Міряю від одиниці• 10 июля в 10:28
Гемангіома печінки
В лютому чоловік побив УЗД внутрішніх органів певне вперше в своєму житті. І лікар знайшов гемангіоми дві маленькі на печінці. Сказав що 90 відсотків що то гемангіома. Але спостерігати варто.
Ще він був в гепатолога. Ще здавав печінкові проби, і онкомаркери, все в нормі.
Сьогодні йде на повторне УЗД ( подивитись розміри тих гемангіоми). Вже пройшло від першого узд 5 місяців.
Чомусь переживаю. У кого є гемангіоми, як з ними живете ? Як контролюєте?
Коко Шанель• 10 июля в 10:32
Никак вообще. Обнаружили случайно на кт. Никто вокруг неё ажиотаж не устраивал. Сказали возможно врождённая.
Брюнетка в Мармеладе• 10 июля в 10:32
У мене гемангіома у хребці. Роблю МРТ раз на рік, поки не збільшується
Міряю від одиниці
• 10 июля в 10:34
Ответ дляКоко Шанель
Лікар сказав зробити 2-3 рази УЗД з перервою в 3-5 місяців і поспостерігати за розміром, якщо не буде збільшуватись тоді можна бути спокійним. Кт для підтвердження що то точно гемангіома не призначали.
Також сказав лікар що вона може бути з народження або вже дуже давно. Ніяк на життя не впливає. Лише дивитись би не збільшувалась.
Мамкиня доця• 10 июля в 10:41
Ответ дляМіряю від одиниці
У мене колись теж її виявили на УЗД.Не надала цьому значення.Через деякий час на іншому УЗД вже гемангіоми не було.І на всіх наступних теж.
Кіна не буде• 10 июля в 10:44
Ответ дляМамкиня доця
І в мене так. На УЗД знайшли три штуки. На КТ підтвердили. А через півроку вони вже не проглядалися на УЗД. Хоча я готувалась, що це назавжди.
Кіна не буде• 10 июля в 10:46
Для контролю достатньо УЗД раз в півроку. На життя не впливає. Головне, щоб в печінку мене ніхто не бив. Відмовилась від алкоголю і газованих напоїв.
Коко Шанель• 10 июля в 10:46
Ответ дляМіряю від одиниці
Да как-то странно, ни на одном УЗИ за всю жизнь, ни разу никто не видел, а сделала кт, и и там нашли. Врач сказала, что можно наблюдать, и сказала, самое главное, это не ударяться со стороны печени.
Міряю від одиниці
• 10 июля в 10:52
Ответ дляКіна не буде
Дякую.