Небалувана Галя• 10 июля в 22:44

Польська А1

На курсах було 26 занять.
ну дуже все насичено. за 1 заняття і граматика, і слова, і дуже-дуже багато всього.
на початку ще було більш-менш, а зараз вже зовсім заплуталась.
і не хочеться ще раз іти на курси А1, і ніби нема знань на А2.
Що порадите?
Анютины ласки• 10 июля в 22:44
Більше слухайте, пишіть, говоріть
автор Небалувана Галя • 10 июля в 22:46
Ответ дляАнютины ласки
Більше слухайте, пишіть, говоріть
та не знаю чи йти на А2 чи ще раз десь проходити А1.
але з нуля я точно не хочу.
просто не можу запамятати ті закінчення, в мене все лише інтуїтивно
Анютины ласки• 10 июля в 22:49
Ответ дляНебалувана Галя
але з нуля я точно не хочу.
Іти звичайно. Вони інколи і самі плутають ті закінчення. На А2 будуть складніші тексти і складніша лексика з урахуванням А1. Купіть собі дитячу книжку наприклад детектив якийсь. Там проста лексика. Слухайте подкасти або блогерів
Броніки для Моніки• 10 июля в 22:49
Надо бы закрепить А1. Может Крок по кроку самостоятельно пройти?
автор Небалувана Галя • 10 июля в 22:54
Ответ дляАнютины ласки
вчителька каже прийменник з яким родом наприклад.
а я поки згадаю той рік, які там закінчення і 100 винятків.
все роблю інтуїтивно, але це не 100% правильно виходить
автор Небалувана Галя • 10 июля в 22:54
Ответ дляБроніки для Моніки
просто самій по книжці? паралельно почати з групою А2 і проходити собі самій А1 ще раз?
Паспортний стіл• 10 июля в 22:59
Читайте, слухайте, пишіть.
Не гоніться за рівнями
Я така бойова• 10 июля в 23:00
Ответ дляНебалувана Галя
Наприклад, які у Вас помилки ?
Крім уроків ще щось є?
Телебачення, радіо ,...
автор Небалувана Галя • 10 июля в 23:01
Ответ дляПаспортний стіл
Читайте, слухайте, пишіть.
Не гоніться за рівнями
ну питання в тому, чи йти на курс А2
автор Небалувана Галя • 10 июля в 23:02
Ответ дляЯ така бойова
Наприклад, які у Вас помилки ?
Крім уроків ще щось є?
Телебачення, радіо ,...
помилки - роблю все але як відчуваю, без точної впевненості певного закінчення і т.п.
не вмію будувати речення.
ПриснитсяЖЕ• 10 июля в 23:08
На А2 ідіть
Не зупинятись , тільки вперед
Читайте книжки щоб зростав словниковий запас
Анютины ласки• 10 июля в 23:12
Ответ дляНебалувана Галя
За короткий термін ви не будете говорити як носій. Те, що ви зараз вчите воно потім вам допоможе. Одразу багато що не ясно і складно, але воно вам все одно відкладається в память. Без практики говоріння толку не буде. Більше слухайте діалоги і живу мову наглядно. Наприклад блогерів
hrystia• 10 июля в 23:17
Ответ дляНебалувана Галя
ну питання в тому, чи йти на курс А2
Йти
Паспортний стіл• 10 июля в 23:37
Ответ дляНебалувана Галя
ну питання в тому, чи йти на курс А2
Йти,звісно
Белоснежко• 10 июля в 23:38
посоветую идти на а2, не думайте за методистов, вы не специалист в методике изучения языка, на а2 будет повторение и углубление в лексику и грамматику
не перемудривайте и двигайтесь дальше
Трусиковед• 10 июля в 23:38
Вы в Польше ?
Чарівна патика• 11 июля в 00:44
Автор, звичайно йти на а2.
Я в Італії і 3 роки вчу мову на вечірніх курсах.
Рівень я тупо провтикала, бо замість того, щоб піти на рівень вище вирішила ’покращити і повторити’, хоча і була кращою студенткою в групі.
Але мені все здавалося, що саме говоріння в мене ще не прям шикарне, тому так.
По факту, я провтикала той рік.
Нічого нового не вивчила.
Було сумно і нецікаво туди ходити.
А потім САМА сіла і 4 місяці вчилася по вечорах і здала міжнародний іспит на Б2.
Це взагалі супер, враховуючи, що я в ай-ті і спілкування італійською в мене майже 0 всі 3 роки.
Тому я за те, щоб було складно.
Це мотивація краща ніж топтання на місці
автор Небалувана Галя • 11 июля в 07:23
Ответ дляЧарівна патика
Автор, звичайно йти на а2.
По факту, я провтикала той рік.
Нічого нового не вивчила.
Було сумно і нецікаво туди ходити.
Тому я за те, щоб було складно.
Дякую
Броніки для Моніки• 11 июля в 11:50
Ответ дляНебалувана Галя
Паралельно с А2, прорабатывать старый материал.
Начинайте читать и писать, ну, и слушать побольше.
Главное делать это систематически и регулярно.
автор Небалувана Галя • 11 июля в 16:37
Ответ дляБроніки для Моніки
фільми дивитись допомагає чи краще щось повчити за той час?
Броніки для Моніки• 11 июля в 22:23
Ответ дляНебалувана Галя
На уровень А1-А2 лучше смотреть фильмы, где говорят четко и не быстро. Обычно, это старые фильмы obyczajowe.
Попробуйте слушать подкасты,
Например, этот очень хороший https://t.me/polish_language_podcasts
Плюс в этом подкасте можно слушать, как говорят на польском иностранцы, а их нам легче понять. Ну, и мотивация дополнительная.