Лепетун• 11 июля 2025
Що було б, якби ми здалися зараз?
На ніч після цих тижнів диких новин та обстрілів лізуть рідні думки…Ми втрачаємо людей кожен день. Серце болить як читаєш ті новини про загиблих чи в якому стані повертаються хлопці з полону, або форум тут, як люди мучаються ночами без можливості спати нормально. Плюс ми сильно залежні від настрою Трампа і поставок з Європи. Мене знайомі британці чи французи питають, а чому ви не здаєтеся, ми б на вашому місці здалися б і все. Я останнім часом теж почала вже думати а що було б, якби ми здалися. Чи було б краще, чи ми б загнали себе у глухий кут і розправи. Питання риторичне. І насправді все дуже сумно. Як ви думаєте, що було б далі?
НадпотужнаПотужність• 11 июля 2025
Ответ дляМеня много
А ви на кого стараєтесь? На стерненка чи притулу?))) ви смійтесь, але колись відгукнуться котику мишачі сльозки.
подоляцко-ермаковская ботоферма.
Отлов людей тецекунами - тоже идея ларечника- Ермака.
Мозговая пилочка• 11 июля 2025
Ответ дляМеня много
У них на хвилиночку 146 млн. Одним більше, одним менше, їм начхати, а нас 10 млн.
Ну то здаємося і нас не буде зовсім....
Will_Be...• 11 июля 2025
Ответ дляЛепетун
Мені своїх жаль
А з якого рашці здаватися? Там людське життя не має ваги, і вони готові страждати - це у них в психології закладено, їх літературою, історією і тд. Ми їх не змінимо.
Ах, мы их не изменим, они - рабы, так, давайте и мы к ним присоединимся и станем такими же... Ну, класс! Зашибись перспективка. Мне такое не подходит.
Ненька наша• 11 июля 2025
Ответ дляМаргарита и Мастер
З умовами росії ознайомились? Чим для Вас особисто капітуляція буде краща?
Де можна ознайомитись?
Меня много• 11 июля 2025
Ответ дляМозговая пилочка
Перечитайте останнє речення і задумайтесь над своїм життя..удачі
Якраз я дуже думаю, що буде коли прийде Притула
це ще не кінець гвалтуванням. Зараз нас одні гвалтують, а потім ті прийдуть і буде груповуха недоторканих воєнних з недоторканими волонтерами і всі озброєні дуже сильно і багато і гвалтують простого громадянина.
Меня много• 11 июля 2025
Ответ дляTsiporKrav
подоляцко-ермаковская ботоферма.
Мемчик, який придумали для відводу речей, але все-таки маленький єв#ейський хлопчик Вова у всьому винуватий, він же не побутовий інвалід??? Що не може читати, слухати відео, за нього втиху не підписують, все він підписує.
Меня много• 11 июля 2025
Ответ длячаревна
Читаю подобные коменты здесь про революцию, про то, что обстрелы когда Зеленский по делам со страны выезжает. А потом эти же коменты читаю под рилсами от кацапов, совпадение?)
У нас стільки грошей як у Притули нема, совпадЄніЄ???
НадпотужнаПотужність• 11 июля 2025
Ответ дляМеня много
та он такое ничтожество, за спиной которого стоит боров ермак- который , собственно, и пасет этого ушлепка гнусавого
Забрала і не сказала• 11 июля 2025
Ответ дляРокерША
Понятно на кого наша пропаганда рассчитана. На самые отсталые слои населения, инвалидов умственного труда, коих у нас, судя по комментариям, большинство.
Что, матреха, не нравится тебе читать правду о кучах дохлых орков, которых даже не хотят и? Скабеева и соловьев рассказывают, что все идет как надо?
И кто тут ментальный инвалид?
Маргарита и Мастер• 11 июля 2025
Ответ дляЛепетун
Пані Лав, на добраніч
Я так бачу, дискусія на створену тему Вам не цікава?!
Меня много• 11 июля 2025
Ответ дляTsiporKrav
Цирк. Та Зеля всіх вертів на чоловічому органі.
Козачка• 11 июля 2025
Ответ дляЛепетун
Пані Лав, на добраніч
Дякую, що відкрилися!
