Печенюшка• 10 июля 2025

Чому це так важко прийняти рішення

Те саме, яке турбує зараз багатьох мам в нашій країні, чи вивозити дитину в безпечнішу країну чи залишитись на Заході України чи залишитись в Київській області.В мене є тільки пару місяців до початку школи.Що хто вирішив з Вас?
Бентливуман• 10 июля 2025
Ответ дляВишня на торті
якщо не сектрет куди вирішили рухатись? маю сина, 17 років, переходить в 11 клас. зневірилась, взагалі не знаю куди, шо, як? Київ
Ви розмовляйте з сином, дивіться на його здібності, до чого є схильність. Зараз багато посередників,які допомагають з влаштуванням, вступом. Мій нікуди не хоче, бо вж 3 роки жили закордоном. Вчитися також не хоче. Я навіть не знаю як закінчить 11 клас. Їдемо в Іспаніію,бо там є де жити, але йому не подобається, бо то село , а не місто.
Единорог_помог• 10 июля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Люди, я вивезла дитину 5 років тому, бо вже було зрозуміло, що нас чекає. Війна надовго, до розвалу країни.
И сидите тут на форуме вынюхиваете
Бентливуман• 10 июля 2025
Ответ дляНе гоню
Почему тут все хоронят своих детей несовершеннолетних ?
Обстрелы усиливаются, количество ракет и шахедов увеличилось в разы! Как вам сегодня ночь в Киеве? Зато рядом со святой матней, прикрываясь-дети любят папку.
Бентливуман• 10 июля 2025
Ответ дляТелефон Рубика
Типу 4 роки без сексу, і ще стільки ж без підтримки, фізичного контакту, сімейних ритуалів - витримає, бо любов все витримує? Та в нього простатит буде від застою
Не буде у нього простою, повірте! Він швиденько знайде з ким фізично законтактувати. Так шо ви за це непереживайте.
Незламна Україна• 10 июля 2025
Ответ длягодовасик
Скільки там обходиться проживання? Цікаво, чи дешевше ніж в Польші?
500 євро 2к , але ще мали в травні, тобто ціна вже була типу на літо підвищена, ну і біля моря
Тюрюнь_Тюнь• 10 июля 2025
Ответ дляПеченюшка
У меня плюс минус также, планирую искать что то подешевле в маленьком городе + брать подработки это ещё + 50% к основной ЗП.Румыния и Болгария дешевле Польши.Еще можно свое жилье сдавать.
Насчёт Болгарии. Было и пока дешевле, да.
С 1 января 26 года болгария переходит на евро,уже утвердили это. Как Болгария не пыиаоась сопротивляться,и протесты были ...Инфляция будет, и большая.
К огромному сожалению
Бентливуман• 10 июля 2025
Ответ дляФляшунька
Закончить дистанционно школу в Украине , живя с вами год в этой вашей квартире?
Так и хочу, но он не хочет в селе жить. Городок небольшой.
Бентливуман• 10 июля 2025
Ответ дляБабуся Бетман
Цікаво,як вони *люблять*?
Краще вам не знать. В мене багато знайомих в Польщу виїхало, то кажуть важко з адаптацією, як дорослим, так і дітям.
Фляшунька• 10 июля 2025
Ответ дляБентливуман
Та понятно, что молодежь не хочет, но надо реально смотреть на вещи. Как компромисс можно ездить частота город гулять
Тюрюнь_Тюнь• 10 июля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Я надіюсь, що війна закінчиться. Побувала в багатьох країнах, і можу з упевненістю сказати, що наша країна найкраща. Так звичайно ж багато недоліків, але вцілому вони виграє
Нажаль,вiйна ще буде довго.
Тюрюнь_Тюнь• 10 июля 2025
Ответ дляБентливуман
Так это тяжело в абсолютно любой стране.
Я пожила в 2х,совершенно разных. Такова доля,вынужденного эмигранта.
Года чз 3 становится легче,это просто нужно пережить
Бентливуман• 10 июля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Ми , взрослые это понимаем, детям сложнее понять, за что их гнобят...
Тюрюнь_Тюнь• 10 июля 2025
Ответ дляБентливуман
Удалено администрацией...
Бентливуман• 10 июля 2025
Ответ дляТюрюнь_Тюнь
Удалено администрацией...
