Печенюшка• 10 июля 2025
Чому це так важко прийняти рішення
Те саме, яке турбує зараз багатьох мам в нашій країні, чи вивозити дитину в безпечнішу країну чи залишитись на Заході України чи залишитись в Київській області.В мене є тільки пару місяців до початку школи.Що хто вирішив з Вас?
Тюрюнь_Тюнь• 11 июля 2025
Ответ дляМорская свинка
Удалено администрацией...
Тюрюнь_Тюнь• 11 июля 2025
Ответ дляМорская свинка
О, ще одна... Треба поважати те місце, куди приїхали і слідувати їх правилам! Бо з Вашим настроєм треба їхати в протилежну сторону від України - на Схід!
В році, так 2009, в тій же Одесі за мову насміхались і називали ’селюками’ - то це норм??? То чому на 4 році війни українці не хочуть чути УКРАЇНСЬКУ В СВОЄМУ місті???
Удалено администрацией...
Морская свинка• 12 июля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Удалено администрацией...
І ніКуя ти не вгадала))) Я живу далеко від Західної України))) І не в селі теж)) Так що можеш своє гімно сама жерти)))
Морская свинка• 12 июля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Удалено администрацией...
А потім питають, чому не люблять дАнбас)))) Бо ось такі виродків породила та земля! Бажаю тобі здохути, падаль!
Радикальная• 12 июля 2025
Ответ дляМорская свинка
Удалено администрацией...
Морская свинка• 12 июля 2025
Ответ дляРадикальная
Удалено администрацией...