можу поїхати бо сама не дам собі раду’, а не про любов і 25 років шлюбу. Ну і якби у мене були про леми зі здоров´ям, так я ю точно з чоловіком ще в 22 виїхала. Бо розуміла б що як його мобілізують, то мені жопа
Библиотекарь• 10 июля 2025
Ответ дляMs. Искренность

С чего это никто не будет счастливым?
До чого тут не любили? Ви дітей своїх не любите раз під обстрілами змушуєте сидіти чи як? Немає іншого вибору. У вас є вибір умовно нормальне життя і безпека для двох членів сім´ї з трьох чи ні для кого. Оте все що ви пишете було б справедливо якби чоловік міг виїхати, а я б його з собою не хотіла брати
Ms. Искренность• 10 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
При том, что в 22 у меня и мысли не было уезжать от мужа, так как мы всю жизнь бок о бок, мы дышать по одиночке не можем (образно). Сейчас становится хуже и уже появились мысли ехать, но тут 2 причины, что дале если разрушить брак, то и там нормальной жизни ребенку не смогу дать.

Выезд и в 22 был недоступен, но было легче конечно.

Кроме морального аспекта, почему жопа в случае мобилизации?
Ms. Искренность• 10 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Ну сидеть под обстрелом не я заставляю, давайте честно.

При том, что весь текст сверху говорит про что угодно, но точно не про любовь к партнеру, ещё и осуждают тек у кого иначе.

Вы не понимаете, что оставаться рядом с любимым это прежде всего для себя, а не для него.
Библиотекарь• 10 июля 2025
Ответ дляMs. Искренность

Ви ж пишете що ви по квартирі з паличкою ходите після обстрілів....
Библиотекарь• 10 июля 2025
Ответ дляMs. Искренность

Так і чоловіка кидати не самі жінки вирішують. От давайте з цього і почнемо, просто ви вибираєте себе в цій ситуації, інші жінки і чоловіки вибирають інших людей, тих хто від них залежить. Ось і все
Ms. Искренность• 10 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Сейчас да, пройду курс и станет легче. В 22 я намного лучше ходила. И если что, то я работаю удаленно и зарабатываю не меньше мужа, а то и больше сейчас, потому в Украине (у себя дома) я проживу с ребенком и одна в крайнем случае, если вы об этом.
Ms. Искренность• 10 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Я выбираю семью, но и себя, Я же сразу писала, что для ребенка возможно и лучше, а для женщины?

