Лапка• 10 июля в 07:05
Діточки
Я офігела. Бабуся чоловіка далеко живе від нас. Я сама після пологів запропонувала чоловіку поїхати до неї ,щоб вона побачила правнучку. Три дні тому чую,дзвонить чоловікові і доказує,що мені дитина не треба. Бо коли в селі вона плакала ,що я не звертала на неї увагу . Почала запевняти мого чоловіка якщо я погана мати. Чоловік її поставив на місце то вона ще й образилася
Тень льва• 10 июля в 08:05
Ну и что, обычная невоспитанная сельская бабка. К чему название темы такое?
Ваш муж тоже от этой яблони недалеко упал.
Я б такое не носила, но продаю• 10 июля в 08:15
У стареньких людей и мозг старенький, простить и забыть