Тепер можу, ще одного недолугого ждуна заблочити.
НадпотужнаПотужність• 11 июля 2025
Ответ дляМеня много
куда придет этот говнюк?
Это тот, который ответил военному, когда тот спросил, але, дядя, гду спутники и деньги- отсоси у моего собаки Князя!
Это чмо, которое сказало чтобы к нему в карман не лезли, когда спросили откуда деньги, Зин, на дорогие часы и лакшери жизнь?
Фоточки нема• 11 июля 2025
Порой я думаю, что стамбульские соглашения были намного лучше текущей ситуации . Я не вижу позитивных сценариев вот вообще
Кашпо• 11 июля 2025
Ответ дляЛепетун
А ви чому? Краще скажіть, на правах місцевої легенди, що б ви відповіли британцям чи французам на такі коментарі?
Я би їм сказала на це, що наше керівництво тримає людей в заручниках, яке перед капітуляцією не дозволить виїхати всім бажаючим і це означатиме жахлива смерть для більшості залишившихся або нестерпне життя в окупації.
Меня много• 11 июля 2025
Ответ дляTsiporKrav
куда придет этот говнюк?
Дубінський йому подарував. Цих двох у раду і цирк на 5 років забезпечений. Думаю, що ще раз прикольнуться над українцями і виберуть притулі аналогічного прототипа навпаки. Народ чекає видовищ, якщо не кров´ю, то видовищами.
НадпотужнаПотужність• 11 июля 2025
Ответ дляМеня много
Годинник Притули - вже не легенда: в його дружини на $24 тисячі дорожчий
Українці звернули увагу на годинник головного волонтера країни Сергія Притула. Його аксесуар швейцарського бренду Omega коштує близько 4 тисячі доларів. Водночас годинник його дружини коштує на 24 тисячі доларів дорожче.
Профільні телеграм-канали написали, що годинник Притули Omega коштує 181 тисячу гривень. Зазначають, що фанати волонтера почали скандал з цього приводу, оскільки доводили, що насправді Притула носить інший аксесуар - дешевший.
Однак у дружини волонтера помітили годинник ще дорожчик - Panthere de Cartier watch. Вони коштують у районі 28 тисяч доларів.
Забрала і не сказала• 11 июля 2025
Ответ дляБайрактарна
Колись працювала в Данії і фермера . Якось вони розказували про Данію під час Другої світової війни. Данія здалася зразу. Тому що за Німеччину набагато менша. І цим вони хоч врятували людей.
Ізраїль в багато разів менший за всіх ворогів, які оточують з усіх боків. Майже 80 років бореться за своє існування і воює. І не здається.
Ответ дляКашпо
Перед капітуляцією? Рано ви здаєте зсу
НадпотужнаПотужність• 11 июля 2025
Ответ дляЗабрала і не сказала
наивная чукотская дЭвушка
Меня много• 11 июля 2025
Ответ дляФоточки нема
Їх і не буде, бо Вова бабло рубає
Ответ дляЗабрала і не сказала
Ізраїльтяни будуть притягувати до служби в армії ортодоксальних євреїв які талмуд вчать
Чого не було за всю історію існування Ізраїлю.
Кашпо• 11 июля 2025
Ответ дляlilul990
Перед капітуляцією? Рано ви здаєте зсу
Не здаю нікого це ж гіпотетично...
Зайканалужайке• 11 июля 2025
Ответ дляЛепетун
Ну але ж ви розумієте, що холених та випещених москвичів чи пітерців це не буде торкатися, так само як і наших елітних та приелітних чоловіків та людей з грошима
Та вы шо. А норд ост де був, в саратове?
Анонім Завгосп• 11 июля 2025
Ответ дляКашпо
Не здаю нікого це ж гіпотетично...
Капітуляція не рішає ніяких проблем а тільки їх поглиблює
Забрала і не сказала• 11 июля 2025
Ответ дляTsiporKrav
наивная чукотская дЭвушка
А ты неумненький нанайский мальчик?
По сути есть что сказать?
Меня много• 11 июля 2025
Ответ дляTsiporKrav
Ключове слово волонтер і купує собі на пожертви, ой що буде з каною