Проездом это не жить и учиться. А почему племяшка не разговаривает на укр, что б не гнобили? За мовнюков убили... Я даже в Киеве в общественных местах только на укр разговариваю.
Тюрюнь_Тюнь• 10 июля 2025
Ответ дляБентливуман
Ну вот видите?
У нас демократия,я про мову. Ахаха.
Пс откуда я,знаю зачем? Может потому что это ее mother tongue ?
Бяки-козяки• 10 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
И сидите тут на форуме вынюхиваете
Я тут з 2013 року. Цікаво спостерігати за змінами на форумі.
Тюрюнь_Тюнь• 10 июля 2025
Ответ дляБентливуман
Вы не поняли мой ответ.
Я писала что я не в курсе как там в школе в Польше.
Так как я,в Польше была проездом.
Бяки-козяки• 10 июля 2025
Ответ дляТака бойова Я
Колись закінчиться, ясно
Ищу-брожу• 10 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
Я буду вывозить детей до 1 сентября.выезжаю в Испанию. Будущего для детей да и нас самих здесь нету(я буду лучше пахать как лошадь но буду знать за что работаю.
Вьі бьіли хоть раз в Испании?
Бяки-козяки• 10 июля 2025
Ответ дляЕдинорог_помог
Типун вам на язык ваш
Мене інтуїція не підводить. З 2014 так точно
годовасик• 10 июля 2025
Ответ дляБентливуман
Це правда, хоч всі думають, що недалеко і менталітет схожий, зовсім ні, хіба діти шукають українців для спілкування, так як і дорослі
Говорю-балакаю• 10 июля 2025
Ответ дляИщу-брожу
Вьі бьіли хоть раз в Испании?
Да
Летчица• 10 июля 2025
Ответ дляГоворю-балакаю
работу там уже присмотрели?
Ms. Искренность• 10 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Мені 40+ і я працюю фізично і вчу мову. Я якось не думаю про можливо чи не можливо. Просто роблю що треба
Я за вас рада, но я не могу физически работать, собственно я даже общественным транспортом пользуюсь крайне редко из-за этого, потому не думать об этом как-то сложно.
Летчица• 10 июля 2025
Ответ дляБентливуман
Ми там жили 3 роки, йому не зайшло, повернулися з ним на рік в Україну. Зараз знову поїдемо закордон. Я і сама не хочу, але нема вибору, на жаль.
а в какой старне были?....
Ms. Искренность• 10 июля 2025
Ответ дляБиблиотекарь
Я взагалі то не дуже розумію жінок які все життя оглядаються як би чоловік не кинув, приймаючі в житті рішення, а жінок для яких оце ’якби чоловік не кинув’ важливіше зараз за власних дітей не розумію взагалі. Половина шлюбів завжди закінчуються розлученням, це статистика. Так що ви можете ноги мити і воду пити, під ноги стілитися, на дітей забити, а все одно залишитеся одна. Коротше для мене це беззмістовна розмова: хай дитина сидить у війні бо інакше чоловікові піся болітие бідному
А я не понимаю таких как вы, кто в принципе к партнеру так относится и по жизни одиночка.
И тут же не вопрос в кинул, тут вопрос в том, ты решишь семью, уезжаешь от любимого, остаешься несчастной на всю жизнь.
Библиотекарь• 10 июля 2025
Ответ дляMs. Искренность
У вас дитині 5 років і ви не можете фізично працювати? А дитину хто доглядає тоді? Якщо ви маєте проблеми зі здоров´ям реальні, які не дозволяють працювати, то треба інвалідність оформлювати було ще три роки тому, як війна почалася і дитині два роки було. А що буде як завтра вашого чоловіка мобілізують? Я ду або швиденько все зможете, в працювати і громадським транспортом користуватися
Единорог_помог• 10 июля 2025
Ответ дляБяки-козяки
Вы за своим длинным языком следите.
Библиотекарь• 10 июля 2025
Ответ дляMs. Искренность
Ви не розумієте як жінки в такий час беруть на себе відповідальність за своє життя і життя дитини? Давати собі раду і справлятися без чоловіка? Чи що саме ви не розумієте?
Щасливими ніхто з нас вже не буде взагалі то. Ви якась чи інфантильна чи хз
Летчица• 10 июля 2025
Ответ дляПеченюшка
Мы как раз были в начале войны в Ужгороде и что то не хочется обратно.Разве что только как временный вариант.
чем не зашло?