Лепетун• 11 июля в 03:37
Що було б, якби ми здалися зараз?
На ніч після цих тижнів диких новин та обстрілів лізуть рідні думки…Ми втрачаємо людей кожен день. Серце болить як читаєш ті новини про загиблих чи в якому стані повертаються хлопці з полону, або форум тут, як люди мучаються ночами без можливості спати нормально. Плюс ми сильно залежні від настрою Трампа і поставок з Європи. Мене знайомі британці чи французи питають, а чому ви не здаєтеся, ми б на вашому місці здалися б і все. Я останнім часом теж почала вже думати а що було б, якби ми здалися. Чи було б краще, чи ми б загнали себе у глухий кут і розправи. Питання риторичне. І насправді все дуже сумно. Як ви думаєте, що було б далі?
Танго утрьох• 11 июля в 06:17
Ответ дляНебалувана Галя
Можете відповісти французам і британцям, що в нас тече кров вільних та славетних козаків, ген свободи і справедливості не дає нам можливості скласти руки, в боротьбі за майбутнє.
Вот будущее не вижу вообще, надра отдали, земли продали, падальщик блэк рок скупил,да и не он один, вместо пшеницы канабиса насеяли в черниговской области, и это только начало. Кровь течёт ага, особенно ген свободы
Ангел-предохранитель• 11 июля в 06:18
Ответ дляТоскующая
Удалено администрацией...
Ще не зрозуміло, хто ипанутий.
Ви матрешка. Кому ще є діло до стрибків в сусідній державі.
Педарасци із-за за огыдного руцкогр языка та із-за НАТЫ напали. Мабуть.
Ангел-предохранитель• 11 июля в 06:22
Ответ дляЗвезда в шоке
Нет ,не возвратит как и не возвратит погибших россиян,детей Белгорода ,мирных Курска .То есть умирают и они
І шо? Якщо расійські ’діти’ не загинуть на раші, то через пару років зі зброєю прийдуть убивати.
Бо ці підарасійці з пологового вже в військовій формі.
Меня много• 11 июля в 06:23
Ответ дляЛепетун
Мені своїх жаль
А з якого рашці здаватися? Там людське життя не має ваги, і вони готові страждати - це у них в психології закладено, їх літературою, історією і тд. Ми їх не змінимо.
Якраз там людське життя добре оцінено, а в Україні воно пусте. Але поки ця влада, в українців така доля, помирати, бо це влада -смерті. Тут Шабунін каже кому помирати, а кому жити. З тих кому жити, де їм жити в як. А там всіх підряд гребують і пофіг. У них якраз більше рівності, а у нас як до скота, усіх в буз і тцк, і щоб не виплачувати родичам якщо помер, то кажуть зник безвісти, але ж кожному так не скажуть, то якомусь зашореному бідняку із західної скажуть, якщо з Чернігова, то такого не скажуть.
Меня много• 11 июля в 06:26
Ответ дляБарвіночка
Удалено администрацией...
Ніхто нічого не дасть, нічого не компенсує, ніхто нікому нічого не винен. Ви розумієте це. Для чого влада зразу не домовилась? Правильно, бо вони заробляють гроші, стерненки, притулки і вже з ними потім повилізають народними депутатами, а там і міністрами.
Меня много• 11 июля в 06:32
Ответ дляТанго утрьох
Перемога однозначно. 95 квартал поглумився над кожною сім´єю. Згвалтували морально і кинули морально на обочині дороги в порваному одягові і у крові. При чому гвалтувати усіх, у різних позах, манерах, різними способами, навіть підручними засобами, використовуючи інородні предмети і чоловіків, і жінок, і дітей, приставивши ніж до горла. От так якщо чесно виглядає зараз Україна. Це найгірший за всю історію на всій планеті през. І можна довго скакати і казати перемога і бігати від тцк, а жінки сидять за кордоном і ридають з дітьми, бо їм важко, їм все не подобається тут.
Зайканалужайке• 11 июля в 06:35
Ответ дляЛепетун
Це не моі рідні регіони і я ніколи там на жила. Тепер ви давайте відповідь. Що відповідати бритам? Аргументовано, без емоцій. Ви вважаєте себе розумною, я даю вам можливість проявити себе
А что там отвечать долго? Я не хочу жить на болотах. И чтобы болота пришли в мою страну и все стало свалкой, тоже не хочу
Зайканалужайке• 11 июля в 06:36
Ответ дляТоскующая
Удалено администрацией...
А в Чечне какая революция была и кто скакал?
А бункер зачем путлер с 90х строил на болотах?
Меня много• 11 июля в 06:37
Ответ дляЗайканалужайке
Господи, та віддайте їм той Донецьк і Луганськ. Я робила з начальницею, там вона на всю голову упорота раша, але!!! Шабунін з нею дуже дружить. А вона взагалі проукраїнських, вишиванки і все таке на дух не терпить і не приховує це і не вона одна, півконтори кацапів працює, мають достойну зарплату і в ус не дують. Це фальшива війна щоб вибити людей із західної України. Просто геноцид.
Мозговая пилочка• 11 июля в 06:39
Ответ дляБарвіночка
Удалено администрацией...
Відразу видно, що ви уявлення не маєте що таке окупація сосєдєй((((( інакше б херні не писали
КликОЛЬКА• 11 июля в 06:40
Нам было бы достаточно заменить правительство на такое, которое устроит Путина (типа Януковича). Не гнобить сильно русский язык. И, наверное, отдать оружие, которое нам дали партнеры. Тогда мы могли бы остаться со всеми своими областями и люди перестали бы умирать. А иначе мы будем только терять людей и территории, к сожалению.
