Патриоточка• 26 июня в 13:41
Хелп! Батько дитини проти позбавлення батьківських прав
Розлучилися ще коли я була вагітною на ранньому терміні (з того часу не бачилися і не спілкувалися)
Зараз дитині майже рік я подала на позбавлення батьківських прав. Батько дитини в службі у справах дітей заявив їм, що проти позбавлення і на позов напише їм пояснення свої.
Я в шоці перебуваю, я не розумію чому він проти? нащо йому дитина? якщо він жодного разу навіть її не бачив.
На аліменти я не подавала, щоб можна було позбавити прав, коштів він відповідно не надавав.
Шалена красуня• 26 июня в 13:43
так спросите у него почему он против. на алименты зря не подавали.
Одні думки• 26 июня в 13:43
Ответ дляШалена красуня
через адвоката
Патриоточка
• 26 июня в 13:44
Ответ дляШалена красуня
сказали чекати поки він сам може вийде на звязок
Інакше все через суд
ФруктЕщеТот• 26 июня в 13:45
А чего он должен быть за?
Лишение прав не лишает обязанностей по уплате алиментов.
Обычно в решении о лишении прав взыскиваются сразу алименты.
Самая дурацкая ситуация для гореотца, обязанности сохраняются, прав лишают.
Та_шо_ж_таке• 26 июня в 13:45
Може цинічно, але він-батько.Ви його з яких причин позбавляєте цього права?
Патриоточка
• 26 июня в 13:46
Ответ дляОдні думки
через адвоката
адвокат сказав чекати пояснень, а також він може подати на відзив позовної заяви
Алина-1240• 26 июня в 13:46
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Хрятько он
Одні думки• 26 июня в 13:46
Сейчас вырос процент отцов одиночек в Украине, а вы не понимаете почему )
сорри за ссылку на гордона, но гугл его показал, а неделю назад многие издания давали аналитику.
папаши хреновы решили детьми прикрываться
Патриоточка
• 26 июня в 13:46
Ответ дляКоржик
А чего не оформились как мать одиночка
бо в шлюбі була за 10 місяців до народження дитини, автоматично записали без мене
Патриоточка
• 26 июня в 13:47
Ответ дляФруктЕщеТот
А чего он должен быть за?
а не подавала на аліменти
Кастрюлька• 26 июня в 13:47
два варианта
ему говорите так
или соглашайся или подаю на алименты - ну а потом можно лишить но он еще и алименты платить будет
ему говорите так
Сусідка зверху• 26 июня в 13:47
Подавайте на аліменти. Якщо батько проти, ніхто його не позбавить батьківських прав. Навіть, якщо не допомагає, а тільки обіцяти буде, все одно нічого не вдієте. Тому нехай хоча б якась матеріальна допомога вам буде.
Патриоточка
• 26 июня в 13:48
Ответ дляТа_шо_ж_таке
бо він не визнавав до цього часу дитину
бо всю вагітність його не було в моєму житті, а також до цього часу. Тому сеес в батьку на папері?
Патриоточка
• 26 июня в 13:48
Ответ дляЛаскове телятко
Навіщо було взагалі вказувати його батьком?
я не вказувала, його автоматично вписали бо були в шлюбі.
Від мене це не залежало.
Встидаюся запитать• 26 июня в 13:48
Ответ дляПатриоточка
а не подавала на аліменти
так то Ваш бзик
Коржик• 26 июня в 13:48
Ответ дляПатриоточка
Інакше все через суд
Так через суд подавайте на алименты и на ребёнка и на себя. до 3х лет будете получать. Иск сама составьте. Там дело 5 минут. В конце припишите что судебные издержки просите стягнути з нього з відповідача
Анонимушка• 26 июня в 13:49
Ответ дляПатриоточка
бо він не визнавав до цього часу дитину
Чесно кажучи, це все не причина, особливо для суда. Це емоції. Яка дійсна причина?
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня в 13:49
Ответ дляФруктЕщеТот
А чего он должен быть за?
Не дурацька, а справедлива. Адже він не спілкується, не виховує дитину, не витрачає свій час, сили, більшість обов´язків з нього знімається. Аліменти це не все батьківство, а мізерна частина
Та_шо_ж_таке• 26 июня в 13:49
Ответ дляПатриоточка
бо він не визнавав до цього часу дитину
Тоді так,я вас підтримую.Знайдіть гарного юриста
Крошечка-хаврошечка• 26 июня в 13:49
Ответ дляПатриоточка
Інакше все через суд
Нафіг ви його як батька взагалі записали?
Патриоточка
• 26 июня в 13:49
Ответ дляВстидаюся запитать
так то Ваш бзик
це не бзик, стягнення бути автоматичними з офіційної зарплатні. Тоді позбавити точно не вийде.
ФруктЕщеТот• 26 июня в 13:49
Ответ дляПатриоточка
а не подавала на аліменти
Это не имеет значения.
Ст.166 СК
2. Особа, позбавлена батьківських прав, не звільняється від обов´язку щодо утримання дитини.
{Абзац другий частини другої статті 166 виключено на підставі Закону № 1370-VIII від 17.05.2016}
3. При задоволенні позову щодо позбавлення батьківських прав суд одночасно приймає рішення про стягнення аліментів на дитину. У разі якщо мати, батько або інші законні представники дитини відмовляються отримувати аліменти від особи, позбавленої батьківських прав, суд приймає рішення про перерахування аліментів на особистий рахунок дитини у відділенні Державного ощадного банку України та зобов’язує матір, батька або інших законних представників дитини відкрити зазначений особистий рахунок у місячний строк з дня набрання законної сили рішенням суду.
Это пока он не лишён род.прав, вы можете подавать на алименты либо нет.
Если лишают прав, всегда взыскивают алименты.
Ст.166 СК
Да_Я_ТакаЯ_• 26 июня в 13:50
Ответ дляСусідка зверху
Або хоча б борг накопичується.
Патриоточка
• 26 июня в 13:50
Ответ дляКоржик
на себе не вийде так, як я працюю офіційно