Ну, во первых таки сами женщины выбирают, а про мужчин речь вообще не идёт, а во вторых , ну давайте честно, многим и выбирать не пришлось, так как муж был для номинала и банкомата.
Щебетушка• 10 июля 2025
Ответ дляПеченюшка
А почему Ваш сын выбрал учебу в Польше, а не в Словакии?
Словакия ему не понравилась, мы жили в Братиславе. Мы рассматривали Словакию, Польшу и Чехию, то есть тот язык который он смог бы реально выучить, так как у него нет больших способностей к языкам.
Метод исключения. В Словакию он возвращается не захотел, не понравилось, маленькая страна, та же Братислава после Киева ему вообще не зашла.
Между Польшей и Чехией выбрали Польшу так как она больше и ближе.
Хочу на Балі• 10 июля 2025
У мене хлопчик, 6,5. В школу піде через рік, на дистанційну освіту.
Виїжджати не плануємо через сімейні обставини: у дитини багато розвиткових занять, яких ми ніде не знайдемо за кордоном в такій кількості і якості, а виїзд може погіршити розвиток. Але якщо через 5 років війна ще буде тривати, будемо виїжджати.
Кукусики• 10 июля 2025
звісно вивозити за межі країни... Нажаль, все лише погіршується. Діти не мають жити в обстрілах,, в підвалах і у війні. Це ненормальне дитинство.
КарамбОлька• 10 июля 2025
Ответ дляХи хи, ну ну
Моя младшая выехала в 7 лет. Сейчас она Украину абсолютно не помнит
У неї амнезія?
Кукусики• 10 июля 2025
Ответ дляруки_Крюги
Ми нікуди не їдемо.Навіть розмов на цю тему багато не було,бо бачимо досвід знайомих сімей.
в тому то і справа, що Ви бачите ( хочете бачити) лише невдалий досвід. Але вдалого досвіду набагато більше, повірте
Кукусики• 10 июля 2025
напишу свій досвід. Поїхали в березні 22. Діти 7 а 9. На сьогодні вона повністю інтегровані: мова, школа, гуртки, друзі, табори, екскурсії ( яких, на мою думку, аж забагато ). Ми працюємо, туалети не маємо, як тут звикли писати. Чоловік по спеціальності, я майже теж. В Україну діти взагалі не хочуть. Навіть думки такої не з´являється. Ми вже теж повністю переналаштувалися на те, що живемо тут. Їдьте і не бійтеся!
Кукусики• 10 июля 2025
Ответ дляannakomasha
уже подсчитывали-кто за границей на аренде за 3,5 г в трубу выбросили,чужому дяде подарили от 50 до 100 тыс евро.ну его в пень.лучше квартиры дома купить
а скільки заробили, ви не порахували???
66сезон666серия• 10 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
Мой еще мал. Поживет в Украине. Но чувствую, что если до 17 лет ничего не изменится к лучшему, то будем ехать учиться в другую страну.
Разве не это настоящий геноцид государства против своих граждан.
Главное чтобы выпускали до того времени. Тоже переживаю....
66сезон666серия• 10 июля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Незнаю, ребенку 5 лет, муж невыездной. Если уехать это конец семье, а остаться, это конец нашей психике, Киев.
Самое стремное что на осень обещают ещё жёстче...(((
66сезон666серия• 10 июля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Ребенку, а мне? Думаете легко разрушить брак которому 25+?
Извините, но если прожив вместе 25 лет - Ваш выезд с ребенком разрушит брак, то грош цена такому браку.
Несколько знакомых семей - жены уехали с детьми в самом начале войны, мужья приехали к ним через 2-3 года, кто хотел - уже приехали. Ничего ни у кого не разрушилось.
66сезон666серия• 10 июля 2025
Ответ дляПатриоточка
та многие вон живя в Украине забивают на учебу, это возраст и становление характера
Ещё непонятно какая учеба будет с осени, если обещают частые обстрелы итд. После бессонных ночей кто угодно забьет на учебу. Дети не железные.
Бяки-козяки• 10 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Вы за своим длинным языком следите.
🤮
Ms. Искренность• 10 июля 2025
Ответ для66сезон666серия
Посмотрим...
Борщик• 10 июля 2025
Ответ дляБелая котичка
А до чого тут держава ,коли вбиває сусідня держава?
Идеальная оптимистка• 10 июля 2025
Всі так легко пишуть про виїзд, а в Україні на їжу не вистачає. Типу там буде легше без мови і без грошей. Ті у кого є хороші дистанційні роботи і знання іноземної мови, то просто переїзд, а не боротьба за виживання. Навіть в 2022 мої знайомі верталися з Польщі, коли ніби було багато допомоги, бо гуртожиток жах, на роботу не беруть, на яку беруть-здоров´я нема. Спочатку гуртожиток був безкоштовний, потім платно-де брати гроші?
Ms. Искренность• 10 июля 2025
Ответ для66сезон666серия
Выше уже ответила, что это не только мой, а любой брак разрушит, но я его люблю и для нас обоих это будет очень больно. Выехать мужу нет возможности.
66сезон666серия• 10 июля 2025
Ответ дляИдеальная оптимистка
Согласна с Вами абсолютно. Мои знакомые вернулись все те, у кого не было денег. Остались только те, кто уехал с самого начала в Германию и смог там зацепиться. Или у кого есть какие-то родственники за границей - кто помог там обустроится.
Остальные вернулись. Потому что своих денег нет, а жить в Польше к примеру не смогли. С детьми, без денег, работу сразу не найти....
И здесь многие сидят потому что денег нет, выехать нет возможности и за границей их не будет.
Идеальная оптимистка• 10 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Мені 40+ і я працюю фізично і вчу мову. Я якось не думаю про можливо чи не можливо. Просто роблю що треба
Мова про те, що не всі мають здоров´я для фіз.роботи у 40+
Морская свинка• 10 июля 2025
Ответ дляНесемо світло разом
С удаленной вопрос. Я работаю онлайн. Здесь мне моей зарплаты хватает, т.к. есть свое жилье. А в Польше хватит ровно на жилье и все. В странах подороже даже на жилье не хватит.
Так само. Тут доведеться шукати з часом роботу на ринку Польщі або Європи. Я працюю на укр компанії і в Україні мені вистачає цих доходів у свєму житлі з головою.
Але все одно хоча б таку роботу Ви берете з собою + заощадження і на місці шукаєш більш високооплачувану роботу.
Ну це я так планую)) Але не їду поки.. Чекаю, не знати що(((