Зайканалужайке• 11 июля в 06:40
Ответ дляБарвіночка
Удалено администрацией...
Согласна только с последним вашем предложением, шо ви наивна и дурна. Ну так пора уже хоть немного браться за ум. В Чечне маньяк путлер поставил своего маньяка кадырку. Если бы вы хоть немного интересовались, что такое власть маньяков. Когда власть развлекается взрывами домов, норд остами, крокусами, режет кши просто мимо проходящим, выдавливает глаза или просто расстреливает подростка, а его тело бросает на площади. А родные этого подростка забиваются на смерть. Не говоря уже, что за любое слово вас могут просто посадить и пытать
НадпотужнаПотужність• 11 июля в 06:44
Ответ дляЗвезда в шоке
Удалено администрацией...
теперь вместе с шоколадным будут зеленомордые и кварталовцы у корыта, они теперь вместе. зеблан- продолжение политики пороха+ еще более наглый, жадный и тупой
Мозговая пилочка• 11 июля в 06:46
Ответ дляШеллар
Я не вірю, у них все ок - від настрою населення до того, що вони таки показали, що всі міжнародні організації бігають перед ними на цирлах і хто сильний, той і правий.
Моя думка, що Україна програла давно, а кожен новий день війни тільки продовжує агонію і збільшує непоправні втрати.
Та ти що...
Меня много• 11 июля в 06:46
Ответ дляЗайканалужайке
За нього вирішують, він там нічого не вирішує. Він тільки дає команду, коли вирішать його світла що і як робити.
Він - виконавець. А підбурювачі цієї війни ФСБ, а це інші люди.
Мозговая пилочка• 11 июля в 06:47
Ответ дляАноним с кешбеком
Да кто ж знает, что было бы. Я категорически не хочу жить под рашкой. Но если бы это гарантировало прекращение огня и открытые границы, то знаете..многие наверное просто выехали бы вместе с мужьями.
Коментатори ви боти, чи наївні? Які кордони....розстріли, катування , гвалтування в підвалах, а не відкриті кордони під окупацією
Мозговая пилочка• 11 июля в 06:48
Ответ дляКараПузовна
Сейчас очень сильно руснявые боты стараются. Фига вам
Черговий етап фінансування підкинули, от ботня і старається)
Меня много• 11 июля в 06:49
Ответ дляМозговая пилочка
Дивно, але за кордоном коли з нашими розмовляєш, то всі готові повернутися додому в окупацію. Усі!!! Без вийнятку.
Мозговая пилочка• 11 июля в 06:49
Ответ дляАноним с кешбеком
Ну так то важно ведь было, вы не понимаете!! Зато сейчас мужиков в бусы запихивают среди белого дня - все молчат. Блекауты - все молчат. Вместо укрытий - ремонт дорог и мостов, переименование улиц и перенос праздников на другие даты. И… все молчат. Что не так с людьми? За ЕС одно место рвали, а за жизнь (по сути же за жизнь) тишина.
А тобі в тундрі не пофіг, що ми в свої країні робимо. Вас не було і в нас все було добре..але ж вам нейметься
Меня много• 11 июля в 06:50
Ответ дляМозговая пилочка
А ви на кого стараєтесь? На стерненка чи притулу?))) ви смійтесь, але колись відгукнуться котику мишачі сльозки.
Ангел-предохранитель• 11 июля в 06:50
Ответ дляКликОЛЬКА
Ой лишенько! Де ж це так сильно загнобили расийский язык, що ви на четвертому році війни вільно пишите на огідному расийскаму?
Мозговая пилочка• 11 июля в 06:51
Ответ дляТанго утрьох
последний обмен видели двухсотых? 6 тыщ + 2 тыщи украинцев и тыща с чем-то россиян, что вы бред несёте.
А ви реально не розумієте чого так. Ми повертаємо біла з непідконтрольних нам територій, ка₴апи тисячами лягають на територіях, які вони контролюють
Меня много• 11 июля в 06:52
Ответ дляМозговая пилочка
У них на хвилиночку 146 млн. Одним більше, одним менше, їм начхати, а нас 10 млн.
Забрала і не сказала• 11 июля в 06:54
Ответ дляРомашкинная
Автор, здесь нельзя такие провокационные темы создавать
И отвечать на такие тему нужно только правильно
Да, у вас на болотах нужно отвечать только в русле выстроенной властью пропаганды, притом только разрешенными словами, иначе уголовная статья. Поэтому и пасетесь на украинском форуме, здесь можно писать что хочешь.
Мозговая пилочка• 11 июля в 06:55
Ответ дляКликОЛЬКА
Більше нічого?
Мозговая пилочка• 11 июля в 06:56
Ответ дляМеня много
Куди?? в окупацію?? Ага точно
Меня много• 11 июля в 06:57
Ответ дляМозговая пилочка
Більше нічого?
Поки цей президент іншої релігії у владі, у країні буде дурдом. Просто геноцид. Бо це битва більш глибока ніж з рашою, тут б´ються за мораль із підтекстом.... І ті хто це напланував, вони дуже добре вивчили слабкі сторони українців.
Мозговая пилочка• 11 июля в 06:57
Ответ дляМеня много
Перечитайте останнє речення і задумайтесь над своїм життя..удачі